فال نیمه ماه تیر ۱۴۰۱ | فال نیمه اول تیر ۱۴۰۱ فال نیمه ماه تیر ۱۴۰۱ | فال نیمه اول تیر ۱۴۰۱ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه تیر ۱۴۰۱ | فال نیمه اول تیر ۱۴۰۱

فال نیمه ماه تیر ۱۴۰۱ | فال نیمه اول تیر ۱۴۰۱

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

برای ارتباط برقرار کردن با عشقت ، به او زمان بده . شاید هنوز کمی زود باشد که رابطه ات را با او بیشتر کنی . ولی واقع بین باش و شرایط او را درک کن . به کارهای مالی ات بیشتر توجه داشته باش که در معامله ضرر نکنی . در تجارت تمام تلاشت را بکن تا دور از مشاجرات و بحث های اضافی به اتمام برسد ؛ زیرا کارهای مهم تری داری که باید به آنها فکر کنی . به حرف های نسنجیده دیگران زیاد توجه نکن ، شاید از روی عصبانیت این حرف ها را می زنند . نگذار حرف هایی که می شنوی ، تو را از کوره به در کند . خودت را کنترل کن . کمی صبر و دلسوزی از خودت نشان بده . برای رسیدن به اهدافت ، برنامه ریزی کن . زمان آن رسیده که اولین مرحله کاری ات را به پایان برسانی و دومین مرحله را سریع آغاز کنی . مدیریت و رهبری خوبی داری . سعی کن در بیشتر کارها مشارکت کنی و خودت را کنار نکشی . اهل ریسک کردن هستی . پس با توکل به خدا ، دل را به دریا بزن و تصمیمات خود را بر مبنای قضاوت درست بگیر و مطمئن باش به این ترتیب موفق خواهی شد . برای نزدیکانت گوش شنوا داشته باش . اگر کاری هم از دستت برنیامد ، با آنها همدلی کن و دست رد به سینه شان نزن . داستان آنها برایت تجربه ای خواهد شد . بیشتر به کارهایی بپرداز که علاقه مندی و استعداد انجام آنها را داری.

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

خریدی کرده‌ایدکه نهایت سود را خواهید برد . به برخی مسائل بسیار بی اعتنا هستید و به برخی دیگر بسیار حساس. این افرط و تفریط اصلا خوب نیست. بهتر است کمی متعادل تر برخورد کنید. در این نیمه ماه امکان درگیری لفظی با اشخاصی وجود دارد پس تا میتوانید با هرکسی هم صحبت نشوید. گاه دنیا تیره و تار نیست بلکه ما هستیم که چشم هایمان را میبندیم. پس کمی با دید مثبت تر به اطرافتان نگاه کنید و به نعمت های بسیاری که دارید و دیگران حسرت آن را میخورند شکرگزار باشید.

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

برای انجام کارهای بزرگ باید حوصله ، دقت ، تدبیر و از همه مهم تر یاد خداوند مهربان را فراموش نکرد ؛ البته در راه رسیدن به هدف ، دلهره و اضطراب فراوانی می تواند وجود داشته باشد . با تحمل دشواری های راه ، دیگران هم یاد می گیرند چگونه باید رفتار کنند . اختلاف نظر با دوست یت یکی از نزدیکانت ممکن است باعث پریشانی فکرت شود اگر می بینی که نه او می تواند تو را متقاعد کند و نه تو می توانی او را متقاعد کنی ، پس بهتر است دیگر راجع به آن موضوع با یکدیگر صحبت نکنید . اگر نفر سومی که هر دوی شما قبولش دارید بین شما حکم کند ، شاید کار به جاهای باریک نرسد . سوء تفاهم ها را با توضیح کامل از بین ببر . برای انجام کارهایت که می خواهی به دلخواهت باشد ، باید وقت بیشتری بگذاری . انجام آنها فقط به صورت تلفنی و یا سپردن به دیگران کافی نیست. در رابطه با کسی که دوستش داری ، سعی کن همه چیز به طور طبیعی و آرام جریان داشته باشد . سعی کنید در رابطه زور گویی نکنید و برای هیچ کاری ، اجبار اعمال نکنید . این می تواند رمز موفقیت شما دو نفر باشد . به نظافت اطراف بیشتر اهمیت بده . هرچه فضایی که در آن زندگی می کنی مرتب تر باشد ، روحت سبک تر می شود و بهتر می توانی فکر کنی و همه نقشه ها و برنامه ریزی هایت بهتر و سریع تر انجام می شود . یادت باشد، در کارها ، خواستن ، توانستن است .

حتما بخوانید:  فال اوراکل روزانه | فال اوراکل 9 تیر 1401

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

در حال حاضر برای پیشبرد هدف مورد نظرتان نیاز به حمایت اقتصادی دارید. اصلاً نگران نباشید با توکل به خدا این مشکل حل خواهد شد. در محیط کار یا تحصیلات تان به یک موفقیت تازه دست پیدا می کنید. به فکر تغییر در کارتان نباشید چرا که با درایت و پشتکار به زودی شاهد پیشرفت و موفقیت خواهید بود. به دنبال یک اتفاق خوب شادی زاید الوصفی نصیب شما می شود .~

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

وضعیت شغلی تان در این روزها، دچار تزلزل شده، بین شما و مدیرتان گرفتاری و مشکلاتی به وجود خواهد آمد که در نهایت منجر به ترفیع مقام شما می شود. مسوولیت های زیادی این روزها بر دوش تان سنگینی می کند. خرید و فروش و املاک در این دوره پرمنفعت و عالی است. مجردین در سال جدید، بیشتر به زندگی اجتماعی خود سروسامان خواهند بخشید. عده یی که به خاطر تحصیل از شغل خود دست کشیدند، پشیمان شده و دوباره به شغل و حرفه ی خود باز می گردند. سعی کنید با افرادی بیشتر همنشینی کنید که دانش و علم شان از شما بیشتر است.

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

اصلاً برای تان اهمیتی ندارد که نیمه ماه چه قدر کار روی سرتان ریخته است، فقط می خواهید اوقاتی را هم به شادی و تفریح بگذرانید. بیشتر از این که به انجام تعهدات تان تمایل داشته باشید، دل تان می خواهد به تفریحات برنامه ریزی نشده بپردازید. اما به شما توصیه می شود که قبل از هر چیزی اول به وظایف تان رسیدگی کنید. مسئولیت هایی را که به دوش دارید با محافظه کاری انجام دهید، بعد خواهید دید که این کار باعث می شود تا در انتخاب تفریحات تان خلاقانه تر عمل کنید.

حتما بخوانید:  فال قهوه روزانه | فال قهوه 9 تیر 1401

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

قدر فرصت ها را بدانید. اگر با بیخیالی آن ها را از دست بدهید دیگر امیدی به موفقیت نمی توانید داشته باشید. فکری در سرتان دارید ! فکر آغاز یک کار جدید، خرید یک وسیله نو یا…؛ اگر می‌‌خواهید فکرتان را واقعا عملی کنید بهتر است قبل از شروع اینکار با صاحبان نظر مشورت کرده و سپس این کار را آغاز کنید .در زمان نزدیک مهمان یا قدم نورسیده‌ای در راه دارید که قدمش بسیار براییتان آمد دارد. اگر ترسی در دل دارید بهتر است صدقه دهید.

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

نیمه ماه ممکن است احساس عجیب و غریبی به شما دست دهد، مجبورید توقف کنید و به ندای درونی تان گوش دهید. مثل این است که از شما دعوت شده تا از اسرار کهکشانی پرده بردارید. البته خیلی نمی توانید به احساسات تان اطمینان کنید، زیرا مدام هر حسی را زیر ذره بین عقل می برید و آن را تجزیه و تحلیل می کنید. تا زمانی که خودتان را کاملاً آماده نکرده اید نباید از آن چه در درون تان اتفاق افتاده چیزی بگویید. فقط بهتر است چند روزی را عمیقاً فکر کنید و بدانید که همه چیز خودش حل خواهد شد.

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

موضوع مطرح شده را باید به صورت رسمی انجام دهید و از حالت باری به هر جهت، آن را خارج کنید. روحیه شما یکی از وجوه مثبت در شما به شمار می رود و باید حداکثر استفاده از این روحیه بالا را ببرید. تمایل شما نسبت به یک موضوع مهم فقط نیمی از ماجراست و باید در طرف مقابل هم این تمایل را مشاهده کنید و بعد تصمیم لازم را اتخاذ نمایید. عدم موفقیت در مسائلی که امکان تکرار و یا جبران آنها وجود دارد، نباید ذهنتان را آزار بدهد بلکه باید از دلایل عدم موفقیت به عنوان عنصر راهنما برای جبران استفاده کنید.

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

وضعیت تازه و امیدبخشی روبرو می‌شوی. یک خبر خوشحال کننده در راه داری. به حرف های دیگران زیاد گوش نده. برای اتفاقی که افتاده خود را سرزنش نکن. بخدا توکل کن انشالله که بخوبی و خوشی مشکلت پایان میپزید. در این نیمه ماه پولی بدستت میرسد سعی کن آن را بیهوده خرج نکنی

حتما بخوانید:  فال ماهانه ژوئن 2022 | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

هرگز کاری را که نیمه ماه می توانید انجام دهید به فردا واگذارش نکنید. به ارزش یکدیگر پی ببرید. هیچ گاه پشیمان روزهای رفته نباشید. نیمه ماه روزی است که باید عشق را تقدیم خودتان کنید. یک پیشنهاد غیرمنتظره خانواده شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. سرتان به کار خودتان باشد آینده همین جاست. از گذشته ها درگذرید، همراهمان شوید تا راهی بیابیم و رضایت را ببینیم، بیاییم قبل از این که کنار هم باشیم در تمامی موارد زندگی یکدیگر را درک کنیم. دوست عزیز، فکر خوب ثروت است. کارهایی که قرار است، فردا به انجام برسد همین نیمه ماه کلک آن را بکنید که فردا شاید دیر باشد. عشق، نیمه ماه مهمان شماست. دریچه لحظه های شما پر از اطلسی و اقاقیا باد.عشق مدار زندگی و شیرازه کتاب امید و آرزوست. احتیاط را رعایت کنید و هیچ گاه روی تصمیمات خودتان پافشاری نکنید، شاید اشتباه کرده باشید. زندگی زیباست، به شرطی که زیبا ببینید، مراقب او باشید، او به فکر شماست.

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

این روزها سعی کن فکر و ذهنت را مرتب کرده و از این آشفتگی رها کنی تا به راحتی بتوانی بر روی موضوعات مهم متمرکز شوی. به ظاهرت بیشتر بها بده و تا جایی که ممکن است در اطرافت از رنگ های انرژی بخش استفاده کن. خوشبختانه در زمینه انجام کار جدی و دقیق عمل می کنی اما گاهی بی دلیل بد خلق و غیرقابل کنرتل می شوی. در حالیکه باید بدانی این رفتار کاملا بر روابط اجتماعی ات تاثیر منفی دارد و همکارانت را روز به روز از تو دور می کند. یکی از خصوصیات بارزت خوش قولی و وفای به عهد است. گرچه مدتی است در انجام قولی که به یکی از اطرافیانت داده ای کمی تعلل می کنی. اگر قصد راه ندازی کار جدیدی را داری، امیدوار ساعی و مثبت نگر باش و شک نکن که حتما در این کار موفق خواهی شد. از اظهارنظر های خود هراسی نداشته باش و آنچه را که می پنداری درست است بر زبان بیاور و قاطعانه انجامش بده. پس از یک دوره طولانی و پرتلاش کاری اوقات فراغتی دل چسب خواهی داشت که بهتر است برای آن برنامه ریزی کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کنی.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۳ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

 6. سلام..خسته نباشین..ممنون بابت فالهای روزانتون..میخواستم بپرسم چرامدتیه فال حافظ روحذف کردین

  • سلام
   وقت شما بخیر
   فال جدید حافظ در دست طراحی است.
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

 7. سلام. چرا آپدیت نمیشه فال هاتون
  فال نیمه اول میلادی
  و فال نیمه دوم شهریور

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست عزیز آوتاف

 8. سلام و خدا قوت
  آوتاف عزیز
  چرا فال های ماهانه و نیمه ماه دی ماه ناگهان تغییر کرد و مثل ماه گذشته شد؟

  • سلام دوست و همراه عزیز آوتاف
   موردی ک فرمودید به واح مربوطه ارجاع شد اگر مشکلی هست برطرف شود.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست خوب آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *