استقلال مقابل سایپا از شکست، پیروزی ساخت استقلال مقابل سایپا از شکست، پیروزی ساخت | آوتاف
خانه / اخبار داغ / استقلال مقابل سایپا از شکست، پیروزی ساخت

استقلال مقابل سایپا از شکست، پیروزی ساخت

خبرگزاری تسنیم: دیدار دو تیم سایپا و استقلال از هفته نهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی تهران آغاز شد که بازی با ۲ بر یک استقلال به پایان رسید. علی دشتی در دقیقه ۶ موفق شد دروازه استقلال را باز کند و برای استقلال نیز محمد دانشگر در دقیقه ۲۳ و وریا غفوری در دقیقه ۸۱ از روی نقطه پنالتی گلزنی کردند.

ترکیب سایپا: محمدحسین منادی، عبدالله ناصری، ساموئل سارفو، محمدامین حاج محمدی، مهرداد کفشگری (روزبه شاه‌علی دوست – ۵۳)، آرش رضاوند، مهدی ترابی (رضا جعفری – ۷۰)، علی دشتی (محمدرضا سلیمانی – ۶۴)، رضا اسدی، امید خالدی، آرمان رمضانی.

ترکیب استقلال: حسین حسینی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، وریا غفوری، محمد دانشگر، علی کریمی، فرشید باقری، طارق همام، مهدی قائدی (سجاد آقایی – ۷۳)، مرتضی تبریزی (نیومایر – ۸۹) و اللهیار صیادمنش (الحاجی گرو – ۸۲).

نیمه اولدقیقه ۳: اللهیار صیادمنش با شوتی از پشت محوطه جریمه قصد باز کردن دروازه سایپا را داشت که محمدحسین منادی مانع از انجام این کار شد.

دقیقه ۴: ضربه ایستگاهی نصیب سایپایی‌ها شد که ارسال مهدی ترابی روی دروازه استقلال خطرساز شد، اما مدافعان آبی‌پوش این توپ را از منطقه خط دور کردند.

دقیقه ۶: پس از اوت بلند نارنجی‌پوشان روی دروازه استقلال، مدافعان آبی‌پوش سراسیمه توپ را به صورت ناقص دفع کردند. علی دشتی پس از دریافت توپ شت محوطه جریمه، با حرکات تکنیکی خود چهار مدافع استقلال را از پیش‌رو برداشت و توانست با ضربه‌ای دقیق دروازه حسین حسینی را باز کند.

دقیقه ۸: ارسال دقیق طارق همام برای مرتضی تبریزی، موقعیت خوبی برای به تساوی کشیدن بازی ایجاد کرد. با این حال ضربه سر تبریزی به تیر دروازه خورد و این بازیکن خودش هم به شدت با تیر دروازه برخورد کرد تا دچار مصدومیت شود.

حتما بخوانید:  سن مهم نیست، دختر که بالغ شد، ازدواج کند

دقیقه ۱۲: علی دشتی پس از پشت سر گذاشتن مدافعان استقلال با پاس در عرض مهدی ترابی را در موقعیت گلزنی قرار داد، اما بازیکنان استقلال این بار هوشیارانه عمل کردند و اجازه استفاده از این موقعیت را به کاپیتان نارنجی‌پوشان ندادند.

دقیقه ۱۲: آرمین سهرابیان پشت محوطه جریمه سایپا صاحب توپ شد و پس از حرکتی کوتاه در عرض شوت خود را به سمت دروازه شلیک کرد، اما محمدحسین منادی تن به کرنر داد.

دقیقه ۲۳: مهدی قائدی با ارسال پاسی پشت مدافعان سایپا، محمد دانشگر را صاحب توپ کرد و این مدافع پیش تاخته توانست گل تساوی را وارد دروازه سایپا کند.

دقیقه ۲۶: ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه سایپا با ضربه علی کریمی همراه بود که برای بار دوم توپ به تیر دروازه نارنجی‌پوشان برخورد کرد.

دقیقه ۲۷: تکل خطرناک طارق همام روی پای مهدی ترابی، با عصبانیت کاپیتان سایپا همراه بود که با هُل دادن هافبک عراقی استقلالی‌ها به این خطا واکنش نشان داد. جنجال و درگیری بازیکنان با دخالت داور همراه شد و در نهایت داور مهدی ترابی را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه ۴۰: وریا غفوری از سمت راست به محوطه جریمه سایپا نفوذ کرد و با پاس رو به بیرون صیادمنش را در موقعیت گل قرار داد، اما ضربه این بازیکن پس از برخورد به مدافع سایپا از منطقه خطر دور شد.

دقیقه ۴۲: سرعت بالای بازی باعث ایجاد موقعیت‌های زیادی در طول بازی شد که این بار سایپایی‌ها سعی کردند دروازه استقلال را تهدید کنند، اما شوت محکم آنها از بالای دروازه به بیرون رفت.

حتما بخوانید:  ایران، ۲۰میلیون دوز واکسن خارجیِ کرونا می‌خرد

نیمه دومدقیقه ۵۵: مرتضی تبریزی در محوطه جریمه اللهیار صیادمنش را صاحب توپ کرد که منادی ضربه این بازیکن را به کرنر تبدیل کرد.

دقیقه ۵۷: ارسال پاس پشت مدافعان سایپا از سوی مهدی قائدی، موقعیت خطرناکی روی دروازه نارنجی‌پوشان ایجاد کرد، اما منادی موفق به مهار توپ شد.

دقیقه ۶۰: این بار نوبت مهدی قائدی رسید تا برای سایپایی‌ها خطرساز شود، اما بازهم منادی مانع از باز شدن دروازه‌اش شد.

دقیقه ۶۳: رضا اسدی روی حرکت انفرادی توانست وارد محوطه جریمه استقلال شود، اما ضربه نهایی او را حسینی به کرنر فرستاد.

دقیقه ۷۰: آرمین سهرابیان با خطا روی مهدی ترابی، با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۷۴: علی کریمی با شوتی از پشت محوطه جریمه قصد باز کردن دروازه سایپا را داشت، اما بازهم منادی موفق بود.

دقیقه ۷۸: ساموئل سارفو با خطایی روی اللهیار صیادمنش داور را مجاب کرد تا برای استقلال پنالتی بگیرد.

دقیقه ۸۱: وریا غفوری پشت ضربه پنالتی ایستاد و خلاف جهت منادی توپ را درون دروازه قرار داد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *