فال نیمه ماه اردیبهشت ۱۴۰۰ | فال نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۰ فال نیمه ماه اردیبهشت ۱۴۰۰ | فال نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۰ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه اردیبهشت ۱۴۰۰ | فال نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۰

فال نیمه ماه اردیبهشت ۱۴۰۰ | فال نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۰

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

به نظر می رسد که بین دوستان تان محبوبیت دارید، به همین خاطر نمی توانید فرصت پیدا کنید تا اوقاتی را برای خودتان تنها باشید. نیمه ماه ممکن است به مجموعه ای از جریانات کشیده شوید و فردیت خود را از دست بدهید، یعنی می شوید یک نفر مثل خیلی های دیگر که خودشان را گم کرده اند. اما اگر بیشتر مشارکت کنید و نظرات تان را بگویید نتیجه ی بهتری خواهید گرفت. چیز خاصی برای ارایه کردن دارید و دیگران هم همه به شما چشم دوخته اند که خودی نشان دهید، پس بهترین های تان را به نمایش بگذارید.

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

خوشحال هستید. روزهای خوبی دارید . از لحاظ تحصیلی آنگونه که باید تلاش نمیکنید که این اصلا خوب نیست. باید تمام تلاش خود را بکنید تا به بهترین موقعیت برسید. مطمئن باشید که میتوانید. امکان خرید خانه یا اتومبیل دارید. در این نیمه ماه پولی بدستتان میرسد سعی کنید با ولخرجی های بی مورد آن را از دست ندهید. فرصت های شغلی پیش آمده را سعی کنید از دست ندهید. بهترین را انتخاب کنید. انتظار نداشته باشید که همه چیز خود بخود پیش آید. دیگر زمانی است که باید خودمان دست بکار شویم.

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

یک سفر زیارتی پیش‌رو خواهید داشت. دیداری غیر مترقبه با یکی از اقوام دورتان خواهید داشت که به شدت از آن، احساس رضایت خواهید کرد. اعتماد بیش از حد، به همه کس، درست نیست. در گزینش دوستان تازه واردی که این روزها به جمع آشنایان شما پیوسته‌اند دقت کنید. شما که قسم نخورده‌اید با هر کس که از راه رسید و سلام و علیکی کرد، پسرخاله شوید؟ گمشده‌ای که مدت‌ها دنبالش می‌‌گشتید را پیدا خواهید کرد.

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

به شدت تمایل دارید که نقش تان را در اجتماع پررنگ تر کنید، اما هنوز نمی دانید که کدام راه را در پیش بگیرید. دوست دارید احساسات تان را با دیگران در میان بگذارید، اما اگر ببینید که زمان مناسبی برای این کار نیست ترجیح می دهید ساکت بمانید. متأسفانه اگر روابط تان را با دیگران کم کنید ممکن است از نظر عاطفی صدمه ببینید. برای این که در مسیر درست قرار بگیرید باید بین خواسته های قلبی و عقل تان هنیمه ماهنگی ایجاد کنید. فال نیمه ماه

حتما بخوانید:  فال تخمین زمان لنورماند روزانه | فال تخمین زمان لنورماند 20 اردیبهشت 1400

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

لازم است قبل از سال جدید طرحها و برنامه های خودتان را به مرحله اجراء در بیاورید، زیرا تاخیر در این امر برای تان گران تمام می شود . خبرهای بسیار چالب و تازه ای در ارتباط با امور شغلی تان خواهید شنید . برای شرکت در یک کار خیر از شما دعوت به عمل می آید که خوب است آن را بپذیرید . نگران ادامه راهی که انتخاب کرده اید نباشید ، زیرا از حمایت و کمک های مادی و معنوی عزیزی برخودار خواهید شد که اصلاً انتظارش را نداشتید.

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

اراده شما در زندگی قابل تقدیر است. شما می توانیدبه هر چیز که دوست دارید دست بزنید و در آن کار نیز موفق شوید. تنها یک اشکال دارید که اگر در رفع آن نکوشید، تمام توانایی ها و اراده تان را ضایع می کنید. اینکه نمی دانید به راستی در زندگی چه می خواهید و دائم از این شاخ به آن شاخ می پرید.در این نیمه ماه منتظر باشید شاید همین روزها شانس در خانه تان را بصدا در آورد

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

به نظر می رسد که موقعیتی در پیرامون تان چنان شما را آزرده خاطر کرده که تصمیم دارید تغییراتی در آن حاصل کنید. باور دارید که حتماً یک راه حلی وجود دارد، حتی اگر نیمه ماه آن را پیدا نکنید. تمایلات کنونی شما به تغییر و تحول ممکن است با مخالفت دیگران روبرو شود. بهتر است با مثبت اندیشی به قضیه نگاه کنید و هر آن چه را که می بینید با صداقت در میان بگذارید.

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

شایستگی‌های شما از چشم هیچ‌کس پنهان نیست پس چرا زمانتان را با کارهای بیهوده تلف میکنید و منتظر لفمه آماده هستید؟ در این نیمه ماه یک دوست قدیمی به دیدارتان خواهد آمد. از دیدن او خوشحال می‌شوید. موفقیت پیش روی شماست. به یک آرزویی که دارید می رسید ولی باید اندکی صبر کنید.سعی کنید به کسانی که فقط به ظاهر شما اهمیت می دهند و براساس آن قضاوت می کنند، اعتنا نکنید، چون دوستی با آنها فایده چندانی برایتان نخواهد داشت.

حتما بخوانید:  فال میلادی روزانه | فال روزانه میلادی 10 مه 2021

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

شخصی که اصلاً فکرش را نمی کردید بار بزرگی از روی دوش شما بر می دارد تازه آن وقت است که پی به بزرگواری آن فرد می برید . طرحی که به اتفاق چند تن از دوستان تان پی ریزی کرده اید حالا باید به کار بگیرید ، چرا که زمان مناسب برای اجرای آن فرا رسیده است پس فرصت را از دست ندهید . یکی از آشنایان تان که وضعیت چندان مناسبی ندارد نیازمند کمک و همراهی امثال شما است اما طبع بلند او اجازه نمی دهد اشاره ای به این موضوع داشته باشد بهتر است همراه سایر آشنایان به کمک او بشتابید .

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

باید روابط خانواده را هر روز بیشتر از پیش گرم نگهداشت خانواده مهمترین تکیه گاه در این شرایط بوده و بنابراین آتش عشق را باید همواره در آن فروزان داشت. پول خوبی در این نیمه ماه بدستتان می رسد. کمی نسبت به درس هایتان سست شده اید . بهتر است بیشتر توجه خود را به کار و زندگی خود بدهید تا مسائل جانبی .مشکلاتی در راه دارید که به حمد خدا حل خواهد شد. رازدار باشید و رازتان را با هرکسی درمیان نگذارید اگر بدانی به دنبال چه هستی و هدفت را مشخص کنی به راحتی به آن می‌رسی. انرژیت را در راه تحقق خواسته‌هایت بکار بگیر و بدان روزی که موفق شوی از خودت راضی و خوشنود خواهی بود.

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

اگرچه زندگی زیروبم های زیادی دارد که باید برای انجام هرکاری مقدماتش را کاملا فراهم کرد و گاهی توام با سختی ها و ناخوشی هاست اما خوشبختانه تو انسان سرزنده و پرشور و نشاطی هستی و مدام سعی می کنی به دنبال پیشرفت و ارتقای روحی و شغلی ات باشی و همواره با آرامش خاطر کارهایت را انجام می دهی. احتملا پیشنهاد معامله ای در پیش داری که اصلا برای آن نباید عجله کنی و باید مدتی برای آن وقت بگذاری. گرچه باتوجه به خصوصیات اخلاقی ات می توانی در این کار موفق باشی اما بدان احتیاط شرط عقل است. این روزها زندگی ات جریان ملایمی دارد و بدون دغدغه می توانی از آن لذت ببری و برای آینده ات هم برنامه ریزی کنی. شاداب بوش. چون در آینده ای نه چندان دور به همه خواسته هایی که سال ها برایشان تلاش کرده ای می رسی. احتمالا سفری لذت بخش در پیش داری و باید خود را برای تغییراتی در زندگی آماده کنی. اگر می خواهی به موفقیت مالی دست پیدا کنی سهل انگاری را کنار بگذار و تلاش هایت را چندین برابر کن تا پس از این موفقیت مدتی را با خیال راحت در آسایش به سر بری.

حتما بخوانید:  فال آرزو روزانه | فال آرزو 20 اردیبهشت 1400

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

حساب و کتاب زندگی ات باید مشخص باشد . شاید برای یک بار دیگر لازم است همه کارهایی که به عنوان وظیفه به عهده گرفته ای را با شریکت بر روی کاغذ بیاوری و بنویسی تا در پایان هر نیمه ماه به اختلاف سوابق مالی و و یا اختلاف نظر برخورد نکنی . سعی در هیچ یک از کارهایت اختلافی به وجود نیاید و اگر آمد ، سریع در پی حل آن باش تا خیالت راحت شود . برای پیشرفت در رابطه عاطفی ات ، باید درست و حسابی وارد عمل شوی ، زیرا دیگر حوصله هر دوی شما به سر آمده . بهتر است در تصمیم گیری به دو جنبه عقل و احساس توجه کنی و از تجربه مشاوران خبره استفاده کنی . در کار جدیدی که در سرت است و دوست داری شانس خودت را بیابی ، بهتر است از پریدن از این شاخه به شاخه ای دیگر ، اجتناب کنی و وارد دنیای خواب و خیال و رویا پردازی نشوی ؛ وگرنه هیچ موفقیتی کسب نخواهی کرد . باید برای پیشرفت در زندگی ، واقع گرا باشی و دست از پشت کار و توکل بر خدا برنداری . دوستانی داری که تو را در همه حال درک می کنند ، پس بهتر است تو هم به آنها احساس خوب دوست داشتن را نشان دهی . مسائل را بزرگ تر و سخت تر از آن چیزی که هست تصور نکن و غصه هر روز را در همان روز بخور . بگذار فردا بیاید ، بعد نگران اتفاقات آن باش .

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۹ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

 6. سلام..خسته نباشین..ممنون بابت فالهای روزانتون..میخواستم بپرسم چرامدتیه فال حافظ روحذف کردین

  • سلام
   وقت شما بخیر
   فال جدید حافظ در دست طراحی است.
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *