آقای نمکی، مردم خسته‌اند، یک کلام: استعفا بدهید آقای نمکی، مردم خسته‌اند، یک کلام: استعفا بدهید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آقای نمکی، مردم خسته‌اند، یک کلام: استعفا بدهید

آقای نمکی، مردم خسته‌اند، یک کلام: استعفا بدهید

روزنامه آفتاب یزد در یادداشتی با اشاره به گلایه‌های اخیر وزیر بهداشت درباره عدم همراهی مسئولان در مهار بیماری کرونا به نمکی توصیه کرد به جای گلایه‌های بی‌نتیجه استعفا دهد!

آفتاب‌یزد به نمکی: جای گلایه زودتر استعفا بدهید!

منصور مظفری؛ مدیر مسئول این روزنامه نوشت:

* قاضی زاده هاشمی رفت، طیب نیا نیز ادامه همکاری را به صلاح ندید، بطحایی مگر استعفا نداد؟ همه‌ اینها با اختیار و یا به اجبار صلاح خویش و وزارتخانه و مجموعه کاری خود را اینچنین دیدند که دیگر ادامه ندهند.

* خدمت دکتر نمکی، کابینه و شخص آقای روحانی که انبان تحمل مردم و کاسه صبر مردم مدت‌ها است لبریز شده است. بینی و بین الله اگر می‌بینید ادامه همکاری ممکن نیست دو سطر استعفا بنویسید و خلاص(!) این نمی‌شود و نمی‌گذارند و بودجه نمی‌دهند و دیگر دست من کاری ساخته نیست برای مردم نان و آب نمی‌شود، ماسک و وسایل ضد عفونی نیز نمی‌شود، درمان کرونا هم که این گونه نیست.

* روی صحبت مشخصاً با آقای نمکی است که یک روز عجز و لابه می‌کنند و یک روز تهدید و روز دیگر شعرخوانی و این کارها یعنی چه؟! اگر قبول دارید که در شرایط بدی قرار داریم شانه بگذارید زیر بار همچنان که تاکنون خوب درخشیدید و از دید مردم پنهان نیست کم محلی‌ها و دخالت‌های فلانی و دیر جواب دادن نوبخت و دور زدن‌های نهاوندیان را به جان بخرید و این ۸-۹-۱۰ ماه دیگر به هر جان کندنی است سپری کنید اگر هم احتمالا برای دولت بعد و سنگر بعدی دارید برنامه ریزی می‌کنید رو راست بگویید!

* این که کاری نمی‌کنید یا نمی‌توانید و انجام نمی‌دهید یک بخش ماجرا است اما این پنجه در صورت هم کشیدن‌هایتان را می‌آورید بیرون پاستور هم داستانی دیگر است. جان من! عمر من! عزیز من! نمی‌توانی، نمی‌گذارند، نمی‌شود… استعفا را برای همین مواقع خلق کرده‌اند اما اگر ناز کردن است، حجت بر شما تمام است حداقل از رسانه انتظار نداشته باشید که نظاره گر دعواهای حدیری ـ نعمتی و ثبت‌کننده فرصت خریدن‌های آینده نگرانه باشد گفتیم که بدانید می‌دانیم، ما نه! مردم می‌دانند کاش یک روز زمان می‌گذاشتید و پای پیام گیر روزنامه‌ها ـ به انتخاب خودتان ـ می‌نشستید و خودتان می‌شنیدید.

حتما بخوانید:  بیانیه نماینده سبزوار درباره درگیری با سرباز راهور

* مخلص کلام همین یک جمله است و تمام: به جای گلایه‌های بی‌نتیجه و ناتمام! استعفا دهید و جان طرفین دعوا خلاص!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *