انتقاد شدید آیت‌الله سبحانی به اجرای تئاتر بازیگران زن با کلاه گیس انتقاد شدید آیت‌الله سبحانی به اجرای تئاتر بازیگران زن با کلاه گیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / انتقاد شدید آیت‌الله سبحانی به اجرای تئاتر بازیگران زن با کلاه گیس

انتقاد شدید آیت‌الله سبحانی به اجرای تئاتر بازیگران زن با کلاه گیس

خبرگزاری تسنیم: آیت الله سبحانی شامگاه سه شنبه در دیدار با انجمن فرهنگی ناشران آموزشی که دردفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت: امروز برخی مدارس و اساتید از تکلیف دادن به شاگرد و دانش آموزان خودداری می‌کنند که اقدام بسیار غلطی است چون باید تکلیف باشد.

وی افزود: دانش آموزان همواره باید در مشکلات قرار داده شوند تا پرورش پیدا کنند، لذا رمز پیروزی مردان بزرگ همین است که در معرض مشکلات قرار می‌گیرند.

انتقاد شدید آیت‌الله سبحانی به اجرای تئاتر بازیگران زن با کلاه گیس

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به لزوم رفع مشکلات فرهنگی عنوان کرد: مطلع شدیم در تهران تئاتری برگزار شده که دختران با کلاه گیس در آن بازی می‌کنند، این حرکت در جمهوری اسلامی چه معنایی دارد که به معاون وزیر ارشاد تذکر دادیم تا هرچه سریع تر به این مسئله رسیدگی کند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه تصریح کرد: این که ما نخبگان را پرورش می‌دهیم وغرب این‌ها را با عناوین مختلف از کشور بیرون می‌برند و جذب می‌کنند مسئله مهمی است که باید برای آن فکر شود.

آیت‌الله سبحانی خاطرنشان کرد: یکی از ضعف‌های کشور جمع شدن نخبگان در مدارس خاص است که این افراد توسط کشورهای غربی شناسایی می‌شوند و این دانش‌آموزان را به بهانه‌های مختلف جذب می‌کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  وضع هوا؛ باران و برف می‌بارد، سرما در راه است

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *