اختصاص منزل به تعداد همسران در امارات! اختصاص منزل به تعداد همسران در امارات! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اختصاص منزل به تعداد همسران در امارات!

اختصاص منزل به تعداد همسران در امارات!

اعتماد آنلاین: کمیسیون امور اسلامی و اوقاف پارلمان امارات در حال تدوین طرحی است که به هر اماراتی به اندازه تعداد همسران اماراتی‌اش منزل مسکونی واگذار شود.

روزنامه البیان در خبری در این رابطه نوشت، این طرح قرار است به صورت پیشنهاد در صحن مجلس ملی اتحادی (پارلمان) امارات آورده شود تا هر اماراتی به تعداد همسران اماراتی که اختیار می‌کند و تا حداکثر سه همسر، منزل جداگانه از دولت دریافت کند.

به نوشته این روزنامه، پیشنهاد مذکور جنجال بزرگی در شبکه‌های اجتماعی به پا کرد و مخالفان این طرح را به جان پارلمان انداخت.

خالفان این طرح می‌گویند جوانان مجردی که برای ازدواج نیازمند مسکن هستند در اولویت اختصاص مسکن قرار دارند و با این کار مسکن‌هایی که به منظور افزایش آمار ازدواج در نظر گرفته شده به افراد متمولی خواهد رسید که به دنبال چندهمسری هستند.

به اعتقاد مخالفان وقتی فردی می‌تواند سه همسر اختیار کند به طور حتم قادر به تامین هزینه‌های مسکن آنها هم خواهد بود در حالی که بسیاری از خانواده‌ها در خانه‌های اجاره‌ای زندگی می‌کنند.

یکی دیگر از مخالفان هم نوشت: برای افزایش آمار ازدواج‌ به جای اختصاص چند مسکن برای چندهمسرها قانون ممنوعیت ریخت و پاش در مراسم‌های عروسی را به تصویب برسانید، آن‌گاه خواهید دید تا چه حد آمار ازدواج‌ افزایش پیدا خواهد کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  تکذیب موافقت عراق برای ترور شهید سلیمانی

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *