فال نیمه ماه شهریور ۱۴۰۰ | فال نیمه اول شهریور ۱۴۰۰ فال نیمه ماه شهریور ۱۴۰۰ | فال نیمه اول شهریور ۱۴۰۰ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه شهریور ۱۴۰۰ | فال نیمه اول شهریور ۱۴۰۰

فال نیمه ماه شهریور ۱۴۰۰ | فال نیمه اول شهریور ۱۴۰۰

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

دچار اضطراب و نگرانی شده اید. باید بخدا توکل کنید.و قدر کسانی را که برایتان زحمت می کشند، را باید بدانید و شما هم تا میتوانید به آنها کمک کنید. کمی استراحت کنید. وضعیت جسمانی خوبی ندارید. شاید بیش از انرژیتان از خودتان کار میکشید که باعث خستگیتان میشود. تغییر در رفتارتان از چشم هیچ کس پنهان نیست. روزهای خوب پیش رو دارید فقط کمی صبر و حوصله به خرج بدهید که عجله کردن همه چیز را خراب میکند

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

اگرچه زندگی زیروبم های زیادی دارد که باید برای انجام هرکاری مقدماتش را کاملا فراهم کرد و گاهی توام با سختی ها و ناخوشی هاست اما خوشبختانه تو انسان سرزنده و پرشور و نشاطی هستی و مدام سعی می کنی به دنبال پیشرفت و ارتقای روحی و شغلی ات باشی و همواره با آرامش خاطر کارهایت را انجام می دهی. احتملا پیشنهاد معامله ای در پیش داری که اصلا برای آن نباید عجله کنی و باید مدتی برای آن وقت بگذاری. گرچه باتوجه به خصوصیات اخلاقی ات می توانی در این کار موفق باشی اما بدان احتیاط شرط عقل است. این روزها زندگی ات جریان ملایمی دارد و بدون دغدغه می توانی از آن لذت ببری و برای آینده ات هم برنامه ریزی کنی. شاداب بوش. چون در آینده ای نه چندان دور به همه خواسته هایی که سال ها برایشان تلاش کرده ای می رسی. احتمالا سفری لذت بخش در پیش داری و باید خود را برای تغییراتی در زندگی آماده کنی. اگر می خواهی به موفقیت مالی دست پیدا کنی سهل انگاری را کنار بگذار و تلاش هایت را چندین برابر کن تا پس از این موفقیت مدتی را با خیال راحت در آسایش به سر بری.

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

~متوجه رازی خواهید شد که باور کردنش برای‌تان آسان نیست. اگر بحث به خطرافتادن جان و مال کسی در کار نیست، بهتر است سعه صدر به خرج دهید و رازدار باشید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد و بدون این‌که کمترین دخالتی از جانب شما اعمال شود، همه‌چیز روشن خواهد شد.در انتخاب‌تان مردد هستید. بهتر است به نزدیکان‌تان اعتماد کنید و از آنها کمک بخواهید.

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

دستها را دریابیم، دستهایی که از آنها خوبی پا می‌گیرد. با صلابت چون کوه و پرسخاوت چون باران. همواره برای آشتی پیشقدم شوید، مراقب باشید هیچ‌گاه ترس شما را از پا در نیاورد، ترس یک عامل کاهنده بسیار بزرگی است. انتظار، فرسایش زندگیست، کسی که راه عشق را می‌پیماید هرگز راه را تنها نرفته است. یادتان باشد گشاده‌رویی کلید راهیابی به دلهاست. بزرگی می‌گفت انسانهای خوشبخت کسانی هستند که از جهات مختلف با زندگی روبرو می‌شوند و انسانهای بدبخت کسانی هستند که کوره راه باریکی بیش ندارند و آن را هم قضا وقدر از دست آنها می‌گیرد. برخی از زندگی خود ناراضی هستند و آرزو می‌کنند که روزگاران بهتر از این باشد که هست. آن که نرمی و خوشرویی نشان می‌دهد سرانجام به مقصود خواهد رسید. یک خبر فوق‌العاده خوب دریافت می‌کنید. خبری که اگر به آن بیندیشید، سرنوشت‌تان را تغییر خواهد داد.

حتما بخوانید:  فال pmc این هفته : فال پی ام سی هفتگی از 21 تا 27 تیر 99

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

چیزی که میخواهید بدان برسید باید کمی صبر کنید. کمی دلسرد و خسته شده اید ولی باید بدانید که هر چیزی که میخواهید باید برای آن تلاش کنید که نابرده رنج گنج میسر نمیشود. در این نیمه ماه ممکن است بیمار شوید. البته زودگذر . یک پیشرفت خوب در پیش دارید. روزهای خوبی در انتظار شماست. پس هیچگاه ناامید نشوید و همیشه بخدا توکل کنید . زیرا بهترین پناه اوست

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

تا حدودی با وظایف و مسوولیت های جدیدی مواجه خواهید شد پس با توکل به خدا هراس به دل راه ندهید چرا که مثل همیشه موفق خواهید شد با شرکت در امور خیریه با فردی آشنا می شوید که به لحاظ فکری و ذهنی شباهت های زیادی با هم دارید و این آغاز یک دوستی با دوام خواهد بود . سفری در پیش رو دارید که شاید پر هزینه به نظر بیاید اما اصلاً چنین نیست با خیالی آسوده سفر کنید .

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

در روزهای این هفته شما به فردی منزوی و گوشه گیر تبدیل می شوید و نمی خواهید با هیچ کدام از دوستانتان رفت وآمد داشته باشید. دوست دارید تمام مدت تنها باشید و به خودتان فکر کنید که البته این برای شما بسیار مفید است.اما در روزهای آخر این نیمه ماه میل به معاشرت در شما بیدار می شود و شما باز هم با دوستانتان در ارتباط خواهید بود. در این معاشرتها متولدین اردیبهشت و آذر در اولویت قرا ردارند.

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

لازم است قبل از سال جدید طرحها و برنامه های خودتان را به مرحله اجراء در بیاورید، زیرا تاخیر در این امر برای تان گران تمام می شود . خبرهای بسیار چالب و تازه ای در ارتباط با امور شغلی تان خواهید شنید . برای شرکت در یک کار خیر از شما دعوت به عمل می آید که خوب است آن را بپذیرید . نگران ادامه راهی که انتخاب کرده اید نباشید ، زیرا از حمایت و کمک های مادی و معنوی عزیزی برخودار خواهید شد که اصلاً انتظارش را نداشتید.

حتما بخوانید:  فال عطسه جمعه 26 شهریور 1400 | فال عطسه روز جمعه

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

فردی حساس و نکته سنج هستی و به همین خاطر برای دستیابی به خواسته هایت نیاز به دوستی ماجراجو داری. در هنگام صحبت از اظهار نظرهای خود راسی نداشته باش و آنچه را که می پنداری درست است بر زبان بیاور. خوشحال باش. چراکه در زندگی به آرامش و آسایش دلپذیری می رسی و شرایط زندگی برایت مطلوب تر خواهد شد. گاهی تصور می کنی استعدادها و توانایی های خود را به خوبی شناخته ای ولی امکانات لازم برای استفاده از آنها را نداری. اما نگران نباش بهتر است برای رسیدن به هدفت پایدار باشی چراکه خالق هستی پشتیبانت است و اگر کوشش کنی رسیدن به موفقیت های بزرگ مالی و اجتماعی دور از دسترس نخواهد بود. احتمالا سفری کوتاه اما خاطره انگیز در پیش داری و خستگی نیمه ماه ها کار کردن از تنت خارج خواهد شد. وضع مالی ات روبه بهبود است البته اگر قدری هوشیارتر باشی. اگر فکر می کنی سوء تفاهم پیش آمده میان تو و یکی از اطرافیانت تنش زیادی را برای ارتباطات اجتماعی تان ایجاد کرده است سعی کن با گفت و گو مسئله را حل کرده و میانتان صلح برقرار کنی. منتظر خبر های خوب و شادی بخشی باش که در راهند.

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

هر آشنایی تازه اندوهی تازه است، مگذارید که به نام شما را بخوانند. هر سلام سر آغاز دردناک یک خداحافظی است. بیشتر وقت خودتان را صرف کاری کنید که می‌دانید سودآور است، از پراکنده‌کاری‌ها بپرهیزید، با یک دست نمی‌توان بیشتر از یک هندوانه برداشت. روزهای آینده توام با بحران خواهد بود. مشکلی در کارها وجود دارد که می‌توان به سادگی آن را رفع و رجوع کرد. باید کاری کرد که روح و بدن، سالم و سرزنده باشد، بقیه کارها خودبه خود درست خواهد شد. یک موقعیت اجتماعی را نباید از دست داد، چرا که با افراد برجسته‌ای دمخور خواهید شد که برایتان موقعیت‌های فراوانی را ممکن است در چنته داشته باشند.~در کارها باید انعطاف داشت و از لجاجت دوری کرد. با یک تماس می‌توانید تمام کدورت‌ها را کنار بگذارید و به دست فراموشی بسپارید.

حتما بخوانید:  فال کارت سه تایی روزانه | فال کارت سه تایی 26 شهریور 1400

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

پیشرفت خوبی در کارهایت از خودت نشان داده ای . در اثر این صبر و تلاش و کوشش بوده که به مراحل بالاتری از زندگی رسیده ای. فکر نکن که دیگر وظایفت تمام شده است، این را بدان که باید همیشه به آینده فکرکنی. بر خلاف آنچه که فکر می کنی، هیچ کس سعی نمی کند تو را از آنچه می خواهی باشی دور کند و هیچ کس قصد فریب تو را ندارد. کمی مثبت به اطرافیان نزدیکت فکر کن. حرف ها یا نصیحت های آنها را گوش بده اما اگر به کارت ایمان داری، به راهت ادامه بده. در این روزها وقتی برای خودت بگذار تا بتوانی پیشرفتت را از جنبه های مختلف زندگی ارزیابی کنی. از دیگران نظرخواهی کن، انتقاد و تحسین دیگران به تو کمک بزرگی می کند مه مسیرت را تغییر بدهی یا در همان مسیر باقی بمانی. به کتاب خواندن و کسب علم و دانش بپرداز. اگر مدتی است که تحصیل را جدی نگرفته ای، در این فصل تحصیلی جدی تر به کتاب هایت بچسب و اگر می توانی از حالا آنها را تهیه کن و شروع به نگاه کردن به مطالبش کند. به آخرین روزهای تابستان نزدیک شده ای و دوست داری به سفری که در فکرت است بروی. موقعیت را بررسی کرده و شرایط را مهیا کن و تا تابستان تمام نشده اقدام کن. در همه کارهایت به خدا توکل کن. نترس و نگرانی راجع به کارها و فکرهایی که درسر داری به خود راه نده. راجع به کارها و تصمیم هایت با دوستان و بزرگان مشورت کن. کارهای ناتمامت را تمام و بعد کار جدیدی را که به آن فکر می کنی شروع کن.

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

انرژی انجام کاری ندارید. کمی ناراحت و دلسرد هستید. نگران نباشید در این نیمه ماه سرد امکان اینگونه تغییرات در روح لطیفتان بسیار بالاست. محکم باشید و موانع را از پیش پای خود بردارید که به قله های موفقیت می رسید. اسرار درونی خود را با کسانی که شناخت کافی از آنها ندارید، در میان نگذارید. به هر کسی زود اعتماد نکنید. اگر مشکلی دارید بخدا توکل کنید که بهترین نشاندهنده راه است. در مورد اتفاقی که افتاده زود تصمیم نگیرید! در قضاوت عجله نکنید. بهتر است که بگذارید کمی بگذرد و سپس تصمیم بگیرید تا ضرر نکنید

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۹ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

 6. سلام..خسته نباشین..ممنون بابت فالهای روزانتون..میخواستم بپرسم چرامدتیه فال حافظ روحذف کردین

  • سلام
   وقت شما بخیر
   فال جدید حافظ در دست طراحی است.
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *