آرات حسینی، افتخار ملی یا مصداق کودک‌آزاری؟ آرات حسینی، افتخار ملی یا مصداق کودک‌آزاری؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آرات حسینی، افتخار ملی یا مصداق کودک‌آزاری؟

آرات حسینی، افتخار ملی یا مصداق کودک‌آزاری؟

‏برترین‌ها: کاربری به نام «مخالفم» در توئیتر، رشته توئیتی متفاوت درباره آرات حسینی منتشر کرده که در اینجا به اشتراک گذاشتیم.

عکس یک سالگی این بچه رو گذاشتم در کنار عکس فعلیش. میتونید تو پیج آرات عکس‌ و ویدئوهای بیشتری ببینید که بدن این بچه تا ٣ سالگی پر مو نبوده. ولی الان با یه بدن پر مو و عضلانی مواجهیم که این نشون دهنده‌ی مصرف استروئید آنابولیک‌هاست.

‏چرا پدر آرات، متهم به کودک آزاریست؟

عوارض مصرف استروئید آنابولیک‌ها‏افزایش لیپوپروتئین کم‌چگالی یا کاهش لیپوپروتئین پرچگالی، آکنه، فشار خون بالا، سمیت کبدی (این مشکل به دلیل مصرف خوراکی بروز می‌کند)، تغییرات ساختاری خطرناک در بطن چپ قلب، ایجاد وضعیت عدم تعادل هورمونها مانند بزرگ‌شدن پستان مردانه و کاهش اندازه بیضه.

‏بچه‌ی ۵ ساله‌ای که طبق ویدئوهایی که پدرش منتشر کرده از ۶ ماهگی داره تمرین‌های ورزشی انجام میده.

‏در مورد عوارض تمرین ورزشی بیش از حد مطالب زیادی در درسترسه که من یکیش رو اینجا میارم:

‏پژوهشگران در مجله تخصصی “Current Biology” گزارش می‌دهند که ورزش سنگین نه تنها بدن، بلکه مغز را بی‌رمق می‌کند. این بی‌رمقی از جمله شامل کاهش فعالیت بخشی از مغز می‌شود که برای تصمیم‌گیری مهم است.

‏مرور کنیم:‏بچه‌ای که از ۶ماهگی داره تمرین سنگین بدنی انجام میده. بهش تستوسترون تزریق میشه و در خطر آسیب‌های مختلف از جمله بیماری قلبیه. تو ۵سالگی سیکس پک داره و از فشار تمرین زار زار گریه میکنه.تمام کودکیش جلو دوربینه و وقتی حرکتی رو اشتباه انجام میده با ترس به باباش نگاه میکنه.

سال‌ها قبل ما کودکی داشتیم به اسم ریچارد ساندراک که به هرکول کوچک مشهور بود. پدرش مربیش بود. نهایتا وقتی این بچه بزرگ شد با پدرش قطع رابطه کرد و ورزش رو گذاشت کنار. شبیه آرات حسینی نیست؟!!

حتما بخوانید:  بی‌میلیِ چینی‌ها برای قرارداد، گردن روحانی افتاد

‏چرا پدر آرات، متهم به کودک آزاریست؟

‏چرا پدر آرات، متهم به کودک آزاریست؟

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *