فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۲ | فال نیمه اول آذر ۱۴۰۲ فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۲ | فال نیمه اول آذر ۱۴۰۲ | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۲ | فال نیمه اول آذر ۱۴۰۲

فال نیمه ماه آذر ۱۴۰۲ | فال نیمه اول آذر ۱۴۰۲

فال نیمه ماه متولدین فروردین در آوتاف

سعی کن بیش از اندازه نسبت به اشیا انحصار طلب نباشی و حس مال دوستی ات را مهار کنی. اگر شخصی هستی که توان معامله کردن داری، به پیشنهاد هایی که می شنوی گوش بده و عاقلانه تصمیم گیری کن. همیشه برای کسی که دوستش داری و به او احساس مخصوصی نشان می دهی بیشتر وقت بگذار. بحث و گفت و گوهای خانوادگی قطع نمی شود. برای خاتمه دادن به این مسائل باید صبوری به خرج دهی. روزگار چهره خوشش را به تو نشان خواهد داد. اگر قدر لحظاتت را بدانی و خداوند را سپاسگزار باشی و خویشان و دوستانت از دست زبان تو در امان باشند، مطمئن باش زندگیت به آرامش می رسد. بعضی وقت ها برای ساعاتی به تفریح و بازی بپرداز. کاری نکن که این فرصت شادمانی از تو گرفته شود. در حد معقول اسباب راحتی دیگران را فرآهم کن. اگر بیش از حد کوشش کنی، آنها بارها و مسئولیت های خودشان را می خواهند بر دوش تو بگذارند. اغراق آمیز چیزی را بیان نکن. نه بزرگ تر از آن چیزی که هست و نه کوچک تر از آن چیزی که هست، هرچیزی را ببین و درباره اش صحبت کن. از حق خودت دفاع کن و مسائل واقعی زندگی را جدی بگیر. بعضی وقت ها با کوچک ترین بی توجهی یک عمر پیشمان خواهی داشت. با عبادت های خالصانه به آرامش بیشتر می رسی. برای اثبات این موضوع به خانواده هایی که با ایمان هستند نگاه کن، حتما متوجه این موضوع می شوی.

فال نیمه ماه متولدین اردیبشت در آوتاف

در این نیمه ماه ایده های هنری برای پروژه ای به ذهنت خطور می کند . اگر بعضی از آن فکر ها به نظرت مبهم و مشکل هستند و یا هنوز جا نیوفتاده اند ، از آنها صرف نظر کن . سعی کن از طریق فعالیت های هنری ات ، جنبه های معنوی ات را بیشتر نشان دهی . مطمئن باش آنقدر استعداد داری که از پس آنها بر آیی . اگر از کسی چیزی می خواهی ، برای داشتنش پافشاری و اصرار نکن .خواست خدا را در نظر بگیر و منتظر بهتر از آن باش . باید به فکر تحول در زندگی و محیط کاری ات باشی . کمی وسایلت را جا به جا کن و یا اگر شرایط مالی اجازه می دهد ، وسایل جدیدی بخر . این تغییرات برای همه آنهایی که در انجا زندگی می کنند ، بهتر است . گذشته را فراموش کن و به فکر آینده باش . زندگی هنوز همانند گذشته به زیبایی در جریان است . روز های جوانی ات را به سادگی از دست نده . به کارهای گروهی روی بیاور . در گروه بودن باعث می شود مجبور شوی که وظایفی را به عهده بگیری . دوستان قدیمی ر فراموش نکن . اگر می خواهی معامله ای انجام بدهی ، از دیگران کمک فکری بگیر و مشورت و راهنمایی بخواه . معامله که می خواهی انجام بدهی ، مهم است . حتما از کسی که قبلا این راه را رفته است ، کمک بگیر . به اضافه وزنت توجه داشته باش . حتی اگر اکنون در اول راه چاق شدن هستی ، به فکر تغذیه سالم تر باش .

حتما بخوانید:  فال روزانه 14 آذر 1402 | فال روزانه واقعی

فال نیمه ماه متولدین خرداد در آوتاف

با لبخندی بر لب به مسیر پیش رو نگاه می کنید و از این که لذت و شادمانی پیرامون تان را فراگرفته راضی به نظر می رسید. اگرچه تصمیم دارید که به وظایف کاری تان بپردازید، اما هم چنان دچار وسوسه ی ماجراجویی هستید. به جای این که ناگهانی و بدون فکر عمل کنید، به شما توصیه می شود که آهسته و با چشمان باز پیش بروید. تا زمانی که موضع تان را مجدداً با صداقت ارزیابی نکرده اید، نمی توانید در مسیر آینده قدم بگذارید.

فال نیمه ماه متولدین تیر در آوتاف

زندگی را باید جدی تر بگیری. فقط روی پای دیگران ایستادن درست نیست. بعضی وقت ها فقط می خواهی کاری را که دوست داری انجام دهی. کسی نمی تواند تو را متقاعد کند. اگر چیزی را بخواهی، آنقدر روی خواسته ات پافشاری می کنی، تا آن را بدست آوری. از سوپرایز شدن خوشت نمی آید. دوست داری از قبل همه چیز را بدانی و برای انجام آن آمادگی داشته باشی. چند پیشنهاد غیرعادی در این نیمه ماه می شنوی که واقعا نمی دانی در جواب آنها چه بگویی. از کسی خوشت آمده، برای رسیدن به او مشکلاتی وجود دارد که بهتر است اول دانه به دانه آن مشکلات را از سر راه خودت برداری. با بحث های اضافی به جایی نخواهی رسید. راهی برای غلبه کردن بر مسائل و حرف و حدیث ها پیدا کن. خودت را آرام نشان بده و زیاد جنجال برانگیز نباش. حد و مرز خود را بشناس و مزاحم دیگران نشو.اگر به دیگران احترام بگذاری، خواهی دید که آنها نیز به تو احترام خواهند گذاشت. نیایش پروردگارت را به هر روش و زبانی انجام بده و بگذار تا قلبت همیشه متوجه حضور او باشد. اگر با همسرت سر موضوع به خصوصی همیشه بحث و گفت و گو داری، بالاخره یکی از شما باید دیدگاه دیگری را قبول کند وگرنه این موضوع لاینجل باقی می ماند. مسافرت را پیشنهاد می کنم. کارهای ناتمام را تمام کند. رازهایت را برای کسی بازگو نکن، چون ممکن است از جانب همان افراد که به آنها اعتماد کرده ای صدمه بخوری و این بخشی از انرژی تو را می گیرد.

فال نیمه ماه متولدین مرداد در آوتاف

دریای صبر و بردباری هستی و فقط کافی است منبع و زمان کافی برای انجام را در اختیار داشته باشی تا به موقع آن را انجام بدهی و اصلا برایت مهم نیست که چقدر آن کار طاقت فرسا باشد. خوشبختانه اخلاق بسیار خوبی داری و به طرف مقابلت بسیار احترام می گذاری. فکرهای خلاقانه زیادی در سر می پرورانی که اگر آنها را جدی بگیری در آینده ای نه چندان دور به موفقیت بزرگی دست می یابی. این روزها تلاش کن با برقراری هرچه بیشتر دوستی ها، فضایی آرام و دور از تنش در اطرافت ایجاد کنی وگرنه روزی به خود می آیی و میبینی فاصله ای عمیق میان تو اطرافیانت ایجاد شده است. مسئله عاطفی ات بزودی حل خواهد شد. زمان بیشتری را به سامان دهی هزینه های شخصی ات اختصاص بده تا در پایان نیمه ماه دچار مشکل نشوی. بخت و اقبال نیکویی در انتظارت است. هرچند با سختی بدست می آید. بعد از مدت ها تفکر و تعقل راه مناسب زندگی خود را پیدا می کنی،‌ بشرطی که گذشته ها و خاطراتی را که مرورشان جز غم سودی برایت ندارند، دور بریزی و بیشتر به آینده بیندیشی.

حتما بخوانید:  فال میلادی روزانه | فال روزانه میلادی 5 دسامبر 2023

فال نیمه ماه متولدین شهریور در آوتاف

اگر شخصی حوصله حرف زدن ندارد ، به این معنی نیست که از دست تو عصبانی است . احتمال دارد آنچه که او را آزار می دهد ، مربوط به کار ، خانواده و یا پول باشد . فقط کافی است که در کنارش باشی تا او بر سر شوق و حرف زدن بیاید . در هنگام صحبت کردن با کسی که بسیار دوستش داری ، مراقب باش که کار به دعواهای همیشگی نرسد . سعی کن که در امور تجاری و کاری ، با دقت در مورد همه چیز فکر کنی . باید در محل کار توانایی های خودت را نشان دهی . اگر قرار است مصاحبه ای را انجام دهی ، از قبل خودت را آماده کن و با لباس مرتب و اعتماد به نفس برو . باید در این مصاحبه ، نقاط قوت خودت را به خوبی نشان دهی . اگر فردی از خانواده نیاز به کمک مالی دارد ، اگر موقعیت آن را داری ، در اسرع وقت به او کمک برسان . بیشتر اوقات ، در نحوه ابراز احساسات خود ، خیلی مراقب باش . گاهی خیلی زود عصبانی می شوی و مانند بمب ، به حالت انفجار می رسی . در چنین زمانی سعی کن از آن فضا خارج شوی و بعد از مدتی برگردی . از دوستان نیمه راه دوری کن . اگر تا کنون چند بار صدمه دیده ای ، راه خودت را از او جدا کن . در هنر پیشگی و نوازندگی استعداد خوبی داری . از فرصت هایت استفاده کن و اگر بتوانی در آموزشگاهی ثبت نام کن و مهارت خودت را با استادی بالاتر ببری . برای آینده ات بسیار خوب است . زندگی را آسان بگیر تا در عذاب نباشی .

فال نیمه ماه متولدین مهر در آوتاف

لطفا زود تصمیم نگیرید! در قضاوت عجله نکنید. بهتر است کار نیمه‌کاره‌ای را که در دست دارید به سرانجام برسانید، بعد بروید سراغ یک کار دیگر. مسائل و مشکلات خانوادگی‌تان را وارد محیط کار خود نکنید. جمعی از دوستان شما به موقعیت‌تان حسادت می‌‌کنند… شاید تقصیر خودتان باشد که تمام جیک و پیک زندگی‌تان را در برابر دیدگان گرسنه آنها روی دایره می‌‌ریزید.فکری توی سرتان دارد به شدت وول می‌‌خورد! فکر آغاز یک کار جدید، خرید یک وسیله نو یا…؛ اگر می‌‌خواهید فکرتان را واقعا عملی کنید بهتر است این کار را انجام دهید. منتظر روزهای خوب باشید

حتما بخوانید:  فال روزانه انبیا | فال انبیا روزانه 14 آذر 1402

فال نیمه ماه متولدین آبان در آوتاف

آنقدر غرق در کارو درس هایتان شده اید که گاه فراموش میکنید اطرافیانتان به توجه شما احتیاج دارند. کمی پیاده روی برای سلامتیتان خوب است. به تغذیتان هم توجه کافی را داشته باشید. در این نیمه ماه سعی کنید کمی به فکر خود باشید. یک موقعیت خوب در این نیمه ماه در پیش رو دارید. از بعضی افرادی که دوست ندارند پیشرفتتان را ببینند و همیشه سعی میکنند مانع آن شوند دوری کنید. در همه چیز حد اعتدال را رعایت کنید

فال نیمه ماه متولدین آذر در آوتاف

بهتر است در انتخاب های خود دقیق و هوشیار باشید. حسرت روزهای از دست رفته را خوردن فقط شما را کسل و بی انگیزه می کند، پس بجای غصه خوردن سعی کنید اشتباهات را عبرت بگیرید و دیگر آنها را تکرار نکنید. حد اعتدال را در هر چیزی رعایت کنید. زیاد ولخرجی نکنید. اگر کسی به کمکتان احتیاج داشت حتما به کمکش برسید . یک سفر کوتاه مدت، می‌‌تواند روحیه کسل و غمگین‌تان را از این رو به آن رو کند. نگرا نباشید مشکلات گذرا هستند فقط نگذارید که اثر سوئ آنها روی شما بماند.

فال نیمه ماه متولدین دی در آوتاف

یکبار دیگر شما روحیه ای خوش مشرب و اجتماعی پیدا کرده اید و میخواهید هر جایی که میروید مانند خورشید بدرخشید. اگر میتوانید که انتخاب کنید که وقتتان را با چه کسی بگذارنید، مایل به کسانی هستید که کمی غیرمعمول، چند ملیتی و یا بسیار با فرهنگند. اگر مجردید و به دنبال عشق میگردید. احتمالا این نیمه ماه شخصی بسیار جذاب را ملاقات خواهید کرد.

فال نیمه ماه متولدین بهمن در آوتاف

حوادثی که در روزهای اخیر برای شما رخ داده است ممکن است شما را فردی مأیوس و ناامید تبدیل کند و شما دیگر انرژی و توانی برای زندگی کردن نداشته باشید، اما این تفکر درستی نیست و انسانها همیشه برای زندگی کردن امید خواهند داشت. شما هم از این قاعده مستثنی نیستید واطمینان داشته باشید که همه چیز همان چیزی خواهد شد که شما می خواهید.

فال نیمه ماه متولدین اسفند در آوتاف

به‌خاطر حرف مردم، زندگی را به کام خود و اطرافیان‌تان تلخ نکنید. مگر همین شما نبودید که تا دیروز می‌‌گفتید «در دروازه را می‌‌شود بست، در دهان مردم را نه؟! پس چرا حالا قنبرک زده‌اید و مدام غصه جواب دادن به پرسش‌های این و آن را می‌خورید؟ تازه واردی، وارد زندگی‌تان خواهد شد. خبرهای خوشی برای‌تان خواهد داشت. پیشنهاد سفر را رد نکنید. یک سفر کوتاه مدت، می‌‌تواند روحیه کسل و غمگین‌تان را از این رو به آن رو کند.کدورتی در خانواده یا با یکی از دوستان نزدیک دارید که به صلاح شماست هر چه زودتر برای آشتی پیش قدم شوید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۳ دیدگاه

 1. سلام
  ممنون از سایت عالی تون.
  هر روز بهش سر می زنم.
  اما چرا قسمت فال ها دیگه بروز نمیشن؟
  منتظریم آوتاف جان

 2. خسته نباشید, هرشب بسایت آوتاف سر میزنم خواهشن تمام فالها رو ب روز رسانی کنید تا هرشب جدیدشو بخونم تشکر میکنم 👍

  • سلام
   با تشکر فراوان از همراهی شما
   تمامی مطالب سایت از جمله فال ها، همیشه بروزرسانی می شوند مگر اینکه مشکل فنی داشته باشیم.
   با احترام

 3. سلام خسته نباشید خدمت شما مدیر سایت, وااااای من ی دی ماهیم تمام فالهایی ک واسم میاد درست گفته شده, بعضیهاش خیلی خوشحالم میکنه انرژی میگیرم تا اخر روز هفته وحتی ماه کوک مبشم حالمو خوب میکنه مرسی بازم تشکر میکنم👍

 4. سلام قیمت دلار رو به لحظه میزدید رو به بالاست نمیزنید امروز ۱۴۵۰۰ بود

 5. با سلام و خسته نباشید

  پرسشی برایم پیش آمده: آیا این تاریخ ۹۸ سهوی بوده؟

  • سلام
   تیم تحریریه فراموش کرده بودند که عنوان رو تغییر بدهند.
   ادیت شد.
   ممنون از توجه و اطلاع رسانی شما دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف

 6. سلام..خسته نباشین..ممنون بابت فالهای روزانتون..میخواستم بپرسم چرامدتیه فال حافظ روحذف کردین

  • سلام
   وقت شما بخیر
   فال جدید حافظ در دست طراحی است.
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

 7. سلام. چرا آپدیت نمیشه فال هاتون
  فال نیمه اول میلادی
  و فال نیمه دوم شهریور

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست عزیز آوتاف

 8. سلام و خدا قوت
  آوتاف عزیز
  چرا فال های ماهانه و نیمه ماه دی ماه ناگهان تغییر کرد و مثل ماه گذشته شد؟

  • سلام دوست و همراه عزیز آوتاف
   موردی ک فرمودید به واح مربوطه ارجاع شد اگر مشکلی هست برطرف شود.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست خوب آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *