آخرین وضعیت جاده‌ها؛ جمعه‌ی سختِ ایران آخرین وضعیت جاده‌ها؛ جمعه‌ی سختِ ایران | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آخرین وضعیت جاده‌ها؛ جمعه‌ی سختِ ایران

آخرین وضعیت جاده‌ها؛ جمعه‌ی سختِ ایران

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ادامه ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محور های شمالی کشور خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی اظهار کرد: هم اکنون ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز در محدوده‌های نارنجستان تا تونل شماره ۱ و کهرود تا پاسگاه لاریجان سنگین و در طول محور پرحجم و روان است.

باد، باران و ترافیک سنگین؛ جمعه‌ی سختِ ایران

وی ادامه داد: ترافیک در محور کرج – چالوس در مسیر شمال به جنوب محدوده مرزن آباد نیز سنگین و در مسیر محدوده هزارچم نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان گزارش شده است. همچنین ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه در محدوده‌های ورودی شهرهای زیرآب و گیلاوند نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان و در مسیر شمال به جنوب محور رودبار – منجیل – پر حجم و روان است.

وی گفت: در همین راستا در حال حاضر محور کرج – چالوس از مرزن آباد به سمت چالوس و محور هراز از آب اسک به سمت رودهن تا اطلاع ثانوی یکطرفه است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین گفت: هم اکنون ترافیک در مسیر آزادراه قزوین به کرج از مهرشهر تا پل فردیس نیمه سنگین و محور ساوه – تهران و قم – تهران در هر دو مسیر رفت و برگشت پر حجم است.

سرهنگ رحمانی در پایان توصیه کرد که مسافران قبل از آغاز تردد در محورهای مواصلاتی با تماس با شماره تلفن ٨٨٢۵۵۵۵۵ از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور مطلع شوند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  روحانی و جهانگیری، «خندان» در کنار یکدیگر

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *