فال ماهانه می (مه) ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه می (مه) 2021 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه می (مه) ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه می (مه) ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال میلادی ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

در ۳م و ۴م ماه نباید ندای درونی مزاحم خود را نادیده بگیرید، چرا که دلیل مهمی برای پابرجایی و اصرارش وجود دارد. به سادگی می توان حسرت داشته های دیگران را خورد، آنهم وقتی وسائل تازه خریداری شده شان را می بینیدف اما باید بردبار باشید. می دانید چرا؟ چون با سخت کوشیو پس انداز خواهید توانست هر چه را که می خواهید با آسودگی بخرید. و این تلاش ها ارزش شکیبایی را دارند. در ۱۵ و ۱۶م ماه با کسی ارتباط ذهنی ناگهانی ای پیدا خواهید کرد، و این رابطه را می توانید خیلی زود به مرحله ی بعد و جدی تری برسانید، هیچ مرزی میان دو آدم بالغ وجود ندارد مگر محدودیت ها و مرزهایی که خودتان برای هم وضع کنید. در ۱۹م، ۲۰م و ۲۱م ماه شاید انرژی های عجیب و غریبی از خود بپراکنید، و چه نسبت به این مساله آگاهی داشته باشید و چه نه، دیگران کاملا تحت تاثیر این خیزاب ها قرار خواهند گرفت. هر تلاشی برای توضیح این مساله شما را در چشم دیگران عجیب و غریب تر نشان می دهد، پس شاید بد نباشد که تا گذر این وضعیت کمی با خود و به تنهایی وقت بگذرانید. در ۲۶ و ۲۷م ماه همه چیز به ناچار به دقیقه ی نود می افتد، بهترین کار این است که با کسی که خوش قول و پر انرژی تر از شماست هم گروه و همدست شوید. به یاد داشته باشید که شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت ها به هیچ وجه نمی تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد.

فال میلادی ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

ممکن است که برای آغاز ماه، صبحانه ای لذت بخش یا قدم زنی مفرحی به محل کارتان را در نظر گرفته باشید اما به نظر می رسد که قرار است اتفاقات دیگری برایتان رقم بخورد. مثلا ممکن است خبر ترکیدگی لوله ای در محل کار یا مثلا اینکه فیلی از باغ وحش محل کارتان فرار کرده یا اینکه خبر بازدید کل دانش آموزان یک مدرسه از دفتر کارتان شما را شکه کند. هر آنچه در دست دارید را باید رها کنید و با عجله خود را به محل کارتان برسانید. روز طاغت فرسا و در عین حال هیجان انگیزی خواهد بود. در حوالی ۵م ماه جاری میلادی، فرصت مقداری بی خیالی و استراحت پیش خواهد آمد. اگر از این فرصت استفاده مناسبی داشته باشید، انرژی کافی برای گذراندن روزهای ۸م و ۹م ماه خواهید داشت. شاید بد نباشد که در حوالی ۱۵م و ۱۶م، مقداری فیلسوفانه به دنیای خود بنگرید. به احساسات خود اجازه دهید که برای ۱۹م و ۲۰م به شما فرمان بدهند. در روزهای آخر ماه هم سعی کنید احساسات خود را در واکنش به دیگران و اتفاقات پیرامونتان، خفه نکنید.

فال میلادی ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در ۶م و ۷م ماه، چیزی بر سر راه تان قرار می گیرد که به نظر زیادی خوب می آید، پس اگر کمی بعدتر فهمیدید که – ای بابا! – واقعاً خیلی خوب تر از آن بود که واقعی باشد، شگفت زده نشوید! وقتی به ندای درونی خود گوش می دهید، واقعاً تاثیر بهتری در زندگی و کارهایتان دارد، چرا که کم پیش می آید که جس ششم تان گمراه تان کرده باشد. در ۸م و ۹م ماه هیچ تردیدی در مورد انجام دادن کار درست ندارید، و وقتی همه راه آسانتر را انتخاب می کنند، شما اصرار خواهید داشت که طبق اصول و قانون پیش بروید. محیط حاضر، آماده ی باروری دستاورد و پاداش است، پس همان راه خودتان را ادامه بدهید.در ۱۳م و ۱۴م لذت کشف دوباره ی خود را احساس خواهید کرد، و تغییر برایتان مساله ای کاملاً شخصی خواهد بود. بالاخره وقت آن خواهد رسید تا بیرون خود را با درون تابناکتان یکی کنید. بیایید امیدوار باشیم که مورد تحسین این و آن قرار گرفتن برایتان آزار دهنده نباشد، چرا که چه خوشتان بیاید و چه نه، در این روزها این اتفاق زیاد خواهد افتاد. در ۱۹م و ۲۰م دنیا، کارها و زمان دارند با سرعت زیادی از کنارتان می گذرند، اما خب، ترجیح شخصی خودتان این است که آن روزها را به آرامی و آسودگی در خیال خود بگذرانید. دیگران هر چه می خواهند و هر چه هستند باشند، شما همانطور که هستید خوبید، اگر یک کار باشد که باید از آن دوری کنید، این است که به هیاهوی بی معنی کسی دیگر بپیوندید.

حتما بخوانید:  فال شیخ بهایی روزانه | فال شیخ بهایی 20 اردیبهشت 1400

فال میلادی ماهانه متولدین تیر در آوتاف

در روزهای ۴م و ۵م این ماه، چه کمال را در چیزی ببینید و چه نقص، می‌خواهید که آن را تغییر دهید. قویاً می‌خواهید که چیدمان وسایل محیط کار خود را تغییر دهید اما بهتر است که با تغییرات کوچک شروع کنید تا تغییرات اساسی. با اینکه از کنایه و نیش زبان بدتان نمی‌آید، بهتر است که در روزهای ۱۰م و ۱۱م ماه سعی کنید اندکی رو راست باشید. در جمع افراد کم سن و سال و یا اقوام جوک های بی‌ادبانه تعریف نکنید. در بازه‌ی ۲۲م تا ۲۴م با چالش‌هایی در خانه‌ی خود مواجه خواهید شد. حال و حوصله‌ی درگیری‌های خانوادگی یا اختلاف‌نظرهای بین دوستانتان را ندارید اما این احتمال وجود دارد که قفل مشکل تنها به دستان شما باز شود. در روزهای پایانی ماه، معامله‌ی خوبی خواهید کرد اما لازم نیست تا راز و چگونگی این معامله را با دیگران مطرح کنید. اجازه دهید تا دوستان و اقوامتان فکر کنند که صرفا از روی خوش‌شانسی موفق به جوش دادن چنین معامله‌ای شده اید.

فال میلادی ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

در ۵ و ۶م ماه تصمیم تان را گرفته و عزم خود را جزم کرده اید، هیچ چیز هم نظرتان را بر نمی گرداند. کله شقی به تمام معنی خواهید بود. به هر رو، در ۷ و ۸م ماه پذیرفتن اینکه راه های دیگری هم برای انجام کارهایتان وجود دارد برای شما آسان تر خواهد بود. در ۱۳ و ۱۴م ماه قدرت پایداری زیادی دارید، که خیلی هم خوب است، برای پشتیبانی از یک برنامه ی خیریه و یا یکی از اعضای خانواده تان به آن نیاز خواهید داشت، کارهایی که اعلب آسان نیستند اما پاداش و نتیجه ای فوق العاده خواهند داشت. در ۲۰ و ۲۱م ماه در خانه ماندن باعث احساس خستگی در شما می شود، اما برای آنکه بتوانید خانه را با وجدانی آسوده ترک بگویید باید ابتدا به چند کار کوچک رسیدگی کنید. در ۲۷، ۲۸ و ۲۹م ماه مهارت زیادی در سوئ استفاده کردن و بازی دادن دیگران دارید، اما چه کاریست؟ چرا بدجنسی؟ آن هم وقتی میتوان به آسانی چیزی را پرسید و خواست؟ وقتی اینهمه خوشرو و خوش برخورد باشید، دیگران بی اندازه خوش حال خواهند بود از این که آنچه را که می خواهید به شما بدهند.

فال میلادی ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در روزهای ۱م،۲م، و ۳م ماه، هر چه بیشتر به دیگران خوبی کنید، احساس بهتری خواهید داشت. در ۶م،۷م و ۸م ماه متانت و وقارتان بی اندازه خواهد بود و دیگران برای آزردن تان باید خیلی حواس پرت و بی ملاحظه رفتار کنند. در برابر هرج و مرج بی اندازه آرامید. در ۱۱م و ۱۲م ماه به خوبی می دانید چگونه بهترین معامله را جوش بزنید، بد فکری نیست اگر به دوستی که در کار فروش ماشین است سری بزنید یا به خرید آن لاین مادر تان کمک کنید. به چشم دیگران شاید کمی کسل کننده بیاید، اما شما در یافتن و انجام خریدهای ارزان تر و پر منفعت تر مهارتی خاص دارید. در ۱۷م و ۱۸ ماه یا به شدت دوست داشته می شودی و یا به شدت پس زده می شوید. که البته با هر دوی این موردها راحتید. بیب اندازه در پوسته ی خود آرام و آسوده اید. در ۲۶م،۲۷م و ۲۸م ماه چالش های زیادی در شکل های جور وا جور به سراغتان خواهند آمد، از هیچ کدامشان باز پس ننشینید. بد نیست کم کم به جمله ای که میخواهید روی جام قهرمانی تان حک شود هم فکر بکنید!

حتما بخوانید:  فال مکعب روزانه | فال مکعب 20 اردیبهشت 1400

فال میلادی ماهانه متولدین مهر در آوتاف

در۵،۶ و ۷م ماه آماده اید تا گذشته ها را کنار گذاشته و همه چیز را تازه کنید، جا با لباسی تازه، چه با سبک تازه ای از موسیقی، و یا مزه کردن غذایی تازه، همه ی پیچ و خم های این آخری ها را پشت سر گذاشته اید و این مساله دور و وری هایتان را شگفت زده می کند. در ۱۰،۱۱ و ۱۲م ماه بهترین نیت ها را برای انجام کارهای درست در سر دارید، اما حواس پرتی و وسوسه در هر گوشه ای کمین کرده است. تا جای ممکن راه راست را ادامه خواهید داد، اما اگر هر از چند گاهی لغزش و خطایی نداشته باشید که دیگر آدم نیستید.در ۱۳ و ۱۴م ماه نقشه هایی که با دقت برنامه ریزی کرده بودید به خوبی پیش می روند و بسیار خوش حال خواهید بود. وقتی کسی در زمان و مکانی که وعده اش را داده است حضور به هم می آورد احساس شادمانی و رضایت می کنیدو در ۱۷ و ۱۸م ماه آنقدر انرژی مثبت در هوا پراکنده است که شاید واقعا شروع به بپر بپر کنید. وقتی از پس روزهای سخت، روزهای خوش و آرام از راه میرسند همه چیز بسیار شیرین تر خواهد بود. در ۲۴ و ۲۵م ماه ایده های خیلی خوبی در سر دارید، اما جزییاتش هنوز برایتان گیج کننده است. پیش از بیان آنها بهتر است دوباره دستی به سر و رویشان بکشید و ضعف هایشان را برطرف کنید.

فال میلادی ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در نخستین روز از این ماه همه سفت و سخت مشغول انجام کارهایشان هستند اما شما هیچ عجله‌ای ندارید. شاید از چیزی خبر دارید که آنها ندارند. در روزهای ۵م و ۶م ماه تمام اولویت‌های خود را بر روی نزدیک‌ترین افراد به خودتان خواهید گذاشت. تقریبا هر تعهد و وظیفه‌ای را بخاطر رسیدگی به مسائل خانوادگی کنار می‌گذارید. در روزهای ۱۲م و ۱۳م ماه برتری‌ای را که نسبت به سایر رقبا نیاز دارید را کسب خواهید کرد؛ پس اگر منتظر فرصت مناسبی برای پیشی گرفتن از آنها بودید، از این موقعیت استفاده کنید. ۱۷م و ۱۸م ماه رسم و رسوم تازه‌ای قدم در زندگی‌تان خواهند گذاشت که اگر روشن‌فکری خود را حفظ کنید با آنها کنار خواهید آمد. شاید پذیرش آنها را در ابتدا سخت باشد اما دیری به طول نمی‌انجامد که با آنها کنار خواهید آمد. در بازه‌ی ۱۹م تا ۲۱م ممکن است با تغییر موقعیت و جایگاه‌تان، اطرافیان شما پشت سرتان حرف بزنند. در روزهای ۲۶م و ۲۷م ماه آماده‌ی جنگیدن و رقابت هستید. حتی حاضر هستید از مهم‌ترین داشته‌های خود گذشت کرده تا پیروز شوید.

فال میلادی ماهانه متولدین آذر در آوتاف

در روز نخست ماه این شمایید که باید آغاز کننده ی کارها باشید، اما پس از انجام آن احساس خوشحالی خواهید کرد. اتفاقات زیادی در جریان است و شما هم در مرکز این اتفاقات قرار دارید. در ۶ و ۷م ماه هیچ کاغذپاره ای را که به لحاظ قانونی بار مسئولیتی را به دوش تان می اندزد امضا نکنید، مگر در حضور وکیلتان. در ۱۴ و ۱۵م ماه زن ها در زندگی تان نقش برجسته ای خواهند داشتف بهتر است پیش از شروع به کاری ایده های تان را با یک زن در میان بگذارید. شانس فراگرفتن درسی جدید را از میان آن کلمات طلایی عاقلانه از دست ندهید. در ۲۰ و ۲۱م ماه اگرچه ترک عادت همچون همیشه موجب مرض است اما بهتر آن است که روند کارهای روزانه ی خود را تغییر دهید. اگر آدم های همیشگی را نبینید . به جاهای همیشگی نروید، آنگاه دیگر چیدن یک برنامه ی درست کار سختی نخواهد بود. در ۲۵ و ۲۶م ماه میل شدیدی به تسویه حساب با کسی دارید که شما را به اشتباه انداخته بوده است، اما خیلی بهتر خواهد بود اگر گذشته ها را به گذشته بسپارید. احساسات منفی هیچ دستاوردی برای شما نخواهند داشت.

حتما بخوانید:  فال روزانه لنورماند | فال لنورماند روزانه 20 اردیبهشت 1400

فال میلادی ماهانه متولدین دی در آوتاف

در ۵م و۶م ماه حرف های زیادی برای گفتن دارید، در لاک خود فرو نروید، آنچه را در چنته دارید رو کنید. در ۹، ۱۰ و ۱۱م ماه با آدم های جذابی دیدار خواهید کرد، و اگر وابستگی ای به کسی ندارید ممکن است اتفاق رومانتیکی برای تان رخ دهد. روابط از راه دور ایده آل نیستند، اما جوابگو خواهند بود. در ۱۷ و۱۸ ماه بیش از همیشه احساس نیاز به توجیح رفتارهای خود خواهید کرد، اما آنطور که فکرش را می کنید با استقبال دیگران رو به رو نخواهید شد. در ۲۲ و ۲۳م ماه انرژی عجیبی در فضا پراکنده است، اما شما قادر به تغییر دیگرا نیستید پس بهتر است خود را از جنجال های آنها دور نگاه دارید. در ۲۸ و ۲۹م ماه حال و هوایی هنرمندانه دارید، و ایده هایتان از جایی عمیق در خودآگاه تان نشات می گیرند.در این روزها به رویاهای عجیب خود توجه دقیقی نشان دهید.در ۳۰ و ۳۱ ماه کلماتتان اهمیتی به مراتب کمتر نسبت به لحن گفتارتان خواهند داشت. مهمترین زبان، زبان بدن و اشاره است.

فال میلادی ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

در آغاز ماه، خودتان را در آینه ببینید. اگر چیزی غیر از زیبایی دیدید، بدانید که باید به چشم پزشک مراجعه کنید. در روزهای ۵م و ۶م ماه واقعا می‌خواهید که ارتباطی عاطفی با اطرافیان خود برقرار کنید اما بیشتر اینطور به نظر خواهد رسید که با یک عده روبات بی‌روح و بی‌ذوق سر و کار دارید. از اینکه احساسات خود را مطرح کنید نترسید؛ حتی اگر واکنشی که انتظارش را داشتید را مشاهده نکردید. در ۱۲م و ۱۳م ماه از ثبات و استقامت بالایی برخوردار خواهید بود. هم به خوبی از پس کارهای دشوار خودتان بر خواهید آمد و هم باعث خواهید شد تا دیگران بتوانند بر روی شما حساب باز کنند. ۲۲م و ۲۳م ماه حس‌های‌تان تقویت شده و به احتمال زیاد متوجه چیزهایی خواهید شد که همیشه به سادگی و بدون آنکه متوجه شوید، از کنار آنها گذشته بودید. اگر در ۲۸م و ۲۹م ماه برای مشارکت در بحثی از شما دعوت شد، بلافاصله دعوت را بپذیرید. شاید باهوش ترین فرد در میان جمع نباشید اما افزودنی‌های زیادی بر اساس تجربیات قدیمی خود دارید که می‌توانید در اختیار جمع قرار دهید.

فال میلادی ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

در ۲ روز نخست از این ماه، قبل از اینکه به سراغ کاری جدید بروید، برای چند لحظه هم که شده نفس عمیق کشیده و اندکی استراحت کنید. در بازه‌ی ۷م تا ۹م ماه خلاقیت‌تان شکوفا خواهد شد و اگر در زمانی مناسب در مکان مناسب قرار بگیرید ممکن است بتوانید اندکی پول اضافی نیز به جیب بزنید. شاید وقت بدی برای آغاز فعالیتی تجاری نباشد. در روزهای ۱۲م تا ۱۴م ماه دقت بالایی به جزییات خواهید داشت بطوریکه ممکن است به چیزی که هیچ کس تا بحال متوجه آن نشده باشد، پی ببرید. در روزهای ۲۰م و ۲۱م ماه افرادی می‌خواهند سهمی در موفقیت شما داشته باشند و شما نیز از آنها استقبال خواهید کرد. می‌خواهید که موفقیت پروژه به نام شما ثبت شود اما مشکلی با تقسیم پاداش ندارید. در ۲۴م و ۲۵م ماه ضروری بوده تا بصورت گروهی مشغول به کار شوید. نمی‌توانید جلوی بروز اختلاف نظرها را بگیرید پس اگر لازم بود خودتان هم به جای موافقت، مخالفت کنید. اجازه دهید تا هدف‌تان مهم تر از خوشحالی شخصی‌تان باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۶ دیدگاه

 1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

 2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

 3. توی ماه اسفند نوشتین: متولد ماه مرداد!!!!
  درست ترجمه کردین؟؟؟ یا اشتباهیه؟

  • سلام دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف
   ممنون از دقت نظر شما
   در بخش ترجمه فالها به جهت حجم بالای مطالب و تایپ دستی توسط همکاران این بخش، امکان ایرادات تایپی اینچنینی وجود داره.
   نکته گفت شده اصلاح شد.
   آوتاف به همراهی شما افتخار می کند.

 4. سلام و خسته نباشید
  یه سوال چرا اکثرا فالهاتون تغییر میکنن؟مثلا ماهانه ماه مارس دیروز یه چیز دیگه نوشته بود امروز یه چیز دیگه

  • سلام
   وقت شما بخیر
   نه اینطور نیست. مثلا ماهانه ها ماهی یک بار آپدیت میشن یا مثلا روزانه ها هر ۲۴ ساعت یک بار.
   با تشکر از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *