آفتاب یزد: فقط عنابستانی از خط ویژه عبور نمی‌کند! آفتاب یزد: فقط عنابستانی از خط ویژه عبور نمی‌کند! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آفتاب یزد: فقط عنابستانی از خط ویژه عبور نمی‌کند!

آفتاب یزد: فقط عنابستانی از خط ویژه عبور نمی‌کند!

روزنامه آفتاب یزد در مطلبی با اشاره به ماجرای عنابستانی به موضوع تردد مقامات از خط ویژه پرداخته است.

آفتاب یزد: فقط عنابستانی از خط ویژه عبور نکرده

این روزنامه نوشت:

* قرار بود خودروهای مقامات، به غیر از افراد دارای مجوز وارد خطوط ویژه نشوند، در اصل ماجرای عنابستانی با سرباز راهور از همین جا شروع شد و حاصل آن هم مقصر شناخته شدن قانونگذاری بود که خودش قانون را رعایت نمی‌کند.

* حالا نگاه اجمالی در سطح شهر نشان می‌دهد خیلی از قانون گذاران دیگر هم خودشان قانون را رعایت نمی‌کنند چون حالا در سطح شهر خطوط ویژه پر است از خودروی مجلسی‌هایی که به گفته پلیس راهور به جز تعداد معدودی از آن‌ها ما بقی مجوز تردد از خطوط ویژه را ندارند.

* طبق آخرین صحبت‌های سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در فروردین ماه سال جاری، تمام نمایندگان مجلس مجوز تردد از خط ویژه را ندارند.

سردار هادیانفر گفته بود:

* اختصاص مجوز تردد در خطوط ویژه با شورای امنیت کشور بوده و در آنجا فهرستی از سمت‌ها و مسئولیت‌ها و رده‌بندی آنها وجود دارد که بر این اساس مسئولیت‌هایی که مجاز به تردد از خطوط ویژه هستند مشخص شده و پلیس راهور نیز به عنوان مرجع صدور بر اساس این لیست مجوزها را صادر می‌کند.

* تنها مرجع صدور مجوز تردد پلیس راهور بوده و رده‌های مسئول در آن نیز به طور سالانه از سوی شورای امنیت کشور مشخص می‌شود.

* (در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا تمام نمایندگان مجلس می‌توانند از خط ویژه تردد کنند): «نمایندگان مجلس جزو این لیست نبوده وتنها رئیس و نایب رئیس و آنچه که در خاطرم هست روسای چند کمیسیون مجوز تردد را دارند و مجوز عبور از خط ویژه برای تمام نمایندگان وجود ندارد. وزرا و قائم مقام وزرا و معاونان برخی از وزرا با تایید شورای امنیت کشور نیز از جمله افرادی هستند که مجوز تردد برایشان صادر می‌شود.»

حتما بخوانید:  زیباکلام: خودِ خوئینی‌ها باعث مشکلات کشور است

* (در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا مجوز تردد به نام فرد صادر شده یا خودروی وی): «ما کاری به نام فرد نداریم بلکه مجوز تردد برای خودروی آن مسئول صادر می‌شود و اینطور است که در مجوز آورده می‌شود که خودرو به شماره معلوم که متعلق به مسئولیت معلوم است مجوز تردد از خط ویژه را دارد و نام فرد آورده نمی‌شود.»

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *