آوار ۳میلیون یورویی جدید بر سر فوتبال ایران آوار ۳میلیون یورویی جدید بر سر فوتبال ایران | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آوار ۳میلیون یورویی جدید بر سر فوتبال ایران

آوار ۳میلیون یورویی جدید بر سر فوتبال ایران

فارس: در شرایطی که فدراسیون فوتبال این روزها منتظر روشن شدن پرونده ویلموتس است اما حالا این فدراسیون با یک آوار میلیون یوریی بزرگ دیگر مواجه شده است.

آوار ۳میلیون یورویی جدید بر سر فوتبال ایران

ماجرا از این قرار است که در زمان مدیریت گذشته،فدراسیون فوتبال با یک شرکت قراردادی منعقد می کند تا دیدار دوستانه تیم ملی مقابل ونزوئلا برگزار شود اما ظاهرا فدراسیون وقت به یکسری از تعهدات خود عمل نمی کند و نسبت به ایمیل های شرکت هماهنگ کننده این بازی دوستانه بی توجهی کرده و در نهایت امروز در نامه ای که به فدراسیون فوتبال رسیده اعلام شده که شرکت مذکور بابت این بی تعهدی خواستار غرامت سه میلیون یورویی است.

این بازی دوستانه مربوط به سال ۲۰۱۷ میلادی و ۱۳۹۶ شمسی است. در روزهایی که تیم ملی همراه کارلوس کی روش خود را برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می کرد دو بازی دوستانه خارج از ایران برای تیم ملی مهیا شد.

یک بازی در تاریخ ۱۸ آبان (۹ نوامبر) در ورزشگاه اشتروم گراتس اتریش، تیم ملی برابر تیم ملی پاناما قرار گرفت و پس از آن نیز در روز ۲۲ آبان (۱۳ نوامبر) در ورزشگاه آرنهم هلند در مقابل تیم ونزوئلا شاگردان کی روش صف آرایی کردند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ملی کشورمان با گلزنی جهانبخش به پایان رسید.

این طور که از نامه ارسالی به فدراسیون فوتبال مشخص است مسئولان وقت نسبت به انجام برخی تعهدات بی توجه و در قبال آن هم پاسخگو نبوده و اکنون یک شکایت بین المللی دیگر برای فوتبال ایران به وجود آمده است. ارزش قرارداد این بازی دوستانه در سال ۹۶، ۲۰۰ هزار دلار بوده اما اکنون این شرکت با طرح دعوی خواستار غرامت سه میلیون یورویی شده است.

حتما بخوانید:  طناب‌زنی وزیر ورزش در هفته تربیت بدنی

البته شرکت هماهنگ کننده فعلا طرح دعوا کرده و مدعی گرفتن این خسارت سه میلیون یورویی است.

شکایت مطرح شده با محاسبه ارز فعلی کشور به رقمی حدود ۹۶ میلیارد تومان می رسد و باید دید فدراسیون فعلی برای دفاع از این شکایت چه مدارکی می تواند ارائه کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *