فال ماهانه ژانویه ۲۰۲۳ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه ژانویه 2023 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه ژانویه ۲۰۲۳ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه ژانویه ۲۰۲۳ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال میلادی ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

حال و هوای بهم زدن یا به پایان رساندن رابطه ای در حوالی ۴م و ۵م این ماه انتظار می رود و خوشبختانه آن قدر تلخ و سخت که به نظر می رسد، نخواهد بود. وقتی که دری در زندگی بسته شود، حتما در دیگری باز خواهد شد و هر پایانی توأم با شروعی نو خواهد بود. در حدود ۱۱م و ۱۲م این ماه حوصله ی دستور گرفتن از دیگران و امر و نهی های آنها را نخواهید داشت. موقعیت فعلی خود را با اسباب دست دیگران قرار گرفتن بدست نیاورده اید که الان چنین اجازه ای را به آنها دهید. در نیمه ی ماه خصلت صرفه جویانه شما گل خواهد کرد و ممکن است که بتوانید در حراجی، کالاهای با ارزشی را به بهایی نازل خریداری نمایید. شاید حتی با گشتن در داخل کشو ها و گنجه های خانه، گنجی فراموش شده را پیدا کنید. اگر خوب به محیط پیرامون خود دقت نکنید، ممکن است گنج های موجود و در دسترس را پیدا نکنید. در ۲۱م و ۲۲م ماه، حس های ۵گانه شما تحریک پذیری بالایی پیدا می کنند.

فال میلادی ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

در ۴ م و ۵ م ماه چشم تان در پی جایزه ای است، و با به دست نیاوردنش اندوهگین خواهید شد. مساله این است که واقعاً دور از دسترس است. و این حال و هوای آه و اوه کنان و اندوهناک این روز ها مانع از رسیدن تان به هر چیزی می شود. در ۶م، ۷م و ۸م ماه، خوش بین تر می شوید، که خیلی هم خوب است، چرا که این روزها در هیچ آزمونی قرار نیست که ناموفق باشید. اگر خانواده و دوستانتان به کمک تان نیاز داشتند، لیوان آب توی دستتان را هم زمین گذاشته و به کمک شان بشتابید. در ۱۱م و ۱۲م ماه، استراتژی های کمی هستند که ممکن است برایتان کار نکنند، و نتیجه های پایانی تان هم همه را شگفت زده و میخکوب خواهد کرد. معمولاً اهل تعریف از خود نیستید، اما در آن روزها، همه بهتان حق این کار را می دهند. در ۱۹م و ۲۰ م ماه با بازگشتن به تخت پادشاهی در رویاهای خود قرین لذت خواهید شد، اما نباید کارهای خود را از یاد ببرید. از فرمانروایی بر عالم خیال خود حس آرام و خوبی دارید، اما آدم های زیادی برای رسیدن شما به آن احساس آسایش دست داشته اند. درست مثل یک ملکه یا شاه، با بزرگواری دیگران را هم در لذت بردن از نتیجه های به دست امده شریک کنید.

فال میلادی ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در اولین روز ماه شروعی فوق العاده خواهید داشت. انرژی تاثیرگذار تان دو برابر می شود. حس ششم تان قوی تر می شود. و احساساتتان به جریان می افتند. عاشقانه هایتان شکوفا می شوند. و حتی در محیط کار هم سورپریزهایی در انتظارتان هستند. پس به هیچ وجه کلاس یوگا و یا شنا را فراموش نکنید، تا برای این زمان، در بهترین وضعیت جسمی خود باشید. ورای این ها هم، هر چه آرام تر باشید، نفس های عمیق تری می کشید، و هرچه نفس های عمیق تری بکشید،در زمان حال هوشیارتر خواهید بود. اگر قصد انتقال چیزی به کسی را دارید، در ۵م و ۶م ماه این کار را بکنید. در ۱۲م و۱۳م ماه، به خود بپردازید.ماساژ گرفتن ایده ی خیلی خوبی است. ۱۹م و ۲۰م ماه روزهایی پر از انرژی مثبت برایتان خواهند بود. پس کمی در مورد فلیفه ی زندگی خود بیندیشید. اگر حس می کنید که سرتان پر از کار شده، در ۲۵م و ۲۶م ماه در کنار ساحل به پیاده روی بروید. گوش دادن به صدای امواج حالتان را بهتر خواهد کرد. در ۲۷م و ۲۸ ماه درباره ی همه چیز حس بهتری خواهید داشت. ماه را در روز ۳۱م با کاری هیجان انگیز و پر از موفقیت به پایان خوهید برد.

حتما بخوانید:  فال کارت روزانه | فال کارت 8 بهمن 1401

فال میلادی ماهانه متولدین تیر در آوتاف

به نظر می‌رسد که در روزهای نخست از این ماه اعتماد به نفس‌تان بیش از وقت‌های دیگر شده و می‌خواهید که اندکی خودنمایی کنید. در روزهای ۲م و ۳م ماه بهتر است دست به معامله یا فعالیتی اقتصادی نزنید. عجله نکنید، اگر موقعیت پیش آمده واقعا ارزش سرمایه‌گذاری را داشته باشد، تا چند وقت دیگر هم می‌توانید صبر کنید. اگر هم که تا آن زمان موقعیت این کار فراهم نبود، می‌توانید مطمئن باشید که این سرمایه‌گذاری شما را ثروت‌مند نمی‌کرد. در روزهای ۱۱م و ۱۲م برای رویارویی با چالش‌های فکری و یا شرایطی که انرژی‌تان را تخلیه کند، آماده هستید. آماده هستید تا قابلیت‌های خود را در معرض نمایش قرار دهید. در روزهای ۲۱م و ۲۲م ماه، محتاط تر از همیشه خواهید بود. ضمیر ناخودآگاهتان به شما می‌گوید که باید احتیاط بیشتری کنید و بهتر است که به آن گوش دهید. در ۲۸م و ۲۹م ماه، سخاوتمندی و بخشندگی خود را شامل حال خودتان هم بکنید. به اندازه‌ی کافی به دیگران لطف می‌کنید؛ الان نوبت خودتان است.

فال میلادی ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

در روزهای نخست این ماه، عشق و عشق‌بازی بالاترین اولویت را برای‌تان خواهند داشت. با تمام وجود در این کار قدم خواهید گذاشت و به همین دلیل به سادگی هرکسی را می‌توانید شیفته‌ی خود کنید. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه موقعیتی برای ترفیع درجه و یا افزایش حقوق خواهید داشت اما لازم است که برای انجام چنین چیزی، خودتان را ثابت کنید. مسائلی همچون واریز به موقع اجاره را به صاحب‌خانه و یا اینکه چند روز را بدون حقوق، اضافه‌کاری کرده‌اید را به رئیس خود یادآوری کنید. فرصتی فراهم خواهد شد تا در روزهای ۲۰م و ۲۱م ماه نقشی در فعالیتی گروهی داشته باشید اما شاید بهتر باشد که نقش خود را بصورت فردی ایفا کنید. در هر دو صورت توانایی‌های خلاقانه و هنرمندانه‌ی خود را در معرض نمایش خواهید گذاشت. در ۲۴م و ۲۵م این کاه، مرزهای بین واقعیت و خیال مبهم خواهند شد. هیچ ایرادی ندارد که اندکی از وقت خود را در رویاهای‌تان سر کنید. یکی از نزدیکان‌تان زمان بازگشت به عالم واقع را به شما اعلام خواهد کرد.

فال میلادی ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در آغاز این ماه، تمام فکر و خیالتان درگیر برنامه‌های آتی خودتان خواهد بود و تقریبا تمام وقت‌تان هم صرف یافتن پاسخ سوال‌های موجود در ذهنتان خواهد شد. در روزهای ۴م تا ۶م ماه درگیر کشمکش‌های عاشقانه خواهید بود. اتفاقات سختی ممکن است رخ دهند پس بهتر است تا جایی که می‌توانید حریف خود را بشناسید. در روزهای ۱۱م و ۱۲م ماه ممکن است برای پر کردن حفره‌ای عاطفی که مدت‌ها برای پر کردن آن در تلاش هستید، اقدام کنید. با اینکه می‌دانید این قبیل رویکردهای عاطفی در طولانی مدت به نفع‌تان نخواهند بود، اما در این لحظه به آن نیاز داشته و از آن لذت می‌برید. در روزهای ۲۱م و ۲۲م ماه، به طرز غیر منتظره‌ای احساس گوشه نشینی و خجالت زدگی می‌کنید. جای نگرانی وجود نداشته و باید بدانید که این شرایط برای همه پیش می‌آید. مادامی که آبروی خودتان را نبرید، فرصت جبران ایجاد خواهد شد. بطور مادرزاد، رهبر و مدیر خوبی هستید پس در ۲۸م یا ۲۹م ماه که پیشنهاد موقعیتی ویژه به شما داده شد، آن را به آغوش گرفته و پذیرا باشید. مطمئن باشید که کسی را ناامید نخواهید کرد.

فال میلادی ماهانه متولدین مهر در آوتاف

چه عجله‌ای دارید؟ با آرامش و حضور ذهن در روزهای نخست این ماه تصمیم بگیرید (علی الخصوص وقتی بحث پول‌هایی که با زحمت فراوان بدست آورده‌اید مطرح است). چیزی را مجانی از دست ندهید. اگر استعداد یا علاقه‌ی خاصی برای انجام کاری دارید، بهتر است راهی پیدا کنید که در ازای انجام آن کار، کسب درآمد کنید. در روزهای ۱۲م تا ۱۴م ماه چالشی دشوار را به سرانجام خواهید رساند؛ فراموش نکنید که این پیروزی را جشن بگیرید. اگر در روزهای ۱۷م تا ۱۹م ماه احساس بی‌قراری می‌کنید، برای پی بردن به آنچه که شما را بی‌قرار کرده است، اندکی مطالعه و تحقیق کنید. جوابی که پیدا می‌کنید ممکن است شما را شکه کند. در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه در برابر دیگران حوصله‌ی زیادی به خرج خواهید داد و همین امر موجب جذب افراد تنها یا کسانی که به دنبال دوستی جدید هستند، خواهد شد. مشکل خاصی با چنین شرایطی ندارید اما نمی‌توانید همه‌کاره‌ی همه باشید. ۳۰م ماه فرصت خوبی برای خلوت کردن با خود و تغییر دادن خصلتی درونی خواهد بود.

حتما بخوانید:  فال تک نیت یونانی روزانه | فال تک نیت یونانی 8 بهمن 1401

فال میلادی ماهانه متولدین آبان در آوتاف

رستوران های جدید دور و ور خانه، و یا حتی اپلیکشن جدید و هیجان انگیزی که همه از آن حرف می زنند، آیا هیچ کدام از آنها را امتحان کرده اید؟ روز اول ماه وقت بیرون زدن و تجربه ی چیزهای تازه است. از کارهای روزانه و معمول خود لذت می برید، و جای هیچ بحثی هم در این رابطه نیست، اما با تغییراتِ هر از گاه، می توانید دستاوردهای بسیاری داشته باشید. در ۱۱ و ۱۲م ماه هم خانه ای ها، همکارها و یا همکلاسی هایتان می توانند مشکلاتی بزرگ برایتان ایجاد کنند، اما به قول معروف هیچ مشکلی نیست که آسان نشود! کافی است به جزییات توجه کنید تا به راه حلی مناسب برسید. تا چشم به هم بزنید می بینید که ماه به پایان رسیده است، مانده اید که اینهمه زمان چطور چنین زود گذشته است، ۳۰ و ۳۱م ماه را در شگفتیِ سپری شدن زمان می گذرانید، اما فرصت خوبی هم خواهید داشت تا اگر این اواخر احساس سنگینی کرده اید، به سروقت کشوها و کمدهای خود رفته و از دور ریختنی ها خالی شان کنید. البته شاید در آن میان دستتان به چیزهایی ارزشمند نیز بخورد، اما بیشتر خرت و پرت هایتان دور ریختنی خواهند بود. بهتر است ازشان دل بکنید.

فال میلادی ماهانه متولدین آذر در آوتاف

در دوم و سوم ماه کافی است لب تر کنید تا دوستان و نزدیکانتان برای کمک به شما بشتابند. کار بزرگ و کوچک هم ندارد، پس از فرصت موجود استفاد کرده و هرچه می خواهید بگویید. در ۹ و ۱۰م ماه کمی احساس گم گشتگی خواهید کرد، اما شاید این موقعیت موجود نیست که پیچیده است بلکه عامل سرگشتگی در ذهن خودتان است. پس چشم ها را بسته و تا ده بشمارید، تا دوباره با باز کردن پلک های خود با شرایطی متفاوت رو به رو شوید. در ۱۶ و ۱۷م ماه، میل شدیدی به بازی های کودکانه خواهید داشت. درست است که نمی توانید به کودکی برگردید، اما نباید از خنده ریسه رفتن و بر خود پیچیدن را از خویش دریغ کنید. اما در ۲۶ و۲۷م ماه مسئولیت ها باز راه خود را به سوی شما پیدا می کنند و دیگر باید به زندگی بزرگسالانه تان بپردازید؛ مسائلی کسل کننده از جمله پرداخت قبض ها و پر کردن فرم ها، که به هر رو باید به آنها رسیدگی کنید.

فال میلادی ماهانه متولدین دی در آوتاف

اگر در روز نخست ماه در رابطه با همه چیز مدام در حال حساب و کتاب کردن مسائل اقتصادی آن هستید، دلیلش این است که واقعا همه چیز به مسائل مالی مربوط می شود. اگر وضع تان آنقدرها بد نیست، کمی خرج کردن ایرادی نخواهد داشت. در ۱۱، ۱۲ و ۱۳م ماه دوستانتان را در کنار خود خواهید یافت. راز دار تان خواهند بود و هرچه در سرتان می گذرد در رابطه با آن می توانید روی آنها حساب کنید. کمی زیاده روی و خوش گذرانی در ۱۷ و ۱۸م ماه می تواند بسیار بر خلاف اخلاق باشدف اما خب کاریش نمی توان کرد چرا که حق لذت بردن دارید. چه یک برش اضافی از کیک و چه خرید یک تلفن جدید، فرقی ندارد. تنها حد و مرز برای شما خطی است که خودتان کشیده باشید، اگرنه هیچ چیز مانع تان نخواهد بود. در ۲۵ و ۲۶ م ماه نسبت به یک دوست نزدیک یا محبوب تان بی اندازه حسود بوده و سعی در محافظت از او خواهید داشت. اما نباید به آن هیالوی ترسناک اجازه دهید تا به درون شما راه پیدا کند. آیا اطمینان دارید که همه ی داستان را می دانید؟ بهتر است پیش از زدن هر حرف و یا اتهامی که پس گرفتنش کار غیر ممکنی باشد، ته و توی جریان را در آورید. در ۲۹ و ۳۰ م ماه همه چیز را از زوایه ای درست و واقعی خواهید دید، و همین شما را در موضعی قرار می دهید که بتوانید آنچه را که می خواهید به دست آورید. تنها مانعی که به آن برخورد خواهید کرد هدف تان خواهد بود.

حتما بخوانید:  فال ارمنی روزانه | فال ارمنی 8 بهمن 1401

فال میلادی ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

در ۱م و ۲م ماه یکی از ایده های فوق العاده تان رشدی جدی را برایتان رقم خواهد زد. در ۱۰م و ۱۱م ماه برای انجام آنچه فکرتان را مشغول کرده است به شجاعت زیادی نیاز خواهید داشت و خوشبختانه ذخیره ی شجاعت تان کاملا پر خواهد بود. اگرچه نیت اصلی شما از کارهایی که می کنید این نیست که مورد تشویق دیگران قرار بگیرید، اما چنین اتفاقی هیچ ضرری هم نخواهد داشت. در ۱۵م و ۱۶م ماه خودخواهی شما در مرکز همه چیز قرار خواهد داشت، به ویژه وقتی بر این باور باشید که آنچه از آن شماست فقط و فقط به شما اختصاص دارد. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه، شوخ طبعی تان شکلی عجیب و غریب به خود خواهد گرفت، ممکن است حرف هایی بزنید که اصلا قصدش را ندارید. اگر از گفته ی خود پشیمان شدید، فورا عذرخواهی کنید. شاید بعدتر شانسی برای این کار پیدا نکنید. در ۲۲ و ۲۳م ماه کارتان بی اندازه مهم تر از هر چیزی خواهد بود و وقتی آن را در اولویت امور خود قرار دهید، پیشامدهایی بی نظیر برایتان رخ خواهد داد. در ۲۸ و ۲۹م ماه عشق و شور شما را به دام خود خواهد انداخت. اتفاقات رومانتیک درست وقتی که توقعش را ندارید مچ تان را خواهند گرفت، و چه حسی بهتر از این.

فال میلادی ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

توصیه می شود که در ۳ روز نخست این ماه،‌ روال معمول کارها را کنار گذاشته و اندکی تنوع به زندگی خود معرفی کنید. با اینکه در ۶م و ۷م ماه نظارتی بر کارهایتان نخواهد بود، اما شخصا تحمل اینکه به کسی پاسخگو نباشید را نخواهید داشت. ممکن است که زحماتتان در این روزها نادیده گرفته شوند اما لااقل با آرامش می توانید شب ها بخوابید و از این بابت مطمئن باشید که تصمیم های درستی را اتخاذ کرده اید. در حدود ۲۳م-۲۴م ماه قبل از اینکه به کسی تهمت بزنید، مطمئن شوید که کوتاهی از سمت شما نبوده است. ممکن است آنقدر که تصور می کنید با مسائل فنی آشنایی نداشته باشید. در ۲۶م و ۲۷م ماه نتیجه ی تلاش های خود را خواهید گرفت و اتفاقات خوبی برای شما خواهد افتاد. لیاقت این خوبی ها را بعد از هفته ها تلاش دارید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۰ دیدگاه

 1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

 2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

 3. توی ماه اسفند نوشتین: متولد ماه مرداد!!!!
  درست ترجمه کردین؟؟؟ یا اشتباهیه؟

  • سلام دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف
   ممنون از دقت نظر شما
   در بخش ترجمه فالها به جهت حجم بالای مطالب و تایپ دستی توسط همکاران این بخش، امکان ایرادات تایپی اینچنینی وجود داره.
   نکته گفت شده اصلاح شد.
   آوتاف به همراهی شما افتخار می کند.

 4. سلام و خسته نباشید
  یه سوال چرا اکثرا فالهاتون تغییر میکنن؟مثلا ماهانه ماه مارس دیروز یه چیز دیگه نوشته بود امروز یه چیز دیگه

  • سلام
   وقت شما بخیر
   نه اینطور نیست. مثلا ماهانه ها ماهی یک بار آپدیت میشن یا مثلا روزانه ها هر ۲۴ ساعت یک بار.
   با تشکر از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

 5. سلام
  مرسی از این سایت جذاب،
  چرا فال های سپتامبر به روز نشدن؟ فال pmc هم خیلی وقته آپدیت نشده.

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست عزیز آوتاف

 6. من هر روز به سایتتون سر میزدم، فوق العاده هستین. چرا چند روزیه که بروز نکردین فال ها رو. تو رو خدا نرین، باشین، من دوستتون دارم.

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی گرم و صمیمانه شما دوست خوب و عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *