فال ماهانه دسامبر ۲۰۲۳ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه دسامبر 2023 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه دسامبر ۲۰۲۳ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه دسامبر ۲۰۲۳ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال میلادی ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

در ۵ و ۶م ماه تصمیم تان را گرفته و عزم خود را جزم کرده اید، هیچ چیز هم نظرتان را بر نمی گرداند. کله شقی به تمام معنی خواهید بود. به هر رو، در ۷ و ۸م ماه پذیرفتن اینکه راه های دیگری هم برای انجام کارهایتان وجود دارد برای شما آسان تر خواهد بود. در ۱۳ و ۱۴م ماه قدرت پایداری زیادی دارید، که خیلی هم خوب است، برای پشتیبانی از یک برنامه ی خیریه و یا یکی از اعضای خانواده تان به آن نیاز خواهید داشت، کارهایی که اعلب آسان نیستند اما پاداش و نتیجه ای فوق العاده خواهند داشت. در ۲۰ و ۲۱م ماه در خانه ماندن باعث احساس خستگی در شما می شود، اما برای آنکه بتوانید خانه را با وجدانی آسوده ترک بگویید باید ابتدا به چند کار کوچک رسیدگی کنید. در ۲۷، ۲۸ و ۲۹م ماه مهارت زیادی در سوئ استفاده کردن و بازی دادن دیگران دارید، اما چه کاریست؟ چرا بدجنسی؟ آن هم وقتی میتوان به آسانی چیزی را پرسید و خواست؟ وقتی اینهمه خوشرو و خوش برخورد باشید، دیگران بی اندازه خوش حال خواهند بود از این که آنچه را که می خواهید به شما بدهند.

فال میلادی ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

در روزهای ۳م تا ۵م این ماه همه شما را جدی‌تر از آنچه که باید تصور کنند، تصور خواهند کرد و باید خودتان را برای تکرار عبارت “شوخی کردم” آماده کنید. در روزهای ۶م و ۷م ماه دلتان می‌خواهد که چیزی جدید فرا بگیرید. کتابی بخرید و یا در دوره‌ای اینترنتی ثبت نام کرده و یا حتی به کشوری جدید سفر نمایید. راه های بی شماری برای فراگیری چیزی جدید وجود دارد پس کافیست که مسیری که می‌خواهید را انتخاب کنید. در روزهای ۱۸م و ۱۹م و در شرایطی که همه نگران بوده و اضطراب دارند، شما به خوبی آرامش خود را حفظ کرده و نشان خواهید داد که بهترین فرد برای مدیریت امور در شرایط بحرانی هستید. منطقی ترین فکری که به ذهنتان می‌رسد همان فکری است که باید آن را به اجرا در آورید. در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه روحیات کار آفرینی‌تان برانگیخته خواهند شد و پروژه‌ای موفقیت آمیز را کلنگ خواهید رد. با کم و کوچک آغاز کنید اما هدفی بلندپروازانه برای خود تعیین کنید. در روزهای ۲۶م و ۲۷م زیرکی خوبی از خودتان نشان خواهید داد. در روز ساده و خودمانی خواهید بود و شب‌ها مسحور کننده و با ابهت.

فال میلادی ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در روزهای نخست از این ماه فردی پیش‌قدم بوده و برای آزمایش کارهایی جدید، آماده خواهید بود. در روزهای ۵م تا ۷م ماه حس رقابت‌تان فوران کرده اما از آنجایی که می‌خواهید به هر قیمتی برنده شوید، ممکن است دست به کارهای نادرستی بزنید. به دنبال بردی ناعادلانه نباشید چراکه در نهایت گرفتار خواهید شد. در میانه‌ی ماه توجه ویژه‌ای به موقعیت و سمت خود خواهید داشت اما اینطور به نظر می‌رسد که مسئله آنقدر که برای خودتان اهمیت دارد، برای آنها مهم نیست. اینکه بخواهید آدم بهتری باشید هیچ ایرادی ندارد اما نباید این کار را صرفا برای جلب توجه انجام دهید. جوش و خروش زیادی در روزهای ۱۹م تا ۲۱م ماه خواهید داشت اما آیا به عواقب کارها خود هم فکر کرده‌اید؟ اول کاری را انجام می‌دهید و بعد به فکر عواقب کارتان می‌افتید که همین امر ممکن است دردسرساز شود. مسائل مالی مانع از انجام کاری در روزهای ۲۲م و ۲۳م خواهند شد که از قضا شاید بطور غیر مستقیم لطفی بزرگ در حق‌تان کرده باشند. تغییر عادت‌های مالی در درازمدت به نفعتان خواهد بود. در روزهای ۲۸م و ۲۹م دست به کاری پر هیجان بزنید.

فال میلادی ماهانه متولدین تیر در آوتاف

در ۱و ۲م ماه یک سنت شکن واقعی خواهید بود. ممکن است دیگران شما را عجیب و غریب خوانده و با دست به هم نشان تان دهند، اما شما در حال انجام کاری اساسی هستید. به راه خود ادامه دهید، مرزها را شکسته و دست به کارهای غیر معمول بزنید، آدم هایی مثل شما هستند که می توانند دنیا را تغییر دهند. در ۱۰ و ۱۱م ماه کنار آمدن با تغییراتی که کارِ دست خودتان نیستند کار سختی خواهد بود، اما شما یکی از آن نشانه های آسمانی هستید که قابلیت انطباق پذیری بالایی دارند و خیلی زود خود را با آن تغییرات هماهنگ خواهید کرد. یک دقیقه وقت کافی است که همه چیز را بهتر درک کنید. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه کاملا بر کار خود متمرکز خواهید بود، اما اگر برای مدتی طولانی به یک مشکل چشم بدوزید، این خطر وجود دارد که چشم تان سیاهی رفته و دید تان را نسبت به مسائل به کلی از دست بدهید. از دیدگاه های دیگران بهره بگیرید. ۲۶ و ۲۷م ماه، می توانند روزهایی گیج کننده باشند، هر چه بیشتر سعی در تمرکز بر مسئله ای بکنید، دید تان نسبت به آن تیره و تار تر می شود. کمی به خود وقت استراحت بدهید، مدیتیشن کنید، پیوند خود را با عنصر خاک قوی تر کرده، فروتنانه رفتار کنید و شکرگزار باشید که مشکلاتتان در حال از بین رفتن هستند.

حتما بخوانید:  فال درخت روزانه | فال درخت 13 آذر 1402

فال میلادی ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

فال میلادی ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در سوم و چهارم ماه احساس گرسنگی سیری ناپذیری می کنید، این جور وقت ها بهتر است از هر چیزی که این ولع را تشدید می کند دوری کرده و بر فعالیت های مثبت تمرکز کنید. در ۱۰ و ۱۱م ماه سرزنده ترین آدم در هر گروهی هستید، برخورد خوش و رفتار محکم شما درهایی را که تا این زمان بسته بودند به رویتان می گشایند. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه چشم تیزبینی نسبت به کلاه بردار ها دارید. بنابراین شگفت زده خواهید شد اگر کسی بتواند چیزی را از چشم تان پنهان کند. چرا که درست مثل یک کارآگاه زیرک همه چیز را تحت نظر خواهید داشت. در ۲۴م و ۲۵م ماه برای همه ی لوده بازی ها و شیطنت های خود دلیلی قانع کننده خواهید داشت، اما باید این انتظار را هم داشته باشید که اگر نتوانید این دلایل را خوب برای دیگران توضیح دهید، با نگاه خیره ی دیگران رو به رو شوید. هرچند، حتی اگر از دلایل تان آگاه شوند، باز هم ممکن است گمان کنند کمی دیوانه شده اید، اما ایرادی ندارد چون به هر رو دوستتان دارند. در ۲۸ و ۲۹م ماه چند حقه ی خوب در آستین پنهان دارید، اما به هیچ وجه دیگران را از وجود آنها خبر نکنید، تا بتوانید شگفت زده و میخکوبشان کنید.

فال میلادی ماهانه متولدین مهر در آوتاف

در ۶، ۷ و ۸م ماه همه چیز برایتان انگیزه بخش خواهد بود. از هر چیز کوچکی حتی بال زدن پروانه و صدای خنده ی کودکی به وجد می آیید. چطوره می خواهید این احساسات را به دنیا نشان دهید؟ شاید درست کردن یک تارنما، یا حتی یک گفت و گوی ساده با فردی غریبه ایده یخوبی برای این کار باشد. شاید در ۱۱م و ۱۲م ماه با شکست خوردن در پروژه ای که خیلی رویش کار کرده اید نا امید شوید، اما شما که اهل کوتاه آمدن و جا زدن نیستید، نه؟ یک رویکرد جدید همه ی بازی را دگرگون خواهد کرد. چند روزی به خود وقت داده و پس از آن با نیرو و گروهی حدید دوباره باز گردید. در ۱۹م و ۲۰م، شرایط احتماعی به کونه ای است که فرصتی برای خوش گذرانی و جشن خواهید داشت، تا می توانید با آدم های جدید آشنا شوید. در ۲۴م و ۲۵م وقتی نگاه ها به سوی تان جلب می شود، اولین واکنش تان این خواهد بود که سر در لاک خود فرو ببرید، اما چرا میخواهید دنیا را از وجود خود محروم کنید؟ دلیلی برای پنهان کردن خود ندارید، در سراپای وجودتان هنری نیست که نباشد.

حتما بخوانید:  فال روزانه لنورماند | فال لنورماند روزانه 13 آذر 1402

فال میلادی ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در آغاز این ماه، هیچ کس بیشتر از خودتان، شما را قبول نخواهد داشت. با اینکه طرفداران خودتان را دارید اما این اعتماد به نفستان است که شما را به مرحله‌ی بعدی هدایت می‌کند. در ۶م و ۷م ماه به شدت سرتان شلوغ بوده و در حال جنب و جوش خواهید بود. سعی کنید از انجام کارهای پیچیده در این روزها خودداری کنید. در میانه‌ی ماه اگر برای تصمیم‌گیری اساسی نیاز به کمک دارید، بهتر است که به ندای درونی خود گوش فرا دهید. در ۲۰م و ۲۱م ماه با اینکه اصلا حوصله‌ی صبر کردن ندارید، به خوبی می‌دانید که تفاوت خوب و بد چیست و دست به کاری خلاف و غیر اخلاقی نمی‌زنید (حتی اگر شرایط محیا شده و این کار برایتان بسیار آسان نیز باشد). در ۲۵م و ۲۶م ماه ممکن است فکر کنید که آینده‌تان به روشنی آنچه که تصور می‌کردید نیست. هیچ کس نمی‌تواند به شما بگوید که چه کنید. اگر می‌خواهید تغییری در این شرایط ایجاد کنید، خودتان باید دست به کار شوید.

فال میلادی ماهانه متولدین آذر در آوتاف

به نظرتان عادلانه است که بیخود و بی جهت در ابتدای این ماه انواع پاداش و جایزه و ترفیع درجه را دریافت کنید؟ شاید که نه اما خب دندان های اسب پیشکش را نمی شمارند. در حوالی ۴م و ۵م ماه حرف‌های عجیب و غریبی بین شما و یکی از هم‌کلاسی های یا همکاران و یا شاید حتی یک غریبه رد و بد خواهد شد. بد نیست ببینید این حرف‌ها به کجا ختم خواهند شد. اگر متاهل هستید یا به کسی دل بسته‌اید، سعی کنید پشت سرشان کاری انجام ندهید. در روزهای ۱۰م و ۱۱م ماه دلتان می‌خواهد که کنترل امور را در دستان خود بگیرید اما متاسفانه باید یاد بگیرید که برخی کارها از اختیار و کنترل شما خارج هستند. خودتان را برای یاد گرفتن این مسئله به روشی سخت آماده کنید. در محدوده‌ی ۲۲م تا ۲۴م ماه انرژی فراوانی دارید و بهترین فرصت برای سر و کله زدن با پروژه‌هایی خواهد بود که مدتی است کنار گذاشته اید. با این حال اگر فکر می‌کنید به کمک احتیاج دارید، حتما از دیگران کمک بخواهید. ممکن است در روزهای ۲۹م یا ۳۰م ماه با اخبار ناخوشایند و دردسر سازی مواجه شوید. برای دفاع از خودتان آماده باشید.

فال میلادی ماهانه متولدین دی در آوتاف

با شروع ماه، در ۱م و۲م، شاید احساس کنید که قلب و ذهنتان کمی سردرگم هستند. چه چیز سبب این سردرگمی است؟ آیا هنوز درگیر اشتباهات گذشته اید؟ یا پوزشهایی که آرزو می کنید ای کاش طلبیده بوده؟ بسیار خب، اگر این آن چیزی است که ذهن شما را درگیر کرده، اصلاً جای نگرانی نیست، هیچ ایرادی ندارد که هرازگاهی به گذشته نگاه کرده و بررسی اش کنید. خیره شدن در کارها و اتفاقاتی که عیب و ایرادی داشته اند، فرصتی ایجاد می کند تا دیگر با خودتان در مورد آنها جنگ نداشته باشید. ۵م و ۶م ماه روزهای عمل گرایی خواهند بود. از این رو چشمتان در این روزها به آینده بوده و با گذشته کاری نخواهید داشت، و از آن بی اندازه لذت خواهید برد. دست به کار شده و همه چیز را درست همین حالا سازماندهی کنید. باید حتماً سوء تفاهم ودلخوری ای را که بین شما و یکی از شرکایتان پیش آمده برطرف کنید، و بهترین وقت برای این کار روزهای ۱۰م و۱۱م ماه است. اگر در ۱۵م و ۱۶م ماه کمی هوایی بودید، در برابر این حال مقاومت نکنید. همه ی برنامه هایی را که باعث ناراحتی خاطرتان شده اند کنسل کنید، ماشینی کرایه کنید و به سوی ساحل برانید. در ۲۱م و ۲۲م ماه، احساس می کنید که جانی دوباره گرفته اید، احساس تر و تازگی و ترمیم شدگی خواهید کرد. اما حسی که در ۲۵م، ۲۶م و ۲۷م دارید حتی از این هم بهتر خواهد بود. مستقیم به جنگ مشکلات بروید. در ۲۸م ماه وقتی به عقب نگاه کنید، از کار خود احساس رضایت خواهید کرد.

حتما بخوانید:  فال کارت روزانه | فال کارت 13 آذر 1402

فال میلادی ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

مهم نیست محل کارتان درگیر چه مسائل دیوانه کننده ایست، یا مجبورید با چه اتفاقات پیچیده ای در خانه دست و پنجه نرم کنید (چه شده؟ باز هم لوله ها گرفته اند؟ اوه، نه!)، به هر حال اگر می خواهید انعطاف و نرمی خود را حفط کنید، باید تحت هر شرایطی، زمانی را به چند حرکت کششی اختصاص دهید. مهم نیست چقدر سرتان شلوغ است، ۵ دقیقه روی زمین بنشینید و نفس عمیق بکشید.حتی خیلی بهتر خواهد بود اگر در روزهای ۱م و ۲م ماه، ۲۰ دقیقه، خود را از محیط های پر تب و تاب دور کرده و درگوشه ای ساکت، کمی به مدیتیشن بپردازید. این تمرین خاصیتی استثنایی خواهد داشت و خیلی زود متوجه تاثیر بی اندازه آرام بخش آن خواهید شد. فوق العاده است، نه؟ خب، در روزهای ۵م، ۶م، و ۷م ماه، احساس بهتر و بی نطیر تری هم خواهید داشت. باغبانی کنید، وقتتان را با معشوقه ی خود بگذرانید، یا فقط کمی در هوای تازه و آزاد بنشینید؛ در این روزها هر کاری که انجام بدهید، کاری درست خواهد بود. در روزهای ۱۳م و ۱۴م به هیچ وجه خود را با کمکِ بی پاداش کردن به دیگران مشغول و گرفتار نکنید، نکند که از رفتن به باشگاه و ورزش کردن درمانید. روزهای ۱۹م و ۲۰م ماه، روزهای خوبی برای اندیشه ای آرام داشتن خواهند بود، پس بیندیشید. در روز ۲۵م، جسور و قاطعانه رفتار کنید. برای روز ۲۸م هم خودتان خوب می دانید چه کار باید بکنید، اینطور نیست؟

فال میلادی ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

در ۶م و ۷م ماه، چیزی بر سر راه تان قرار می گیرد که به نظر زیادی خوب می آید، پس اگر کمی بعدتر فهمیدید که – ای بابا! – واقعاً خیلی خوب تر از آن بود که واقعی باشد، شگفت زده نشوید! وقتی به ندای درونی خود گوش می دهید، واقعاً تاثیر بهتری در زندگی و کارهایتان دارد، چرا که کم پیش می آید که جس ششم تان گمراه تان کرده باشد. در ۸م و ۹م ماه هیچ تردیدی در مورد انجام دادن کار درست ندارید، و وقتی همه راه آسانتر را انتخاب می کنند، شما اصرار خواهید داشت که طبق اصول و قانون پیش بروید. محیط حاضر، آماده ی باروری دستاورد و پاداش است، پس همان راه خودتان را ادامه بدهید.در ۱۳م و ۱۴م لذت کشف دوباره ی خود را احساس خواهید کرد، و تغییر برایتان مساله ای کاملاً شخصی خواهد بود. بالاخره وقت آن خواهد رسید تا بیرون خود را با درون تابناکتان یکی کنید. بیایید امیدوار باشیم که مورد تحسین این و آن قرار گرفتن برایتان آزار دهنده نباشد، چرا که چه خوشتان بیاید و چه نه، در این روزها این اتفاق زیاد خواهد افتاد. در ۱۹م و ۲۰م دنیا، کارها و زمان دارند با سرعت زیادی از کنارتان می گذرند، اما خب، ترجیح شخصی خودتان این است که آن روزها را به آرامی و آسودگی در خیال خود بگذرانید. دیگران هر چه می خواهند و هر چه هستند باشند، شما همانطور که هستید خوبید، اگر یک کار باشد که باید از آن دوری کنید، این است که به هیاهوی بی معنی کسی دیگر بپیوندید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۰ دیدگاه

 1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

 2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

 3. توی ماه اسفند نوشتین: متولد ماه مرداد!!!!
  درست ترجمه کردین؟؟؟ یا اشتباهیه؟

  • سلام دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف
   ممنون از دقت نظر شما
   در بخش ترجمه فالها به جهت حجم بالای مطالب و تایپ دستی توسط همکاران این بخش، امکان ایرادات تایپی اینچنینی وجود داره.
   نکته گفت شده اصلاح شد.
   آوتاف به همراهی شما افتخار می کند.

 4. سلام و خسته نباشید
  یه سوال چرا اکثرا فالهاتون تغییر میکنن؟مثلا ماهانه ماه مارس دیروز یه چیز دیگه نوشته بود امروز یه چیز دیگه

  • سلام
   وقت شما بخیر
   نه اینطور نیست. مثلا ماهانه ها ماهی یک بار آپدیت میشن یا مثلا روزانه ها هر ۲۴ ساعت یک بار.
   با تشکر از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

 5. سلام
  مرسی از این سایت جذاب،
  چرا فال های سپتامبر به روز نشدن؟ فال pmc هم خیلی وقته آپدیت نشده.

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست عزیز آوتاف

 6. من هر روز به سایتتون سر میزدم، فوق العاده هستین. چرا چند روزیه که بروز نکردین فال ها رو. تو رو خدا نرین، باشین، من دوستتون دارم.

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی گرم و صمیمانه شما دوست خوب و عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *