آمریکا تحریم نفت و گاز روسیه را اعلام کرد آمریکا تحریم نفت و گاز روسیه را اعلام کرد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آمریکا تحریم نفت و گاز روسیه را اعلام کرد

آمریکا تحریم نفت و گاز روسیه را اعلام کرد

ایرنا: جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد امروز آمریکا اصلی ترین بخش اقتصاد روسیه را هدف قرار می دهد. ما تمام واردات نفت، گاز و انرژی از روسیه را ممنوع می‌کنیم.

جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی و همزمان با افزایش تنش های جهانی با روسیه در پی وقوع جنگ در اوکراین در سخنانی از کاخ سفید افزود، این اقدام از حمایت قوی دو حزبی در کنگره (حزب دموکرات و جمهوری‌خواه) و همچنین در آمریکا برخوردار است. ما جنگ ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه را تامین مالی نخواهیم کرد.

آمریکا تحریم نفتی روسیه را اعلام کرد

وی با بیان اینکه پاسخ متحد به اقدامات پوتین و اتحاد میان تمام اعضای ناتو و اتحادیه اروپا، تمرکز اصلی من بوده است، تصریح کرد ما این اقدام را در حالی انجام می دهیم که برخی از متحدان اروپایی ممکن است نتوانند تمهیدات مشابهی اتخاذ کنند. ما بیش از تمام کشورهای اروپایی، نفت و گاز تولید می کنیم.

بایدن اظهار داشت ما درحال همکاری با اروپا برای ایجاد یک راهکار طولانی مدت جهت کاهش وابستگی آنها به انرژی روسیه هستیم. ما در حفظ و افزایش فشار بر پوتین متحد هستیم. این اقدام جهت افزایش سختی های پوتین است.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد دفاع از آزادی برای آمریکایی ها نیز هزینه خواهد داشت. جمهوری خواهان و دموکرات ها این امر را درک می کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  ادعای کارگردان قدیس: شاملو معتاد به هروئین بود!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *