فال ماهانه اوت ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه اوت 2021 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه اوت ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه اوت ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال میلادی ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

به نظر می‌رسد که در روزهای نخست از این ماه اعتماد به نفس‌تان بیش از وقت‌های دیگر شده و می‌خواهید که اندکی خودنمایی کنید. در روزهای ۲م و ۳م ماه بهتر است دست به معامله یا فعالیتی اقتصادی نزنید. عجله نکنید، اگر موقعیت پیش آمده واقعا ارزش سرمایه‌گذاری را داشته باشد، تا چند وقت دیگر هم می‌توانید صبر کنید. اگر هم که تا آن زمان موقعیت این کار فراهم نبود، می‌توانید مطمئن باشید که این سرمایه‌گذاری شما را ثروت‌مند نمی‌کرد. در روزهای ۱۱م و ۱۲م برای رویارویی با چالش‌های فکری و یا شرایطی که انرژی‌تان را تخلیه کند، آماده هستید. آماده هستید تا قابلیت‌های خود را در معرض نمایش قرار دهید. در روزهای ۲۱م و ۲۲م ماه، محتاط تر از همیشه خواهید بود. ضمیر ناخودآگاهتان به شما می‌گوید که باید احتیاط بیشتری کنید و بهتر است که به آن گوش دهید. در ۲۸م و ۲۹م ماه، سخاوتمندی و بخشندگی خود را شامل حال خودتان هم بکنید. به اندازه‌ی کافی به دیگران لطف می‌کنید؛ الان نوبت خودتان است.

فال میلادی ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

در نخستین روز از این ماه همه سفت و سخت مشغول انجام کارهایشان هستند اما شما هیچ عجله‌ای ندارید. شاید از چیزی خبر دارید که آنها ندارند. در روزهای ۵م و ۶م ماه تمام اولویت‌های خود را بر روی نزدیک‌ترین افراد به خودتان خواهید گذاشت. تقریبا هر تعهد و وظیفه‌ای را بخاطر رسیدگی به مسائل خانوادگی کنار می‌گذارید. در روزهای ۱۲م و ۱۳م ماه برتری‌ای را که نسبت به سایر رقبا نیاز دارید را کسب خواهید کرد؛ پس اگر منتظر فرصت مناسبی برای پیشی گرفتن از آنها بودید، از این موقعیت استفاده کنید. ۱۷م و ۱۸م ماه رسم و رسوم تازه‌ای قدم در زندگی‌تان خواهند گذاشت که اگر روشن‌فکری خود را حفظ کنید با آنها کنار خواهید آمد. شاید پذیرش آنها را در ابتدا سخت باشد اما دیری به طول نمی‌انجامد که با آنها کنار خواهید آمد. در بازه‌ی ۱۹م تا ۲۱م ممکن است با تغییر موقعیت و جایگاه‌تان، اطرافیان شما پشت سرتان حرف بزنند. در روزهای ۲۶م و ۲۷م ماه آماده‌ی جنگیدن و رقابت هستید. حتی حاضر هستید از مهم‌ترین داشته‌های خود گذشت کرده تا پیروز شوید.

فال میلادی ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در ۱ و ۲م ماه همه چیز قابل مذاکره است. برای گرفتن بهترین قیمت ها چانه میزنید، آماده اید که متن قراردادها را عوض کنید و کاری کنید که همه چیز به سود شما بینجامد. گاهی از این که می تواندی بی تفاوت باشید احساس غرور می کنید، اما در ۵، ۶ و ۷م ماه وقتی با کسی دیدار کنید که واقعا برایتان جذاب باشد، آنگاه دیگر تظاهر به بی تفاوتی و خونسردی کار آسانی نخواهد بود. از او خوشتان آمده است، بپذیرید! نگاه بسیار ویژه ای نسبت به جهان دارید و ۱۵ و ۱۶م ماه بهترین زمان برای آن خواهد بود. شاید آماده ی اینهمه شور و استقبال از ایده هایتان نباشید، اما به هر رو درست مثل هر ابرپهلوانی احتیاط می کنید تا در مرکز توجه دیگران قرار نگیرید. در ۲۶ و ۲۷م ماه همچنان در پشت صحنه به کارهایتان ادامه دهید، به ویژه به این خاطر که بسیار بیش از حالت معمول احساس خجالت زدگی می کنید. در ۳۰ و ۳۱م ماه بهترین نیت ها را در سر می پرورانید، اما همه مثل شما نیستند. برای امور تجاری هم اعتماد ضروری است و هم توجه به جزییات.

فال میلادی ماهانه متولدین تیر در آوتاف

در آغاز این ماه، هیچ کس بیشتر از خودتان، شما را قبول نخواهد داشت. با اینکه طرفداران خودتان را دارید اما این اعتماد به نفستان است که شما را به مرحله‌ی بعدی هدایت می‌کند. در ۶م و ۷م ماه به شدت سرتان شلوغ بوده و در حال جنب و جوش خواهید بود. سعی کنید از انجام کارهای پیچیده در این روزها خودداری کنید. در میانه‌ی ماه اگر برای تصمیم‌گیری اساسی نیاز به کمک دارید، بهتر است که به ندای درونی خود گوش فرا دهید. در ۲۰م و ۲۱م ماه با اینکه اصلا حوصله‌ی صبر کردن ندارید، به خوبی می‌دانید که تفاوت خوب و بد چیست و دست به کاری خلاف و غیر اخلاقی نمی‌زنید (حتی اگر شرایط محیا شده و این کار برایتان بسیار آسان نیز باشد). در ۲۵م و ۲۶م ماه ممکن است فکر کنید که آینده‌تان به روشنی آنچه که تصور می‌کردید نیست. هیچ کس نمی‌تواند به شما بگوید که چه کنید. اگر می‌خواهید تغییری در این شرایط ایجاد کنید، خودتان باید دست به کار شوید.

حتما بخوانید:  فال تک نیت یونانی روزانه | فال تک نیت یونانی 26 شهریور 1400

فال میلادی ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

برخی‌ می‌گویند از آنجایی که امکان انتخاب خانواده برای کسی وجود ندارد، باعث خوش‌بختی است که می‌توان دوستان خود را انتخاب کرد و این مسئله در ۴ روز نخست از این ماه، رنگ و بوی ویژه‌ای به خود می‌گیرد. اگر مجبور نبودید، آیا حاضر بودید که وقت آزاد خود را با این افراد بگذرانید؟ شاید پاسخ‌تان منفی باشد اما باید بدانید که الان دوستانتان به شما نیاز دارند و شما بهتر از آن هستید که در چنین موقعیتی به آنها کمک نکنید. در ۷م و ۸م این ماه، روش‌های جدیدی برای نظم و سامان دادن به امور خود را پیدا خواهید کرد که ممکن است زندگی‌تان را متحول سازند. چه کسی فکرش را می‌کرد که با اندکی تغییر در این چیز و آن چیز، چنین تغییرات محسوسی ایجاد می شد؟ در ۱۱م و ۱۲م ماه اندکی خسیس می‌شوید اما آیا واقعا آنقدر ندارید که بتوانید دارایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید؟ اگر به اندازه‌ی تمام کلاس آدامس ندارید، پس از همان اول آدامس را از جیبتان بیرون نیاورید. در محدوده‌ی ۱۷م تا ۱۹م اخبار داغی از اتفاقی که برای یکی از دوستانتان رخ داده، دریافت می‌کنید. فراموش نکنید که اگر می‌خواهید اولین نفری باشید که از قضیه با خبر می‌شود، گوشی خود را در خانه جا نگذارید. در بازه‌ی ۲۷م تا ۲۹م برای پی بردن به حقیقت موضوعی، لازم است که سخت تلاش کنید. تعجب نکنید اگر مطلب آزار دهنده‌ای را کشف کردید. برخی چیزها بهتر است که برای همیشه مخفی بمانند.

فال میلادی ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در روزهای ۴م و ۵م این ماه، چه کمال را در چیزی ببینید و چه نقص، می‌خواهید که آن را تغییر دهید. قویاً می‌خواهید که چیدمان وسایل محیط کار خود را تغییر دهید اما بهتر است که با تغییرات کوچک شروع کنید تا تغییرات اساسی. با اینکه از کنایه و نیش زبان بدتان نمی‌آید، بهتر است که در روزهای ۱۰م و ۱۱م ماه سعی کنید اندکی رو راست باشید. در جمع افراد کم سن و سال و یا اقوام جوک های بی‌ادبانه تعریف نکنید. در بازه‌ی ۲۲م تا ۲۴م با چالش‌هایی در خانه‌ی خود مواجه خواهید شد. حال و حوصله‌ی درگیری‌های خانوادگی یا اختلاف‌نظرهای بین دوستانتان را ندارید اما این احتمال وجود دارد که قفل مشکل تنها به دستان شما باز شود. در روزهای پایانی ماه، معامله‌ی خوبی خواهید کرد اما لازم نیست تا راز و چگونگی این معامله را با دیگران مطرح کنید. اجازه دهید تا دوستان و اقوامتان فکر کنند که صرفا از روی خوش‌شانسی موفق به جوش دادن چنین معامله‌ای شده اید.

فال میلادی ماهانه متولدین مهر در آوتاف

آنقدر با جذبه و اعتماد به نفس در نخستین روز از این ماه می‌درخشید که می‌توانید با خود خورشید هم رقابت کنید. نگذارید که این موقعیت به هدر رود. معمولا خیلی کم پیش می‌‌آید که مسئله یا شرایطی را «اورژانسی» تلقی کنید اما در ۷م-۸م ماه این اتفاق می‌افتد. محیط پیرامونتان هم حس عجیب و غریبی خواهد داشت اما خوش‌بختانه ظرف چند روز، این حس و حال نیز برطرف خواهد شد. کسی را به سادگی در زندگی خود راه نمی‌دهید. موضعی تدافعی نسبت به شخصی جدید که سر و کله‌اش در ۱۳م/۱۴م ماه ظاهر می‌شود، خواهید گرفت. آیا آن فرد واقعا رفتار مشکوکی از خود نشان داده یا اینکه شما نسبت به عالم و آدم بدبین هستید؟ حسادت ممکن است کار دستتان دهد. ۲۰م-۲۱م ماه ممکن است درخواست افزایش حقوق یا ترفیع درجه دهید اما آیا واقعا لیاقت آن را دارید؟ اگر آره، که خب اجازه ندهید چیزی جلوی شما را بگیرد اما اگر نه، بهتر است قبل از چنین درخواستی، اندکی سخت تر کار کنید. در روزهای پایانی ماه، هرآنچه که اراده کنید را بدست خواهید آورد.

حتما بخوانید:  فال تاروت نوع اول روزانه | فال تاروت نوع اول 26 شهریور 1400

فال میلادی ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در ۳ روز نخست این ماه، تنها خواهید بود. مهم آن است که نسبت به وضعیت خودتان آگاه و هوشیار باشید. ممکن است در پایان هفته ی اول با غریبه ای ملاقات کنید که تاثیر بسزایی بر روی آینده ی شما داشته باشد. در حوالی ۱۰م-۱۱م از این ماه، به تکیه گاه و مرجع دیگران تبدیل خواهید شد. از مقداری فشار مضاعف در این روزها نهراسید چراکه برای کار راه انداختن آمده اید و نه برای دوستی. در میانه ی ماه آماده ی نبرد هستید و در چنین شرایطی ممکن است دشمنی بزرگ برای خود بتراشید. در این روزها تقریبا از هر نبرد و بحثی سربلند بیرون می آیید. در حوالی ۲۱م و ۲۲م ماه، یکی از خانم های فامیل و یا دوستانتان نقش مهمی پیدا می کند چرا که راهنمایی ها خوبی پیرامون مسائل احساسی برای شما دارند.

فال میلادی ماهانه متولدین آذر در آوتاف

اگر در روز نخست ماه در رابطه با همه چیز مدام در حال حساب و کتاب کردن مسائل اقتصادی آن هستید، دلیلش این است که واقعا همه چیز به مسائل مالی مربوط می شود. اگر وضع تان آنقدرها بد نیست، کمی خرج کردن ایرادی نخواهد داشت. در ۱۱، ۱۲ و ۱۳م ماه دوستانتان را در کنار خود خواهید یافت. راز دار تان خواهند بود و هرچه در سرتان می گذرد در رابطه با آن می توانید روی آنها حساب کنید. کمی زیاده روی و خوش گذرانی در ۱۷ و ۱۸م ماه می تواند بسیار بر خلاف اخلاق باشدف اما خب کاریش نمی توان کرد چرا که حق لذت بردن دارید. چه یک برش اضافی از کیک و چه خرید یک تلفن جدید، فرقی ندارد. تنها حد و مرز برای شما خطی است که خودتان کشیده باشید، اگرنه هیچ چیز مانع تان نخواهد بود. در ۲۵ و ۲۶ م ماه نسبت به یک دوست نزدیک یا محبوب تان بی اندازه حسود بوده و سعی در محافظت از او خواهید داشت. اما نباید به آن هیالوی ترسناک اجازه دهید تا به درون شما راه پیدا کند. آیا اطمینان دارید که همه ی داستان را می دانید؟ بهتر است پیش از زدن هر حرف و یا اتهامی که پس گرفتنش کار غیر ممکنی باشد، ته و توی جریان را در آورید. در ۲۹ و ۳۰ م ماه همه چیز را از زوایه ای درست و واقعی خواهید دید، و همین شما را در موضعی قرار می دهید که بتوانید آنچه را که می خواهید به دست آورید. تنها مانعی که به آن برخورد خواهید کرد هدف تان خواهد بود.

حتما بخوانید:  فال روزانه انبیا | فال انبیا روزانه 26 شهریور 1400

فال میلادی ماهانه متولدین دی در آوتاف

اگر هم راه آسان و هم راه دشواری برای انجام کاری در آغاز این ماه وجود داشته باشد، مصمم هستید تا راه دشوار را دنبال کنید. شاید بد نباشد از کسی کمک بگیرید چون دیدن اینطور دست و پا زدن اصلا جالب نیست. در روزهای ۴م تا ۶م ماه، اگر بخواهید، می‌توانید مشورت‌ها و اطلاعات خوبی را دریافت کنید. فراموش نکنید که کسی نمی‌تواند ذهن شما را بخواند؛ پس اگر از آنها کمک نخواهید، متوجه اینکه با مشکل مواجه شده‌اید، نخواهند شد. در روزهای ۹م و ۱۰م ماه، مهارت‌های ارتباطی شما به اندازه‌ی یک سر و گردن از همه بهتر شده و به سادگی می‌توانید وارد مکالمات سازنده با دیگران شوید. شاید فرصت خوبی باشد تا عذرخواهی که از مدت‌ها پیش باید انجام می‌دادید را انجام دهید. اگر در بازه‌ی ۱۸م تا ۲۰م ماه پروژه‌ای منتظر به اجرا در‌آمدن باشد، این شما هستید که به عنوان اولین داوطلب مشارکت خود را اعلام کرده و اصلا حوصله‌ی فکر کردن به جزییاتی که باعث می‌شود مدیر بهتری باشید تا کارمند‌ی خوب را هم ندارید. در ۲۸م و ۲۹م ماه لازم است تا تحت هر شرایطی، دیدگاه منطقی خود را حفظ نمایید.

فال میلادی ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

چه عجله‌ای دارید؟ با آرامش و حضور ذهن در روزهای نخست این ماه تصمیم بگیرید (علی الخصوص وقتی بحث پول‌هایی که با زحمت فراوان بدست آورده‌اید مطرح است). چیزی را مجانی از دست ندهید. اگر استعداد یا علاقه‌ی خاصی برای انجام کاری دارید، بهتر است راهی پیدا کنید که در ازای انجام آن کار، کسب درآمد کنید. در روزهای ۱۲م تا ۱۴م ماه چالشی دشوار را به سرانجام خواهید رساند؛ فراموش نکنید که این پیروزی را جشن بگیرید. اگر در روزهای ۱۷م تا ۱۹م ماه احساس بی‌قراری می‌کنید، برای پی بردن به آنچه که شما را بی‌قرار کرده است، اندکی مطالعه و تحقیق کنید. جوابی که پیدا می‌کنید ممکن است شما را شکه کند. در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه در برابر دیگران حوصله‌ی زیادی به خرج خواهید داد و همین امر موجب جذب افراد تنها یا کسانی که به دنبال دوستی جدید هستند، خواهد شد. مشکل خاصی با چنین شرایطی ندارید اما نمی‌توانید همه‌کاره‌ی همه باشید. ۳۰م ماه فرصت خوبی برای خلوت کردن با خود و تغییر دادن خصلتی درونی خواهد بود.

فال میلادی ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

آنقدر که در روزهای نخست ماه جاری، انرژی ها و احساسات عاشقانه دور و برتان می چرخند، ممکن است تمرکز خود را در محل کار از دست بدهید. باید از این روزهای زودگذر و رویایی لذت ببرید چراکه ممکن است دیگر هیچ وقت به سراغتان نیایند. به خودتان فرصت و میدان کافی برای اکتشاف بدهید. روزهای سختی را برای ۵م، ۶م و ۷م ماه در پیش رو دارید. سعی کنید با مقداری فعالیت جسمی و ورزش، این روزها را پشت سر گذاشته و برای روزهای بعد خود را آماده سازید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه ایده های بکری به ذهنتان خطور خواهند کرد. به سادگی از آنها نگذرید و لااقل آنها را در جایی یادداشت کنید. دوباره در حوالی ۱۹م و ۲۰م ماه، انرژی های رومانتیک و عاشقانه ی عجیبی در اطرافتان ظاهر می شوند و همزمان خلاقیتتان نیز به اوج خواهد رسید. تا تنور داغ است،‌ نان را بچسبانید. سعی کنید برای ۲۵م با مردم مهربان باشید (حتی با آنهایی که روی اعصابتان می روند).

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۶ دیدگاه

 1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

 2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

 3. توی ماه اسفند نوشتین: متولد ماه مرداد!!!!
  درست ترجمه کردین؟؟؟ یا اشتباهیه؟

  • سلام دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف
   ممنون از دقت نظر شما
   در بخش ترجمه فالها به جهت حجم بالای مطالب و تایپ دستی توسط همکاران این بخش، امکان ایرادات تایپی اینچنینی وجود داره.
   نکته گفت شده اصلاح شد.
   آوتاف به همراهی شما افتخار می کند.

 4. سلام و خسته نباشید
  یه سوال چرا اکثرا فالهاتون تغییر میکنن؟مثلا ماهانه ماه مارس دیروز یه چیز دیگه نوشته بود امروز یه چیز دیگه

  • سلام
   وقت شما بخیر
   نه اینطور نیست. مثلا ماهانه ها ماهی یک بار آپدیت میشن یا مثلا روزانه ها هر ۲۴ ساعت یک بار.
   با تشکر از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *