از هیولای بالیوودیِ صنعت خودرو رونمایی شد از هیولای بالیوودیِ صنعت خودرو رونمایی شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / از هیولای بالیوودیِ صنعت خودرو رونمایی شد

از هیولای بالیوودیِ صنعت خودرو رونمایی شد

عصر ایران: زمانی که در رابطه با صنعت خودروی هند صحبت می شود اولین گزینه هایی که وارد ذهن مخاطب می شوند؛ تاتا و ماهیندرا هستند که البته باید ماروتی سوزوکی را هم به لیست اضافه کنیم.

اما اخیرا یک بازیگر جدید نیز در هند وارد میدان شده که با نام مین متال موتورز شناسایی می شود. اولین اخبار در رابطه با با این کمپانی در سال ۲۰۱۵ و همزمان با معرفی ام-زرو به عنوان اولین ابرخودروی هندی مورد توجه رسانه های بین المللی قرار گرفت.

هند هم صاحب

ام-زرو

اکنون نیز کمپانی هندی مذکور ازانی(Azani) را به عنوان ابرخودروی الکتریکی با ۱۰۰۰ اسب بخار خروجی معرفی کرده است. در رابطه با ویژگی های این خودرو باید به ۱۰۰۰ نیوتن متر گشتاور، ۳۲۲ کیلومتر برساعت بیشینه سرعت، شاخص صفر تا ۹۶ کیلومتر برساعت برابر با ۲٫۱ ثانیه، باتری ۱۲۰ کیلووات ساعت، برد حرکتی ۵۲۳ کیلومتر و … اشاره کنیم.

علاوه بر اینها، مین متال موتورز به استفاده از شاسی ماژولار آلومینیومی اشاره کرده که می توان از ویژگی ماژولار آن برای ارائه مدل های مختلف بهره برداری کرد.

هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با زمان یک نمونه واقعی از این خودرو یا قیمت دقیق توسط کمپانی ارائه نشده اما ثبت سفارش برای آن در وب سایت مین متال موتورز باز شده است!

هند هم صاحب

هند هم صاحب

هند هم صاحب

هند هم صاحب

هند هم صاحب

هند هم صاحب

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  قرعه‌کشی جام حذفی برگزار شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *