آب، برق و گاز چه کسانی رایگان می‌شود؟ آب، برق و گاز چه کسانی رایگان می‌شود؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آب، برق و گاز چه کسانی رایگان می‌شود؟

آب، برق و گاز چه کسانی رایگان می‌شود؟

خبرگزاری میزان: رییس کمیسیون عمران مجلس از رایزنی با برخی دستگاه‌های دولتی برای رایگان شدن هزینه‌های آب، برق و گاز دهک‌های پایین جامعه به مدت سه ماه خبر داد و گفت: این موضوع در قالب نامه‌ای با امضای ۱۴۵ نماینده به دفتر ریئیس جمهور ارسال شده است.

محمدرضا رضایی‌کوچی با اشاره به آخرین وضعیت نامه جمعی از نمایندگان مجلس به رییس جمهور درباره رایگان شدن هزینه‌های آب، برق و گاز دهک‌های پایین جامعه به مدت سه ماه از ابتدای سال ۹۹ در پی شیوع ویروس کرونا، گفت: این نامه را ۱۴۵ نماینده به امضا رساندند و پس از آن به دفتر ریاست جمهوری ارسال شد.

وی افزود: این احتمال وجود دارد که رییس جمهور با این پیشنهاد موافقت کند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: البته ما در کنار نامه نگاری با رییس جمهور با برخی دستگاه‌های دولتی درباره رایگان شدن هزینه‌های آب، برق و گاز دهک‌های پایین جامعه به مدت سه ماه از ابتدای سال جاری رایزنی و مذاکراتی داشته ایم.

رضایی کوچی تصریح کرد: پیرو این مذاکرات قول‌های مساعدی از مسئولان اخذ شده است، به ویژه که سازمان آب و فاضلاب همراهی خوبی با این موضوع داشت.

رییس کمیسیون عمران مجلس بیان داشت: می‌کوشیم پیرو این اقدامات هزینه‌های آب، برق و گاز دهک‌های پایین جامعه رایگان و حتی‌المقدور کاهش یابد و در این زمینه سخت گیری نشود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  طرح استیضاح ۵ وزیر در مجلس کلید خورد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *