اعلام برندگان جوایز گلدن‌گلوب ۲۰۲۰ اعلام برندگان جوایز گلدن‌گلوب ۲۰۲۰ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اعلام برندگان جوایز گلدن‌گلوب ۲۰۲۰

اعلام برندگان جوایز گلدن‌گلوب ۲۰۲۰

ایسنا: مراسم اعطای جوایز هفتاد و هفتمین دوره جوایز سینمایی و تلویزیونی گلدن گلوب آغاز شد.

به گزارش ایسنا، امسال فیلم «داستان ازدواج» به کارگرانی «نوا بامباک» در شش شاخه بیشترین تعداد نامزدی را در بخش سینمایی دارد و دو فیلم «مرد ایرلندی» ساخته «مارتین اسکورسیزی» و «روزی روزگاری هالیوود» به کارگردانی «کوئنتین تارانتینو» نیز هر کدام در پنج شاخه نامزد کسب جایزه هستند.

نامزدها و برندگان بخش سینمایی گلدن گلوب ۲۰۲۰:

*بهترین فیلم درام

نامزدها: مرد ایرلندی، جوکر، داستان ازدواج، ۱۹۱۷، دو پاپ

برنده:

*بهترین فیلم کمدی یا موزیکال

نامزدها: دولمایت اسم من است، خرگوش جوجو، چاقوکشی، روزی روزگاری در هالیوود، راکتمن

برنده:

*بهترین کارگردانی

نامزدها: بونگ جون-هو (اَنگل)، سم مندس (۱۹۱۷)، کوئنتین تارانتینو (روزی روزگاری در هالیوود)، مارتین اسکورسیزی (مرد ایرلندی)، تاد فیلیپس (جوکر)

برنده:

*بهترین بازیگر نقش اول مرد درام

نامزدها: کریستین بیل (فورد در مقابل فراری)، آنتونیو باندراس (درد و شکوه)، آدام درایور (داستان ازدواج)، واکین فینیکس (جوکر)، جاناتان پرایس (دو پاپ)

برنده:

*بهترین بازیگر نقش اول زن درام

نامزدها: سینتیا ارویو (هریت)، اسکارلت یوهانسن (داستان ازدواج)، سیرشا رونان (زنان کوچک)، چارلیز ترون (بمب‌شل)، رنی زلوگر (جودی)

برنده:

*بهترین بازیگر نقش اول مرد کمدی یا موزیکال

نامزدها: دنیل کریگ (چاقوکشی)، رومن گریفین دیویس (خرگوش جوجو)، لئوناردو دی‌کاپریو (روزی روزگاری در هالیوود)، تارون اگرتون (راکتمن)، ادی مورفی (اسم من دولمایت است)

برنده:

*بهترین بازیگر نقش اول زن کمدی یا موزیکال

نامزدها: آکوافینا (خداحافظی)، آنا دی آرماس (چاقوکشی)، بینی فلدستین (بوک‌اسمارت)، اما تامپسون (آخر شب)، کیت بلانشت (کجا میری برناردت)

برنده:

*بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

نامزدها: تام هنکس (یک روز زیبا در محله)، آل پاچینو (مرد ایرلندی)، جو پشی (مرد ایرلندی)، برد پیت (روزی روزگاری در هالیوود)، آنتونی هاپکینز (دو پاپ)

حتما بخوانید:  شهادت ۲ مرزبان در مرز زابل در درگیری تروریستی

برنده:

*بهترین بازیگر نقش مکمل زن

نامزدها: آنت بنینگ (گزارش)، مارگو روبی (بمب‌شل)، جنیفر لوپز (کاهبرداران)، کتی بیتز (ریچارد جول)، لارن درن (داستان ازدواج)

برنده:

*بهترین فیلمنامه

نامزدها: داستان ازدواج، اَنگل، دو پاپ، روزی روزگاری در هالیوود، مرد ایرلندی

برنده:

*بهترین موسیقی اصلی متن

نامزدها: بروکلین بی‌مادر، زنان کوچک، جوکر، داستان ازدواج، ۱۹۱۷

برنده:

*بهترین فیلم خارجی

نامزدها: خداحافظی، بینوایان، درد و شکوه، اَنگل، پرتره یک بانو در آتش

برنده:

*بهترین انیمیشن

نامزدها: منجمد ۲، شیرشاه، لینک گمشده، داستان اسباب‌بازی ۴، چگونه اژدهایتان را تربیت کنید: دنیای پنهان

برنده:

نامزدها و برندگان بخش تلویزیونی گلدن گلوب ۲۰۲۰:

*بهترین سریال درام

نامزدها: دروغ‌های بزرگ کوچک، تاج، برنامه صبح، وراثت

برنده:

*بهترین سریال کمدی یا موزیکال

نامزدها: باری، فلیبگ، روش کامینسکی، خانم میزل شگفت‌انگیز، سیاستمدار

برنده:

*بهترین بازیگر مرد سریال درام

نامزدها: برایان کاکس (وراثت)، کیت هارینگتون (بازی تاج و تخت)، رامی مالک (آقای رابر)، توبیاس منزیس (تاج)، بیلی پورتر (ژست)

برنده:

*بهترین بازیگر زن سریال درام

نامزدها: جنیفر انیستون (برنامه صبح)، اولیویا کُلمن (تاج)، جودی کومر (کشتن ایو)، نیکل کیدمن (دروغ‌های بزرگ کوچک)، ریس ویتراسپون (برنامه صبح)

برنده:

*بهترین بازیگر مرد سریال موزیکال یا کمدی

نامزدها: مایکل داگلاس (روش کامینسکی)، بیل هدر (باری)، بن پلت (سیاستمدار)، پاول رود (زندگی کردن با خویشتن)، رامی یوسف (رامی)

برنده:

*بهترین بازیگر زن سریال موزیکال یا کمدی

نامزدها: کریستینا آپلگیت (مرگ بر من)، ریچارد براسنان (خانم میزل شگفت‌انگیز)، کریستین دانست (درباره خدا شدن در فلوریدای مرکزی)، ناتاشا لیونه (عروسک روسی)، فوئب والر-بریج (فلیبگ)

برنده:

*بهترین سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی

نامزدها: چرنوبیل، کچ-۲۲، فاس/وردن، بلدترین صدا، بارونکردنی

حتما بخوانید:  قلعه‌نویی کنار زمین، بازی را از پرسپولیس برد

برنده:

*بهترین بازیگر زن سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی

نامزدها: کاتلین درو (باور نکردنی)، جوی کینگ (عمل کن)، هلن میرن (کاترین کبیر)، میشل ویلیامز (فاس-وردن)، مریت ویور (باورنکردنی)

برنده:

*بهترین بازیگر مرد سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی

نامزدها: کریستوفر ابت (کچ-۲۲)، ساشا بارن کوهن (جاسوس)، جارد هریس (چرنوبیل)، راسل کرو (بلندترین صدا)، سم راکول (فاس/وردن

برنده:

*بهترین بازیگر زن مکمل سریال، سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی

نامزدها: مریل استریپ (دروغ‌های کوچک بزرگ)، هلنا بونهام کارتر (تاج)، امیلی واتسون (چرنوبیل)، پاتریشیا آرکت (عمل کن)

برنده:

*بهترین بازیگر مرد مکمل سریال، سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی

نامزدها: آلن ارکین (روشس کامینسکی)، کارین کالکین (وراثت)، اندرو اسکات (فلیبگ)، استلان اسکارسگارد (چرنوبیل)، هنری وینکلر (بری)

برنده:

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *