انتقاد جهرمی از تلویزیون با استفاده از فردوسی‌پور انتقاد جهرمی از تلویزیون با استفاده از فردوسی‌پور | آوتاف
خانه / اخبار داغ / انتقاد جهرمی از تلویزیون با استفاده از فردوسی‌پور

انتقاد جهرمی از تلویزیون با استفاده از فردوسی‌پور

خبرگزاری ایسنا وزیر ارتباطات از تلویزیون در رابطه با نحوه برخورد با عادل فردوسی در ماجرای گزارش لیگ قهرمانان آسیا انتقاد کرد.

محمدجواد آذری جهرمی درشبکه خبر:

* (با اشاره به تماشای مسابقه فوتبال در اینستاگرام توسط کاربران): مدتی قبل یک گزارش ورزشی پخش شد، مردم دوست داشتند این گزارش را در شبکه داخلی و با گزارش مجری محبوب‌شان (فردوسی پور) بشنوند، اما این اتفاق رخ نداد. بنابراین در حالی که می‌شد این برنامه را با ترافیک داخلی تماشا کنند، اما در شبکه خارجی پخش شد و ترافیک خارجی را به خود اختصاص داد. همیشه با بستن فضای مجازی نمی‌توان به نتیجه دلخواه رسید، گاهی چاره کار آزاد کردن فضا است.

* عرصه را بر او محدود کردید و اگر مجبور شد بر روی یک پلتفرم بین‌المللی حضور یابد و پهنای باند خارجی مصرف شد؛ به وزارت ارتباطات «گیر» می‌دهید؟ اگر پهنای باند داخلی می‌خواهید؛ به ذائقه مردم احترام بگذارید؛ بجای بستن و محدود کردن، آزاد کنید و رفع انحصار.

* (با بیان اینکه پهنای باند یک مسئله دستوری نیست که به مردم بگوییم چه چیزی مصرف کنند): مصرف به ذائقه افراد برمی‌گردد و نمی‌توان به کسی زور کرد که چه چیزی مصرف کند. درباره پهنای باند، دو شکل نگاه وجود دارد. برخی می‌گویند دولت پهنای باند را افزایش ندهد چون بخش فرهنگی به تناسب آن ارتقا پیدا نکرده است. عده‌ای می‌گویند کاری به فرهنگ نداشته باشیم و پهنای باند را بدون درنظر گرفتن این شاخصه توسعه بدهیم. تشکیل مرکز ملی به این دلیل بوده است که در این‌باره تصمیم بگیرد.

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *