اعتراض پرسپولیس به رای پرونده گل‌گهر اعتراض پرسپولیس به رای پرونده گل‌گهر | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اعتراض پرسپولیس به رای پرونده گل‌گهر

اعتراض پرسپولیس به رای پرونده گل‌گهر

ایسنا: سید مجید صدری درباره جلسه خود با عزیزی‌خادم رئیس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: در این جلسه درباره سه موضوع صحبت کردیم که یک بخش مربوط به مجوز حرفه‌ای سازی بود. قرار است فردا درباره این موضوع جلسه‌ای برگزار شود و تصمیم بگیریم. آقای عزیزی‌خادم به جد گفتند که اجازه نمی‌دهند حق باشگاهی پایمال شود.

وی افزود: بحث بعدی درباره داوران بود چون اشتباهاتی در هفته های اخیر انجام شده که باعث شده روند بازی تغییر کند. آقای عزیزی‌خادم تاکید داشتند که در این زمینه هم جلسه‌ای برگزار کنند تا دیگر مشکل داوری نداشته باشیم. قرار است این موضوع را شخصا پیگیری کنند.

اعتراض پرسپولیس به رای پرونده گل‌گهر

او همچنین درباره رای کمیته انضباطی درباره باشگاه گل‌گهر سیرجان هم گفت: ما در این زمینه بیشترین ضرر را خواهیم کرد. آقای عزیزی‌خادم هم تعجب کردند که با وجود اینکه رای در کمیته استیناف هنوز بررسی نشده چطور می‌گویند که رای قطعی است. کمیته استیناف یک کمیته مستقل است اما آقای عزیزی‌خادم به ما قول داده‌اند که حق هیچ تیمی پایمال نشود. باید صبر کنیم که کمیته استیناف تشکیل شود و رای خود را صادر کند. امیدوارم آن اتفاقی که باید رخ بدهد و ما در زمین بازی خودمان را نشان بدهیم. در کمیته استیناف هم افرادی هستند که دلشان برای فوتبال این کشور می سوزد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  زن نابارور در دام زن و مرد پلید!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *