این قابلیت دوباره در اینستاگرام فعال می‌شود این قابلیت دوباره در اینستاگرام فعال می‌شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / این قابلیت دوباره در اینستاگرام فعال می‌شود

این قابلیت دوباره در اینستاگرام فعال می‌شود

انتخاب: اینستاگرام در حال آزمودن ویژگی جدیدی است که کمک می‌کند پست‌ها بر اساس ترتیب زمانی یا الگوریتمی نمایش داده شوند، گرچه این ویژگی جدید نیست، اما «آدام موسری» رئیس اینستاگرام، وعده داده که این ویژگی مجدد فعال شود.

به نقل از ورج، موسری در توییتر خبر داده که در آینده سه گزینه مختلف برای نمایش پست‌ها در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بر اساس این اطلاعات، گزینه اول که «صفحه اصلی» (Home) نام دارد، منطبق با شرایط تجربه فعلی اینستاگرام خواهد بود که در آن محتوایی نمایش داده می‌شود که طبق محاسبات این شبکه اجتماعی کاربران بیشتر مایل به دیدن آن‌ها هستند تا «بهترین استفاده را از زمان خود ببرند.»

قابلیتی که دوباره در اینستاگرام فعال می‌شود

افزون بر این، گزینه دیگری برای نمایش پست‌ها تحت عنوان «موارد دلخواه» (Favorites) ارائه می‌شود که شامل پست حساب‌هایی می‌شود که کاربران آن‌ها را از پیش مشخص کرده‌اند تا مطمئن شوند محتوای جدید آن‌ها را از دست نخواهند داد.

گزینه «فالووینگ» (Following) نیز پست‌های تمام حساب‌هایی را که کاربران دنبال می‌کند از نظر ترتیب زمانی به آن‌ها نشان خواهد داد. البته، گزینه Home حساب‌های پیشنهادی بیشتری را به کاربران نمایش خواهد داد که نسبت به این گزینه تفاوت زیادی دارد.

به نظر می‌رسد، اینستاگرام قصد دارد نحوه مشاهده محتوا را برای کاربران خود ساده‌تر کند. ویژگی نمایش پست‌ها بر اساس این سه گزینه هم اکنون برای برخی از حساب‌ها در حال آزمایش است و در دو هفته آینده در دسترس کاربران دیگری قرار خواهد گرفت. اینستاگرام قصد دارد پس از آزمایش‌های خود، این ویژگی را در نیمه اول سال ۲۰۲۲ به صورت رسمی در دسترس کاربران خود قرار دهد.

حتما بخوانید:  حرف‌های بحث‌برانگیز روحانی درباره روز ارتش

آدام موسری اخیرا در پیام ویدیویی کوتاهی از اولویت‌بندی برنامه‌های این شرکت در سال ۲۰۲۲ خبر داده بود و گفت این شبکه اجتماعی قصد دارد در سال جدید تمرکز بیشتری روی ویدیو‌ها داشته باشد و گزینه‌های بیشتری برای کسب درآمد تولیدکنندگان محتوا ارائه کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *