امام‌جمعه اسالم: با این گرانی‌ها مردم فتوسنتر کنند؟! امام‌جمعه اسالم: با این گرانی‌ها مردم فتوسنتر کنند؟! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / امام‌جمعه اسالم: با این گرانی‌ها مردم فتوسنتر کنند؟!

امام‌جمعه اسالم: با این گرانی‌ها مردم فتوسنتر کنند؟!

اسکان نیوز: امام جمعه اسالم گفت: اینکه امروز تخم مرغ که ساده‌ترین ماده غذایی مصرفی مردم بود در مدتی کوتاه یکباره ۸۰-۷۰ درصد گران می‌شود و خیلی‌ها دیگر توان تهیه آن را هم ندارند نشان از بی‌برنامگی در کنترل بازار است. مردم دیگر چه کنند؟ مثل گیاهان با فتوسنتز تغذیه کنند؟

امام‌جمعه اسالم: مردم با فتوسنتر تغذیه کنند؟!

حجت الاسلام محمدجواد باقری: 

* (با انتقاد از وضعیت گرانی‌ها و افزایش بی‌حساب و کتاب قیمت‌ها که حتی سبب کمیاب و یا نایاب شدن برخی کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در بازار شده است): سالهاست مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای فریاد می‌زنند که دشمن با ما وارد جنگ اقتصادی شده است. بارها فرمودند: که بنده شمشیر را کشیده‌ام و در وسط میدان ضربه می‌زنم. اما بعضی‌ها هنوز باورشان نشده است که ما در جنگ اقتصادی قرار داریم.

* اینکه کسانی که خودشان حل تمام مشکلات اقتصادی را به رابطه با آمریکا و مذاکره با غربی‌ها گره زده بودند و حالا بیایند و به مردم بگویند که آدرس همه لعن و نفرین‌ها کاخ سفید در واشنگتن دی سی است یعنی تازه فهمیده‌اند که مسیر و راه را اشتباه رفته‌اند و حالا به اشتباه خود پی برده اند.

* اینکه امروز تخم مرغ که ساده‌ترین ماده غذایی مصرفی مردم بود در مدتی کوتاه یکباره ۸۰-۷۰ درصد گران می‌شود و خیلی‌ها دیگر توان تهیه آن را هم ندارند نشان از بی‌برنامگی در کنترل بازار است. مردم دیگر چه کنند؟ مثل گیاهان با فتوسنتز تغذیه کنند؟ آن از وضعیت بورس، آن از وضعیت سکه و طلا و ارز، با این بی‌برنامگی‌ها اقتصادی و عدم توان در کنترل بازار، مردم منتظر دلار پنجاه هزارتومانی باشند.

حتما بخوانید:  بیانیه جشنواره کن برای آزادی فوری محمد رسول‌اف

* (با اشاره به وقوع درگیری‌های نظامی بین دو کشور آذربایجان و ارمنستان بر سر منطقه قره باغ): از دیرباز قره باغ منطقه مسلمان‌نشین بوده و در طول تاریخ به خاطر سیاست‌های استعماری تبدیل به منطقه ارمنی‌نشین شده است. اما امروز مهم‌تر از مسائل دینی و قومی حفظ آرامش منطقه است. دو کشور درگیر حواسشان باشد که با تحریک بیگانگان و به بهانه‌های مختلف قره باغ به سوریه دوم تبدیل نگردد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *