اسکوچیچ: دیداری سخت‌تر از ۳ بازی گذشته داریم اسکوچیچ: دیداری سخت‌تر از ۳ بازی گذشته داریم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اسکوچیچ: دیداری سخت‌تر از ۳ بازی گذشته داریم

اسکوچیچ: دیداری سخت‌تر از ۳ بازی گذشته داریم

خبرگزاری تسنیم: دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل عراق اظهار داشت: پیش از اینکه به بحرین بیاییم، می‌دانستیم که باید در چهار بازی سخت، پیروز از زمین خارج شویم. این مسئله روی ما فشار وارد می‌کرد و حالا از این چهار بازی، یکی باقی مانده است و فکر می‌کنم سخت‌تر از سه بازی گذشته باشد.

اسکوچیچ: دیداری سخت‌تر از ۳ بازی گذشته داریم

وی در ادامه افزود: جو تیمی ما خیلی خوب است و تیم خوبی داریم. هر چه داریم خواهیم گذاشت و از همه توان‌مان استفاده خواهیم کرد تا پیروز از زمین خارج شویم. برای عراق، بازیکنانش و کادر فنی این تیم احترام زیادی قائل هستم. عراقی‌ها مربی خوبی دارند و در مجموع تیم قابل احترامی هستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره شناختش از ترکیب عراق و اینکه برخی بازیکنان این تیم بازی با ایران را از دست داده‌اند، تصریح کرد: در مورد ترکیب عراق اطلاعات کاملی نداریم. همیشه وقتی یک بازیکن بازی می‌کند، یک بازیکن هم باید بیرون بنشیند. مطمئن هستم ترکیبی که برای بازی مقابل ما در زمین حاضر می‌شوند، بهترین ترکیب این تیم است.

اسکوچیچ درباره شرایط تیمش گفت: در مورد جو تیم، باید بگویم که جو خوبی بر تیم ما حاکم است و خیلی امیدواریم این جو را به بازیکنان داخل زمین منتقل کنیم. هنوز یک قدم از بازی‌های ما مانده است و باید بازی‌های گذشته را فراموش کنیم و کنار بگذاریم. همچنان یک قدم برای با موفقیت پشت سر گذاشتن این تورنمنت باقی مانده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  نگرانی کروبی بابت شرایط سخت اقتصادی مردم

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *