اینستاگرام به قابلیتی بسیار کاربردی مجهز می‌شود اینستاگرام به قابلیتی بسیار کاربردی مجهز می‌شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اینستاگرام به قابلیتی بسیار کاربردی مجهز می‌شود

اینستاگرام به قابلیتی بسیار کاربردی مجهز می‌شود

گجت نیوز: اینستاگرام به‌زودی این اجازه را به کاربران خواهد داد تا جای پست‌های خود را تغییر بدهند. در ادامه با جزئیات بیشتر همراه گجت نیوز باشید.

افشاگر «الساندرو پالوزی» (Alessandro Paluzzi) به‌تازگی در حساب رسمی توییتر خود از افزوده شدن قابلیتی جالب و کاربردی به اینستاگرام در آینده نزدیک خبر داده است که احتمالاً مورد استفاده عده بسیاری از کاربران قرار خواهد گرفت.

اینستاگرام به یک قابلیت بسیار کاربردی مجهز می‌شود

با توجه به گفته‌های پالوزی، اینستاگرام به‌زودی این امکان را برای کاربران فراهم خواهد کرد تا جای پست‌هایشان در صفحه اصلی پیج خود را تغییر بدهند، صرف نظر از اینکه در چه تاریخی آن پست را منتشر کرده‌اند. کاربران با مراجعه به تنظیمات پروفایل و سپس بخش Edit Grid امکان استفاده از این قابلیت را خواهند داشت.

اینستاگرام به یک قابلیت بسیار کاربردی مجهز می‌شود

علاوه بر این، پالوزی جزئیاتی را از استیکرهای جدیدی که اینستاگرام مشغول کار روی آن‌ها است، به اشتراک گذاشته است. در این بین شاهد یک ایموجی ری‌اکشن جدید هستیم. با این حال، در حال حاضر مشخص نیست که این قابلیت‌های جدید چه زمانی در دسترس قرار خواهند گرفت.

اینستاگرام به یک قابلیت بسیار کاربردی مجهز می‌شود

گفتنی است اینستاگرام به‌زودی تغییراتی را در فید صفحه اصلی کاربران ایجاد خواهد کرد. طبق اعلام «آدام موسری» (Adam Mosseri)، مدیر عامل این شرکت، طی چند هفته آتی این تغییرات جدید به آزمایش گذاشته می‌شوند و اگر همه‌چیز مطابق برنامه‌ جلو برود، این تغییرات تا قبل از پایان نیمه اول ۲۰۲۲ رسماً روی این شبکه اجتماعی اعمال خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  روزنامه همدلی: فکری به حال لباس بازیگران بکنید

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *