فال ماهانه نوامبر ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه نوامبر 2021 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه نوامبر ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه نوامبر ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال میلادی ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

نخستین روزهای این ماه بهترین فرصت برای آن است که بیشترین دستاوردها را از زندگی خود داشته باشید. معمولا مشوق دیگران نیستید اما وقتی یکی از نزدیکان‌تان چیزی را به دست می‌آورد، از ته دل بخاطر دستاورد او شادی می‌کنید. در روزهای ۱۱م و ۱۲م ماه افراد زیادی را جذب خود خواهید کرد. قرار است مشکلات کسی را برایش بازگو کنید اما مراقب باشید که طوری درگیر نشوید که مشکل او، مشکل شما نیز گردد. ۱۸م و ۱۹م ماه بهترین فرصت برای ایجاد تغییر در محیط پیرامون خودتان می‌باشد. شاید وقت تغییر کابینت‌های آشپزخانه و یا حتی برداشتن چند دیوار فرا رسیده باشد. هرکار که می‌کنید، مادامی که نتیجه‌ی کار ظاهری زیبا داشته باشد، ارزش زحمات و سختی های فیزیکی که تحمل می‌کنید را خواهد داشت. در ۲۰م و ۲۱م ماه بیش از حد ممکن است به افراد وابسته شوید و همین امر خداحافظی را مانند شکنجه‌ای دردناک خواهد کرد. به جای خداحافظی کردن، از عبارت “به زودی می‌بینمت” استفاده کرده تا از سختی کار کاسته شود. در روزهای پایانی ماه ممکن است بخواهید در انجام برخی کارها ریسک کنید. قبل از اینکه دست به کاری بزنید، احتمال برد و باخت خود را به دقت سبک و سنگین کرده تا بعدا پشیمان نشوید.

فال میلادی ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

در روزهای ۳م تا ۵م این ماه همه شما را جدی‌تر از آنچه که باید تصور کنند، تصور خواهند کرد و باید خودتان را برای تکرار عبارت “شوخی کردم” آماده کنید. در روزهای ۶م و ۷م ماه دلتان می‌خواهد که چیزی جدید فرا بگیرید. کتابی بخرید و یا در دوره‌ای اینترنتی ثبت نام کرده و یا حتی به کشوری جدید سفر نمایید. راه های بی شماری برای فراگیری چیزی جدید وجود دارد پس کافیست که مسیری که می‌خواهید را انتخاب کنید. در روزهای ۱۸م و ۱۹م و در شرایطی که همه نگران بوده و اضطراب دارند، شما به خوبی آرامش خود را حفظ کرده و نشان خواهید داد که بهترین فرد برای مدیریت امور در شرایط بحرانی هستید. منطقی ترین فکری که به ذهنتان می‌رسد همان فکری است که باید آن را به اجرا در آورید. در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه روحیات کار آفرینی‌تان برانگیخته خواهند شد و پروژه‌ای موفقیت آمیز را کلنگ خواهید رد. با کم و کوچک آغاز کنید اما هدفی بلندپروازانه برای خود تعیین کنید. در روزهای ۲۶م و ۲۷م زیرکی خوبی از خودتان نشان خواهید داد. در روز ساده و خودمانی خواهید بود و شب‌ها مسحور کننده و با ابهت.

فال میلادی ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در ۳ و۴م ماه دلتان برای یک راز درست و حسابی پر میکشد و به دلایلی نامشخص همچون آهنربایی کسانی را که قصد اعتراف کردن و سبک کردن روح خود از گناه و فساد را دارند به خود جذب می کنید. اما خب واقعا دلیلی برای نگرانی نخواهند داشت، چرا که رازشان پیش شما در امان و محفوظ خواهد بود. پس چه چیزی سبب کم شدن خودباوری تان شده است؟ عقرب ماهی عزیز، باید بدانید که در ۸ و ۹م ماه بهترین و در اوج خود خواهید بود، و دنیا برای لمس کمی از آن حقیقت واقعی شخصیت تان باید شخصا به سراغتان بیاید. در ۱۵ و ۱۶م ماه نقطه ی اوج روزتان سر و سامان دادن به وسائل و یا تمیز کردن محل زندگی تان خواهد بود، و اگرچه شاید هیچ کس از این کار به وجد نیاید، اما برای شما کارگر خواهد افتاد. ضروری است که در ۲۴ و ۲۵م ماه بهترین کاری که می توانید را ارائه دهید، به ویژه اگر استاد و یا رییس تان کار شما را ارزیابی خواهد کرد و اگر منتظر فرصتی هستید تا به جلو پرتاب شوید. ۲۸ و ۲۹م ماه چالش هایی را به همراه خواهند آورد که احتمالا برایشان آماده نیستید، اما این توانایی را دارید به هر ترتیب راهی یافته و پایداری کنید. از همه ی رقبایتان سرتر هستید نگران نباشید.

فال میلادی ماهانه متولدین تیر در آوتاف

در ۳م و ۴م ماه، قدرت غالب بر جمع خواهید بود. بسیار خوب، حالا برنامه ای هم برای این قدرت تازه به دست آمده دارید؟ خیلی کم پیش می آید که ایده ای ضعیف و یا نشدنی داشته باشید، و تقریبا هر چیزی که به آن فکر بکنید، به هدف خواهد خورد. تا زمانی که از نفوذ خود برای انجام کارهای خوب – و نه شیطانی – استفاده بکنید، احتمالاً اوضاعتان خوب خواهد بود. در ۸م و ۹م ماه، فضای عجیب و غریبی در پیرامونتان شمل خواهد گرفت که به سرانجام رساندن کارها را برایتان سخت خواهد کرد. چند قلم از امورتان را در لیست کارهایی که باید انجام شوند جای بدهید؛ در این زمان به تعویق انداختن کارها انتخاب بدی نخواهد بود. در ۱۳م و ۱۴م ماه انگار در هر گوشه ای رمز و رازی در کمین تان نشسته است. در ۱۹م و ۲۰م ماه، مهر و هوس به هم می آمیزند و شما را برای انتخاب یک راه از میان راه های رومانتیک موجود سردرگم می کنند. شما بی اندازه جذابید، و هیچ شک و شبهه ای در این نیست، اما باید بدانید که توانایی ذهنی تان بیش از بدن تان است، و کارهای بیشتری با آن می توانید انجام دهید. در ۲۹م و ۳۰م ماه، چیزی که واقعاً آرزویش را دارید، از دستتان می گریزد و این بی اندازه برایتان آزار دهنده است. شما عادت به این ندارید که چیزی آنجور که می خواهید انجام نشود.

حتما بخوانید:  فال سال 2020 + طالع بینی چینی 2020 : فال 2020 برای همه ماه ها

فال میلادی ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

در یکم، دوم و سوم ماه برای خندیدن هر کاری می کنید، شوخی و سر کار گذاشتن دوستان و همکاران تان هم یکی از آن کارها خواهد بود. در یازدهم و دوازدهم ماه حسابی از برنامه ای برای سلامتی و تندرسی خود لذت خواهید برد. اما سعی نکنید دیگران را هم به را ه خود بکشانید. اگر خواستید می توانید تندروانه رفتار کنید اما باید بدانید که احتمالاً در این سفر تنها خواهید بود. در گانزدهم و شانزدهم دنباله رو و تابع جمع خواهید بود. اما شما که هیچ وقت اهل کوتاه آمدن و نگفتن عقیده ی خود نبوده اید. اگر کسی خواست شما را منزوی کرده و ساکت تان کند، برای باز کردن راه خود بجنگید. در بیست و چهارم و بیست و پنجم ماه اندیشه هایی ژرف خواهید داشت که اگر به آنها مجال داده و درست به کارشان ببندید، احتمالاً خیلی زود به پاداش خواهید رسید. به پاداشی که می خواهید بگیرید فکر کنید، چرا که احتمالاً دقیقاً همان را به دست خواهید آورد. نمی شود رخدادهای شگفت آوری را که در ۲۶، ۲۷ و ۲۸م ماه پیش می آیند را نادیده گرفت و یا فراموش کرد، آخر اصلاً چرا باید همچین کاری کرد؟ از هر ثانیه ی خود لذت ببرید.

فال میلادی ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

همه ی آن چیزها و کارهایی که ماه پیش به فردا انداختید را با یاد آورید، بله در اول ماه با همه ی آنها رو به رو خواهید شد. اما خوب بخش خوبی هم برای این ماجرا وجود دارد و آن اینکه حالا دیگر آماده ی رویارویی با آن کارهای هستید. حالا دیگر اهل پا پس کشیذن از چالش ها نیستید. در ۷ و ۸م ماه، راه و روشی که نسبت به روابط تان در پیش می گیرید از این قرار خواهد بود:”شل بگیر اما رها نکن”، به ویژه اگر دلتان بخواهد همه چیز را راحت بگیرید. علاوه بر اینها، با فضا دادن به دیگران باعث می شوید احساس کنند بیش از آنچه فکرش را می کرده اند شما را می خواهند. در ۱۵ و ۱۶م بیرون بزنید و با دنیا در آمیزید، چرا که برقرار کردن رابطه های تازه هرگز اینهمه آسان نبوده است. هر گز نمی توانید پیش بینی کنید کی با چه کسی ملاقات خواهید کرد و چه تاثیر مهمی در چه بخشی از زندگی تان خواهد گذاشت. در ۲۰ و ۲۱م ماه واقعا سرحال، رو فرم و پرانرژِی هستید. در آن روزها اگر فرصتی برای به نمایش گذاشتن مهارت های بازیگری خود پیدا کنید، کافی است شانس با شما یار بوده و کارگردان یا تهیه کننده ای هنر نمایشگری تان را ببیند، آنگاه بعید نیست قراردادی برای یک فیلم با شما ببندند. در ۲۵ و ۲۶م ماه خوشرویی و خوش سر و زبانی شما با دیگران پاداش خوبی برایتان به همراه خواهد داشت.

حتما بخوانید:  فال کارت روزانه | فال کارت 9 آذر 1400

فال میلادی ماهانه متولدین مهر در آوتاف

در روزهای ۲م و ۳م ماه اشتهای فراوانی خواهید داشت. سر خود را با امور مربوطه مثل کلاس آشپزی، رستوران یا فروشگاهی جدید و یا میهمانی و پخت و پز برای دوستان‌تان گرم کنید. در بازه‌ی ۱۲م تا ۱۴م به چیزی شک خواهید داشت. به ندای درونی خود گوش دهید اما قبل از اینکه موضوع را با دیگران عنوان کنید، اسناد و مدارکی مستحکم تهیه کنید. حس بلاتکلیفی که در روزهای ۱۷م تا ۱۹م دارید، ممکن است موجب آن شود تا فرد دیگری از موقعیتی که برای‌تان ایجاد شده استفاده ببرد. اگر نفر اولی که از این موقعیت استفاده می‌کند نباشید، همان بهتر که آخر باشید. در روزهای ۲۶م و ۲۷م بیشتر از سهم خودتان کار خواهید کرد. انتظار پاداش خاصی هم نخواهید داشت و با یک تقدیر و تشکر ساده راضی می‌شوید. با این حال در زمان مناسب پاداش واقعی خود را دریافت خواهید کرد.

فال میلادی ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در روزهای نخست ماه تمایل چندانی برای قدم گذاشتن در موقعیت‌هایی که راحت نیستید، ندارید. در خانه مانده و غذا از بیرون سفارش دهید و یا دوستان/همسایگان خود را به میهمانی دعوت کنید. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه اغلب اطرافیان‌تان متفاوت با همیشه جلوه می‌کنند که این ناشی از طرز نگرش شما خواهد بود. وقتی که رویکردی متفاوت در پیش بگیرید، همه بشاش‌تر و خوشحال‌تر از معمول جلوه کرده و این حالت بسیار عالی می‌باشد. در روز ۱۶م یا ۱۷م ماه با مشارکت در کلاس و یا گوش دادن به یک بحث، دیدگاه‌تان نسبی به موضوعی که فکر می‌کردید تصمیم خود را پیرامون آن گرفته‌اید، تغییر خواهد کرد. در روزهای ۲۰م و ۲۱م دوستان‌تان می‌توانند به شما کمک کنند پس اگر احساس ضعف داشتید، به آنها تکیه کنید. صداقت و وفاداری شما، مزد آنها خواهد بود. در ۲۴م و ۲۵م ماه از اینکه هرکاری که ‌می‌خواهید را می‌توانید انجام دهید، احساس خوبی خواهید داشت. هرآنچه که می‌خواهید در ۲۸م و ۲۹م ماه بخورید و رژیم گرفتن را به روزی دیگر موکول کنید.

فال میلادی ماهانه متولدین آذر در آوتاف

از شدت جنب و جوش و فعالیت خود در نخستین روز از این ماه، کاملا بی خبر هستید که چه تاثیری بر اطرافیانتان می‌گذارید. دلیلی هم برای آرام گرفتن نیست. به همین وضعیت ادامه دهید. در روزهای ۴م و ۵م ماه ممکن است به روش‌هایی برای کسب درآمد سریع فکر کنید اما ته دلتان می‌دانید که روش‌های سنتی همراه با تلاش و زحمت هستند که جواب خواهند داد. با اینکه ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا نتیجه بگیرید، اما در ازای آن می‌توانید شب ها با خیال راحت‌تری استراحت کنید. در روزهای ۱۴م و ۱۵م ماه ایده های بکری به ذهنتان می‌رسد اما اگر آنها را مطرح نکنید ممکن است به راحتی به فراموشی سپرده شوند. در ۱۷م و ۱۸م ماه مسائل کاری یا تحصیلی از ناکجا‌آباد ظاهر خواهند شد. بهتر است ترتیبی اتخاذ کنید که دفعه‌ی بعد اینطور غافل‌گیر نشوید. در پایان ماه مزد زحمات خود را خواهید گرفت و در مرکز توجه دیگران خواهید بود.

فال میلادی ماهانه متولدین دی در آوتاف

در ۳م و ۴م ماه نباید ندای درونی مزاحم خود را نادیده بگیرید، چرا که دلیل مهمی برای پابرجایی و اصرارش وجود دارد. به سادگی می توان حسرت داشته های دیگران را خورد، آنهم وقتی وسائل تازه خریداری شده شان را می بینیدف اما باید بردبار باشید. می دانید چرا؟ چون با سخت کوشیو پس انداز خواهید توانست هر چه را که می خواهید با آسودگی بخرید. و این تلاش ها ارزش شکیبایی را دارند. در ۱۵ و ۱۶م ماه با کسی ارتباط ذهنی ناگهانی ای پیدا خواهید کرد، و این رابطه را می توانید خیلی زود به مرحله ی بعد و جدی تری برسانید، هیچ مرزی میان دو آدم بالغ وجود ندارد مگر محدودیت ها و مرزهایی که خودتان برای هم وضع کنید. در ۱۹م، ۲۰م و ۲۱م ماه شاید انرژی های عجیب و غریبی از خود بپراکنید، و چه نسبت به این مساله آگاهی داشته باشید و چه نه، دیگران کاملا تحت تاثیر این خیزاب ها قرار خواهند گرفت. هر تلاشی برای توضیح این مساله شما را در چشم دیگران عجیب و غریب تر نشان می دهد، پس شاید بد نباشد که تا گذر این وضعیت کمی با خود و به تنهایی وقت بگذرانید. در ۲۶ و ۲۷م ماه همه چیز به ناچار به دقیقه ی نود می افتد، بهترین کار این است که با کسی که خوش قول و پر انرژی تر از شماست هم گروه و همدست شوید. به یاد داشته باشید که شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت ها به هیچ وجه نمی تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد.

حتما بخوانید:  فال ماهجونگ روزانه | فال ماهجونگ 9 آذر 1400

فال میلادی ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

در آغاز ماه، گروهی پرشمار و یاری رساننده دورتان را خواهند گرفت، پس حتما از همراهی شان نهایت استفاده را ببرید. اگر واقعا نیازی به کمک دیگران ندارید، کمی از وقت و یا حتی پول خود را صرف کمک به دیگران بکنید. همیشه به دنبال راهی برای کمک کردن به دیگران هستید، و امروز به خوبی می دانید چگونه این کار را انجام دهید. معمولا به خیال بافی های روزانه می پردازید، اما در ۹ و ۱۰م ماه حتی از دیگر روزها نیز بیشتر در رویا فرو خواهید رفت. شاید هیچ راز بزرگی را در جریان آن کشف نکنید، اما دست کم احساس خوبی خواهید داشت. عاشق این هستید که چیزهایی را که دیگر به دردتان نمی خورند جایی انبار کرده و نگه دارید، اما در ۲۳ و ۲۴م ماه فرصتی خواهید داشت تا آغازی تازه داشته باشید. از دور ریختن چیزهای کوچک شروع کرده و سپس ریز ریز به سمت وسائل بزرگتر بروید. در ۳۰ و ۳۱ ماه به محبت و پشتیبانی یک نفر تکیه کنید، و اگر پاسخی رومانتیک از سوی او دریافت کردید، چندان شگفت زده نشوید. دوست های معمولی و صمیمی آدم گاهی در یک چشم به هم زدن تبدیل به عاشق و معشوق او می شوند، و نتیجه اش شگفت زدگی از این موضوع است که چرا تا به حال به چشمتان نیامده بوده است.

فال میلادی ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

در چهارم و پنجم ماه با خاظره بازی و خوردن اندوه گذشته وقت خود را تلف نکنید، چرا که شعار دوست داشتنی و جدید شما این خواهد بود: نو که میاد به بازار کهنه میشه دل آزار. البته گرفتن عکس خیلی هم خوب می تواند باشد، شاید زمانی برای چسبیدن به هویت خود لازم تان شود. در نهم، دهم، و یازدهم آینده کمی برای تان گیج کننده است، و خود را جایی میان بی میلی نسبت به پیش رفتن و ترس از وا ماندن می یابید. از چه می ترسید؟ اگر جواب این سوال را بیابید، دیگر می توانید دست به کار شوید.در پانزدهم و شانزدهم خودتان یزرگترین و مهم ترین وکیل مدافع خود خواهید بود، پس به دنبال آنچه می خواهید رفته و به هیچ جواب “نه” ای قانع نشوید. در نوزدهم و بیستم ماه دلخوشی های لذیذی انتظارتان را می کشند، پس به یک مزه مزه کردن ساده بسنده نکنید، از همه ی فهرست خوراکی ها لذت ببرید. دسر فراموش تان نشود! و اگرچه چشم ها یتان از شکم تان حرص تر هستند، اما یادتان باشد که کیفیتی قطعاً بر کمیت برتری دارد. در بیست و نهم و سی م آنقدر اتفاقات نمایشی و عاطفی دور و ورتان رخ می دهد، که خود رابا یک سریال اسپانیایی عوضی می گیرید، اما یادتان باشد که هر چه بیشتر مقاومت کنید، همه چیز بدتر می شود. بهترین کار این است که بی خیال همه چیز شوید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۰ دیدگاه

 1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

 2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

 3. توی ماه اسفند نوشتین: متولد ماه مرداد!!!!
  درست ترجمه کردین؟؟؟ یا اشتباهیه؟

  • سلام دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف
   ممنون از دقت نظر شما
   در بخش ترجمه فالها به جهت حجم بالای مطالب و تایپ دستی توسط همکاران این بخش، امکان ایرادات تایپی اینچنینی وجود داره.
   نکته گفت شده اصلاح شد.
   آوتاف به همراهی شما افتخار می کند.

 4. سلام و خسته نباشید
  یه سوال چرا اکثرا فالهاتون تغییر میکنن؟مثلا ماهانه ماه مارس دیروز یه چیز دیگه نوشته بود امروز یه چیز دیگه

  • سلام
   وقت شما بخیر
   نه اینطور نیست. مثلا ماهانه ها ماهی یک بار آپدیت میشن یا مثلا روزانه ها هر ۲۴ ساعت یک بار.
   با تشکر از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

 5. سلام
  مرسی از این سایت جذاب،
  چرا فال های سپتامبر به روز نشدن؟ فال pmc هم خیلی وقته آپدیت نشده.

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست عزیز آوتاف

 6. من هر روز به سایتتون سر میزدم، فوق العاده هستین. چرا چند روزیه که بروز نکردین فال ها رو. تو رو خدا نرین، باشین، من دوستتون دارم.

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی گرم و صمیمانه شما دوست خوب و عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *