فال نیمه ماه بهمن ۱۴۰۱ | فال نیمه اول بهمن ۱۴۰۱ فال نیمه ماه بهمن ۱۴۰۱ | فال نیمه اول بهمن ۱۴۰۱ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه بهمن ۱۴۰۱ | فال نیمه اول بهمن ۱۴۰۱

فال نیمه ماه بهمن ۱۴۰۱ | فال نیمه اول بهمن ۱۴۰۱

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

شایستگی های شما از چشم هیچکس پنهان نیست. چه دلیلی دارد که برای پیشرفت، دیگران را پله ترقی خود کنید؟ نه کار بیش از حد، نه کم کاری و نه زیر آب زدن و آدم فروشی نمی تواند نظر کارفرمای تان را نسبت به شما عوض کند. او شما را به خوبی می شناسد. دانش آموزان و دانشجوهای متولد این نیمه ماه باید در انتظار نمرات خوب باشند. شانس با آنها یار است و نتیجه زحمت های شان را به زودی خواهند گرفت. یک دوست قدیمی به دیدارتان خواهد آمد. از دیدن او خوشحال می شوید. قدر داشته های تان را بدانید و در زندگی عاطفی تان دچار احساسات نشوید.

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

متوجه رازی خواهید شد که باور کردنش برای تان آسان نیست. اگر بحث به خطر افتادن در کار نیست؛ بهتر است سعه صدر به خرج دهید و رازدار باشید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد و بدون این که کمترین دخالتی از جانب شما اعمال شود، همه چیز روشن خواهد شد. در انتخاب تان مردد هستید. تا دو نیمه ماه دیگر قصد ترتیب دادن یک جشن یا مهمانی خانوادگی را دارید که عده زیادی از دوستان و آشنایان در آن حضور دارند. خودتان را زیاد خسته نکنید. بدون تشریفات بیش از حد هم به مهمان ها خوش خواهد گذشت. این روزها در زندگی عاطفی تان اتفاق های هیجان انگیزی خواهد افتاد… زندگی روی خوش خود را به شما نشان خواهد داد!

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

انرژی انجام کاری ندارید. کمی ناراحت و دلسرد هستید. نگران نباشید در این نیمه ماه سرد امکان اینگونه تغییرات در روح لطیفتان بسیار بالاست. محکم باشید و موانع را از پیش پای خود بردارید که به قله های موفقیت می رسید. اسرار درونی خود را با کسانی که شناخت کافی از آنها ندارید، در میان نگذارید. به هر کسی زود اعتماد نکنید. اگر مشکلی دارید بخدا توکل کنید که بهترین نشاندهنده راه است. در مورد اتفاقی که افتاده زود تصمیم نگیرید! در قضاوت عجله نکنید. بهتر است که بگذارید کمی بگذرد و سپس تصمیم بگیرید تا ضرر نکنید

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

~شایستگی‌های شما از چشم هیچ‌کس پنهان نیست. چه دلیلی دارد که برای پیشرفت، دیگران را پله ترقی خود کنید؟ نه کار بیش از حد، نه کم کاری و نه تهمت زدن و آدم‌فروشی نمی‌تواند نظر کارفرمای‌تان را نسبت به شما عوض کند. او شما را به خوبی می‌شناسد. دانش‌آموزان ودانشجوهای متولد این نیمه ماه باید درانتظار نمرات خوب باشند. شانس با آنها یار است و نتیجه زحمت‌‌های‌شان را به زودی خواهند گرفت.یک دوست قدیمی به دیدارتان خواهد آمد. از دیدن او خوشحال می‌شوید.

حتما بخوانید:  فال ابجد روزانه | فال ابجد 8 بهمن 1401

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

زندگی رسم خوشایندی است. شما یک فرد صمیمی روشنفکر و خوش قلبی هستید، گاهی غرور و تکبر دارید، این صفت را از خودتان دور کنید و کمی با تامل گام بردارید. نصایح دیگران را پذیرا باشید، شما دوستانی دارید که از هیچ‌گونه راهنمایی از شما دریغ ندارند.~زندگی بدون روزهای بد نمی‌شود و خوشبختی را هم نمی‌توان از دیگران قاپ زد. خوشبختی گمان می‌کنم تنها چیزی است در جهان که فقط با دستهای طاهر به دست خواهد آمد. درسته که زندگی تلخی هم دارد، تلخی‌های زندگی را کنار بگذارید و با شیرینی‌های آن دهان خود را شیرین کنید. عمر لحظه‌ای است از بر آمدن تا به آخر آمدن. عشق نخستین گام به سوی ملکوت است و تسلیم آخرین آن. بیشتر کار خود را متمرکز روی مسایل مادی بگذارید و راه و چاره‌ای در این خصوص بیابید، مراقب اشتباهات خود باشید. گاهی یک اشتباه کوچک یک عمر زندگی‌تان را تلف می‌کند.

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

با شکست عاطفی که چندی قبل داشته اید، نسبت به همه بدبین هستید. گاهی به شدت دچار افسردگی می شوید و سعی می کنید آن را از خود دور کنید اما خاطرات گذشته مقابل ذهن تان رژه می روند. به آینده یی بهتر فکر کنید. به اینکه هر چه پیش می آید، بهترین است. به شخصی یا چیزی دلبسته شده اید که هر آن نگران از دست دادنش هستید. این نگرنی بی مورد را از خود دور کنید، تغذیه ی سالم و اصولی را جدی بگیرید. ضعف جسمی شما ریشه در بیماری روحی تان دارد. اوضاع از این که هست، بدتر نخواهد شد. در ایام نوروز، تعدادی از مجردین، یار و محبوب خود را می یابند و لحظات خوشی را سپری خواهند کرد.

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

در این نیمه ماه امکان سفر برایتان پیش می آید. از لحاظ عاطفی اگر مجرد هستید روزهای خوبی در انتظارتان است. کمی پول از دست داده اید. و یا مالی از شما کم شده. نگران نباشید زیرا همه چیز دوباره بر وفق مرادتان خواد شد. خدارا شکر بگویید و در عبادت و نماز کاهلی نکنید. در این نیمه ماه روزهای خوبی در پیش خواهید داشت. فقط امیدتان را هیچگاه از دست ندهید. زیرا این نامیدی های بی مورد شما را دقیقا زمانی که در چند قدمی موفقیت هستید از آن دورتان میکند

حتما بخوانید:  فال قانون جذب روزانه | فال قانون جذب 8 بهمن 1401

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

گاهی به صلاح نیست که به خواسته خود برسیم یا زمان دلخواه ما زمان مناسب رسیدن به خواسته مان نیست چون خدای تعالی صلاح بندگان را بهتر از خود آنان می داند، پس نگرانی های بیخود به خود راه ندهید و ب خداوند بزرگ توکل کنید. .در تصمیمی مردد هستید. بهتر است به نزدیکان‌تان اعتماد کنید و از آنها کمک بخواهید.متوجه رازی میشوید که برایتان باور نکردنی خواهد بود

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

اگرچه زندگی زیروبم های زیادی دارد که باید برای انجام هرکاری مقدماتش را کاملا فراهم کرد و گاهی توام با سختی ها و ناخوشی هاست اما خوشبختانه تو انسان سرزنده و پرشور و نشاطی هستی و مدام سعی می کنی به دنبال پیشرفت و ارتقای روحی و شغلی ات باشی و همواره با آرامش خاطر کارهایت را انجام می دهی. احتملا پیشنهاد معامله ای در پیش داری که اصلا برای آن نباید عجله کنی و باید مدتی برای آن وقت بگذاری. گرچه باتوجه به خصوصیات اخلاقی ات می توانی در این کار موفق باشی اما بدان احتیاط شرط عقل است. این روزها زندگی ات جریان ملایمی دارد و بدون دغدغه می توانی از آن لذت ببری و برای آینده ات هم برنامه ریزی کنی. شاداب بوش. چون در آینده ای نه چندان دور به همه خواسته هایی که سال ها برایشان تلاش کرده ای می رسی. احتمالا سفری لذت بخش در پیش داری و باید خود را برای تغییراتی در زندگی آماده کنی. اگر می خواهی به موفقیت مالی دست پیدا کنی سهل انگاری را کنار بگذار و تلاش هایت را چندین برابر کن تا پس از این موفقیت مدتی را با خیال راحت در آسایش به سر بری.

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

نیمه ماه تصویر روشنی از خواسته هایت داری و بهتر است تا می توانی برای رسیدن به آنها تلاش کنی. لازم است برخی احساساتت را مخفی نگه داری و در کارهای خصوصی دیگران هم دخالت نکنی. تو بسیاری از اوقات برای برآوردن خواسته ها و توقعات بسیار خود محور عمل می کنی،‌ در حالی که لازم است با دوستان خردمندت هم مشورت کنی. خوشبختانه اغلب دوستانت شخصیت مستقلی دارند و تو می توانی در اکثر زمینه ها از آنها بهترین مشاوره ها را بگیری. از آنجایی که تنوع و هیجان در کارها را دوست داری،‌می توانی در کارهایی که نیازمند خلاقیت است،‌ موفقیت بیشتری کسب کنی. این روزها سعی کن بجای صحبت کردن،‌بیشتر به سخنانت عمل کنی اما در وقت و زمان مناسب خود. پس بیهوده غصه نخور و به جای آن در همه امور عاقلانه فکر کن و عجولانه تصمیم نگیر. چراکه کامیابی با توست. کمی توقعاتت را کم کرده و با اطرافیانت مهربان تر رفتار کن. روزهای آرام و خوشی را پیش رو داری. مشکلی از مدت ها پیش ذهنت را به خود مشغول کرده و تو را بی قرار کرده حالا زمان حل آن فرا رسیده است. قدری صبور باش.

حتما بخوانید:  فال کارت روزانه | فال کارت 8 بهمن 1401

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

وضعیت شغلی تان در این روزها، دچار تزلزل شده، بین شما و مدیرتان گرفتاری و مشکلاتی به وجود خواهد آمد که در نهایت منجر به ترفیع مقام شما می شود. مسوولیت های زیادی این روزها بر دوش تان سنگینی می کند. خرید و فروش و املاک در این دوره پرمنفعت و عالی است. مجردین در سال جدید، بیشتر به زندگی اجتماعی خود سروسامان خواهند بخشید. عده یی که به خاطر تحصیل از شغل خود دست کشیدند، پشیمان شده و دوباره به شغل و حرفه ی خود باز می گردند. سعی کنید با افرادی بیشتر همنشینی کنید که دانش و علم شان از شما بیشتر است.

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

این روزها سعی کن فکر و ذهنت را مرتب کرده و از این آشفتگی رها کنی تا به راحتی بتوانی بر روی موضوعات مهم متمرکز شوی. به ظاهرت بیشتر بها بده و تا جایی که ممکن است در اطرافت از رنگ های انرژی بخش استفاده کن. خوشبختانه در زمینه انجام کار جدی و دقیق عمل می کنی اما گاهی بی دلیل بد خلق و غیرقابل کنرتل می شوی. در حالیکه باید بدانی این رفتار کاملا بر روابط اجتماعی ات تاثیر منفی دارد و همکارانت را روز به روز از تو دور می کند. یکی از خصوصیات بارزت خوش قولی و وفای به عهد است. گرچه مدتی است در انجام قولی که به یکی از اطرافیانت داده ای کمی تعلل می کنی. اگر قصد راه ندازی کار جدیدی را داری، امیدوار ساعی و مثبت نگر باش و شک نکن که حتما در این کار موفق خواهی شد. از اظهارنظر های خود هراسی نداشته باش و آنچه را که می پنداری درست است بر زبان بیاور و قاطعانه انجامش بده. پس از یک دوره طولانی و پرتلاش کاری اوقات فراغتی دل چسب خواهی داشت که بهتر است برای آن برنامه ریزی کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کنی.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۳ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

 6. سلام..خسته نباشین..ممنون بابت فالهای روزانتون..میخواستم بپرسم چرامدتیه فال حافظ روحذف کردین

  • سلام
   وقت شما بخیر
   فال جدید حافظ در دست طراحی است.
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

 7. سلام. چرا آپدیت نمیشه فال هاتون
  فال نیمه اول میلادی
  و فال نیمه دوم شهریور

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست عزیز آوتاف

 8. سلام و خدا قوت
  آوتاف عزیز
  چرا فال های ماهانه و نیمه ماه دی ماه ناگهان تغییر کرد و مثل ماه گذشته شد؟

  • سلام دوست و همراه عزیز آوتاف
   موردی ک فرمودید به واح مربوطه ارجاع شد اگر مشکلی هست برطرف شود.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست خوب آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *