فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۰ | فال نیمه اول آذر ۱۴۰۰ فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۰ | فال نیمه اول آذر ۱۴۰۰ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۰ | فال نیمه اول آذر ۱۴۰۰

فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۰ | فال نیمه اول آذر ۱۴۰۰

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

یک سفر زیارتی پیش رو خواهید داشت. دیداری غیر مترقبه با یکی از اقوام دورتان خواهید داشت که به شدت از آن، احساس رضایت خواهید کرد. اعتماد بیش از حد، به همه کس، درست نیست. در گزینش دوستان تازه واردی که جدیدا به جمع آشنایان شما پیوسته اند دقت کنید. شما که قسم نخورده اید با هر کس که از راه رسید و سلام و علیکی کرد، پسرخاله شوید؟ گمشده ای که مدت ها دنبالش می گشتید را پیدا خواهید کرد. او سال ها منتظر شما بوده، حتی چند باری به شما نزدیک شد، اما جرات بیشتری نکرد تا نزدیک شود، بهتر است به او فرصت دوباره ای بدهید، فراموش نکنید که او سال های سال است که به شما فکر می کند.

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

پله‌های ترقی را یک به یک پیموده‌اید و اکنون به جایی رسیده‌اید که می‌‌توانید آدم‌های هم‌سطح خودتان را از بالا، ریز ببینید! یادتان باشد که پیشرفت شما به‌خاطر کمک‌های آنها مهم بوده است. به خودتان مغرور نشوید و همیشه یادتان باشد که ریزش فواره به‌خاطر سربالا رفتن زیاد از حد آن است!یک جابه‌جایی در پیش خواهید داشت. شاید کنار آمدن با محیط جدید در ابتدا برای‌تان سخت باشد ولی خیلی زود با وضعیت جدید هنیمه ماهنگ خواهید شد.

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

دریچه هایی از چندسو برایتان باز خواهد شد. ذهن شما به روی این دریچه گشوده شده و در زندگی به چیزهای جدیدی دست پیدا خواهید کرد که بسیار کمک تان خواهد کرد. چیزهایی که اتفاقاً در کنار شما بوده اند اما شما به آنها توجهی نداشته اید. وقتی متوجه چنین تغییراتی در دید خود شدید، بسیار خوشحال باشید و بدون ترس به کنکاش در زوایای تاریک خود بگردید. در مدت زمان بسیار کوتاه نتیجه خواهید گرفت و به قول معروف، زندگی از این رو به آن رو خواهد شد.

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

اصلاً برای تان اهمیتی ندارد که نیمه ماه چه قدر کار روی سرتان ریخته است، فقط می خواهید اوقاتی را هم به شادی و تفریح بگذرانید. بیشتر از این که به انجام تعهدات تان تمایل داشته باشید، دل تان می خواهد به تفریحات برنامه ریزی نشده بپردازید. اما به شما توصیه می شود که قبل از هر چیزی اول به وظایف تان رسیدگی کنید. مسئولیت هایی را که به دوش دارید با محافظه کاری انجام دهید، بعد خواهید دید که این کار باعث می شود تا در انتخاب تفریحات تان خلاقانه تر عمل کنید.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت صغیر | فال تاروت صغیر روزانه 9 آذر 1400

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

یاد خدا آرام بخش دل هاست. روزگارتان شیرین، شادیتان افزون. خداوندا به ما آرامشی عطا فرما تا بپذیریم آن چه را تغییر نایافتنی است. شهامتی تا تغییر دهیم آنچه را قابل تغییر است و دانشی، تا بدانیم تفاوت آن دو را. راه موفقیت و کامیابی درست از وسط زندگی عادی و روزمره است که می توان به تعالی رسید و کامیابی واقعی را درک کرد. بیهوده خود را در تنگنای یک شکست قرار ندهید. بدست آوردن یک موفقیت شما را تا اوج می رساند. توصیه ها را همواره در نظر داشته باشید. خدا را فراموش نکنید که لطف خداوند همواره با شماست. به اطرافیانتان توجه کامل داشته باشید، راه حل مشکل شما توجه به اطرافیانتان را می طلبد. ماموریت شما در زندگی تغییر دادن جهان نیست. تو مامور تغییر خویشتنی. اگر باور داشته باشید که می توانید، حتما می توانید و سمبل موفقیت را در آغوش خواهید گرفت. دل کسی را شکسته اید، از او حلالیت بطلبید.

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

به شدت تمایل دارید که نقش تان را در اجتماع پررنگ تر کنید، اما هنوز نمی دانید که کدام راه را در پیش بگیرید. دوست دارید احساسات تان را با دیگران در میان بگذارید، اما اگر ببینید که زمان مناسبی برای این کار نیست ترجیح می دهید ساکت بمانید. متأسفانه اگر روابط تان را با دیگران کم کنید ممکن است از نظر عاطفی صدمه ببینید. برای این که در مسیر درست قرار بگیرید باید بین خواسته های قلبی و عقل تان هنیمه ماهنگی ایجاد کنید. فال نیمه ماه

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

هدف مهمی دارید. اگر واقعاً تصمیم گرفته اید به این هدفتان برسید، شجاعانه قدم در راه بردارید و کمی تلاشتان را بیشتر کنید. این نیمه ماه باید بیشتر از نیمه ماه های قبل انرژی برای خواسته تان صرف کنید. با کسی که دوستش دارید شاید دلخوری پیش آید و اگر یکی از طرفین کوتاه نیاید ممکن است که رابطتان نقطه بخورد. اگر قصد خرید چیزی را دارید کمی عجله کنید که به نفع شماست.

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

به نظر می رسد که اکنون تمایل شدیدی به موضوعات انسانی و محیط زیستی دارید. تصمیم دارید بعضی چیزها را تغییر دهید تا شرایط اجتماعی کنونی از اهداف تان بیشتر حمایت کند. اما متأسفانه دیگران آن قدرها هم سریع نیستند و کار به کندی پیش می رود. یادتان باشد که باید به اهداف طولانی مدت فکر کنید و نه فقط چیزهایی که همین نیمه ماه می توانید به دست آورید. اگر احساس کردید که همین حالا به خواسته های تان نرسیده اید نباید نا امید و پریشان خاطر شوید. صبوری به خرج دهید و ایمان داشته باشید، زیرا تغییرات پایدار همیشه تدریجی اتفاق می افتد.

حتما بخوانید:  فال تاروت عشق روزانه | فال تاروت عشق 9 آذر 1400

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

آن قدر با مردم به خوبی رفتار می کنی که بعد از مدت کوتاهی آنها احساس نزدیکی با تو می کنند و سفره دلشان را برایت باز می کنند. آرزوها و امیدهایت به آینده را با خدایت در میان بگذار. بعضی وقت ها احساس جاه طلبی می کنی و از روی غرور با زیر دستانت حرف می زنی. محیط کار را جدی بگیر، اما بعضی وقت ها هم جو شاد را با همکارانت تجربه کن. از این اتفاق های زندگی ات الهام بگیر. قرار ملاقات های مهمی خواهی داشت که به خودت اعتماد بیشتری داشته باش و همه چیز را به پروردپار مهربان بسپار. سعی کن در فضایی که مشغول به کار هستی یک موزیک آرام بخش هم پخش شود. بعد از مدت کوتاهی خواهی دید که چقدر روی اعصابت تاثیر گذاشته است. اگر در موردی کارت به جای قانونی کشید، یادت باشد که برای هرگفته ات باید دلیلی داشته باشی و الکی نمی شود چشم ها را بست و دهان را بازکرد. وقتی حس کردی زمان مهمی را داری می گذرانی، آنگاه است که باید با تمام قوای خودت به تلاش و کوشش بپردازی چراکه دیگر وقت استراحت کردن نیست. باید بدانی که هرکس قسمتی دارد. آنچه قسمت و نصیبت است را کسی نمی تواند از تو بگیرد. سعی کن آدم دم دمی مزاجی نباشی و روحیه پایدار و ثابتی از خودت نشان بدهی تا در نظر دیگران شخص قابل اعتمادی باشی. بیشتر مراقب گفته هایت باش و بیشتر روی کردار و رفتار خودت حساس باش تا روی کردار و گفتار دیگران.

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

لطفا زود تصمیم نگیرید! در قضاوت عجله نکنید. بهتر است کار نیمه‌کاره‌ای را که در دست دارید به سرانجام برسانید، بعد بروید سراغ یک کار دیگر. مسائل و مشکلات خانوادگی‌تان را وارد محیط کار خود نکنید. جمعی از دوستان شما به موقعیت‌تان حسادت می‌‌کنند… شاید تقصیر خودتان باشد که تمام جیک و پیک زندگی‌تان را در برابر دیدگان گرسنه آنها روی دایره می‌‌ریزید.فکری توی سرتان دارد به شدت وول می‌‌خورد! فکر آغاز یک کار جدید، خرید یک وسیله نو یا…؛ اگر می‌‌خواهید فکرتان را واقعا عملی کنید بهتر است این کار را انجام دهید. منتظر روزهای خوب باشید

حتما بخوانید:  فال سوالات عشقی روزانه | فال سوالات عشقی 9 آذر 1400

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

انرژی انجام کاری ندارید. کمی ناراحت و دلسرد هستید. نگران نباشید در این نیمه ماه سرد امکان اینگونه تغییرات در روح لطیفتان بسیار بالاست. محکم باشید و موانع را از پیش پای خود بردارید که به قله های موفقیت می رسید. اسرار درونی خود را با کسانی که شناخت کافی از آنها ندارید، در میان نگذارید. به هر کسی زود اعتماد نکنید. اگر مشکلی دارید بخدا توکل کنید که بهترین نشاندهنده راه است. در مورد اتفاقی که افتاده زود تصمیم نگیرید! در قضاوت عجله نکنید. بهتر است که بگذارید کمی بگذرد و سپس تصمیم بگیرید تا ضرر نکنید

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

فردی حساس و نکته سنج هستی و به همین خاطر برای دستیابی به خواسته هایت نیاز به دوستی ماجراجو داری. در هنگام صحبت از اظهار نظرهای خود راسی نداشته باش و آنچه را که می پنداری درست است بر زبان بیاور. خوشحال باش. چراکه در زندگی به آرامش و آسایش دلپذیری می رسی و شرایط زندگی برایت مطلوب تر خواهد شد. گاهی تصور می کنی استعدادها و توانایی های خود را به خوبی شناخته ای ولی امکانات لازم برای استفاده از آنها را نداری. اما نگران نباش بهتر است برای رسیدن به هدفت پایدار باشی چراکه خالق هستی پشتیبانت است و اگر کوشش کنی رسیدن به موفقیت های بزرگ مالی و اجتماعی دور از دسترس نخواهد بود. احتمالا سفری کوتاه اما خاطره انگیز در پیش داری و خستگی نیمه ماه ها کار کردن از تنت خارج خواهد شد. وضع مالی ات روبه بهبود است البته اگر قدری هوشیارتر باشی. اگر فکر می کنی سوء تفاهم پیش آمده میان تو و یکی از اطرافیانت تنش زیادی را برای ارتباطات اجتماعی تان ایجاد کرده است سعی کن با گفت و گو مسئله را حل کرده و میانتان صلح برقرار کنی. منتظر خبر های خوب و شادی بخشی باش که در راهند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۱ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

 6. سلام..خسته نباشین..ممنون بابت فالهای روزانتون..میخواستم بپرسم چرامدتیه فال حافظ روحذف کردین

  • سلام
   وقت شما بخیر
   فال جدید حافظ در دست طراحی است.
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

 7. سلام. چرا آپدیت نمیشه فال هاتون
  فال نیمه اول میلادی
  و فال نیمه دوم شهریور

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *