«آشغال‌های دوست‌داشتنی» رسماً رفع توقیف شد «آشغال‌های دوست‌داشتنی» رسماً رفع توقیف شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / «آشغال‌های دوست‌داشتنی» رسماً رفع توقیف شد

«آشغال‌های دوست‌داشتنی» رسماً رفع توقیف شد

تابناک: «آشغال‌های دوست‌داشتنی» رسماً رفع توقیف شدفیلم سینمایی «آشغال‌های دوست‌داشتنی» پس از شش سال پیگیری مداوم محسن امیریوسفی کارگردان این فیلم بالاخره ساعتی پیش با آغاز اکران عمومی در سالن‌های سینما، رسماً رفع توقیف شد و از صبح امروز با اکران در گروهی از سالن‌های سینما، پرونده جنجالی‌ترین توقیف سال‌های اخیر سینما به کلی بسته می‌شود.

پیش‌فروش فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست‌داشتنی» به کارگردانی محسن امیریوسفی از امروز ۲۲ بهمن برای نمایش از ۲۴ بهمن در شماری از سالن‌های سینمای کشور آغاز شد اما این فیلم در سانس‌ شب ۲۳ بهمن سینما ارگ نخستین نمایش عمومی خود را داشت و بدین ترتیب ساخته محسن امیریوسفی رسماً رفع توقیف شد؛ اتفاقی که با توجه به سوابق بعید به نظر می‌رسد اما پیگیری این کارگردان در نهایت گره کور این فیلم را گشود.

«آشغال‌های دوست‌داشتنی» رسماً رفع توقیف شد

محسن امیریوسفی در نخستین اکران عمومی فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی»، در حالی که تورج اصلانی فیلمبردار این اثر او را همراهی می‌کرد، گفت: «لحظه عجیب و غریبی برای من است، چون وقتی فیلمی ساخته می‌شود، توقع می‌رود فیلم سریعاً آماده شود و اکران شود و بعد قضاوت با مخاطب باشد که درباره‌اش صحبت کند؛ اما این شش سال فاصله‌ای افتاد و عملاً شش سال عوامل فیلم در انتظار دیدن فیلم‌شان بودند. امیدوارم دیگر این اتفاق برای هیچ فیلمی نیافتاد»

کارگردان آشغال‌های دوست داشتنی افزود: «خواهشم این است که فکر کنید این فیلم همین هفته پیش ساخته شده و اینکه شش سال توقیف بوده را کاملاً فراموش کنید و تمام اتفاقات بدی که افتاده کاملاً فراموش شود. مهم این است که فیلم با مخاطب ارتباط برقرار کند و خوشبختانه با توجه به موضوع، داستان و زحماتی که عوامل فیلم کشیدند، خوشحالم از اینکه فیلم به روزی است. برای رسیدن این فیلم بر پرده سینما، شش سال صبوری بود ولی شما لازم نیست به سختی‌های آن شش سال فکر کنید و درباره‌اش صحبت کنید. باز تکرار می‌کنم، فکر کنید این فیلم هفته پیش ساخته شده و آماده اکران برای همه مردم است.»

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *