بارسلونا رسما یک تیم درجه ۲ اروپایی شد بارسلونا رسما یک تیم درجه ۲ اروپایی شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بارسلونا رسما یک تیم درجه ۲ اروپایی شد

بارسلونا رسما یک تیم درجه ۲ اروپایی شد

ورزش سه: بارسلونا با شکست پرگل برابر بایرن و با توجه به برتری بنفیکا بر دیناموکیف نتوانست به یک هشتم لیگ قهرمانان صعود کند و راهی لیگ اروپا شد.

 بایرن مونیخ امشب در دیداری که برایش تشریفاتی بود، میزبانی از بارسا را برعهده داشت. برای آبی اناری ها اما این بازی یک فینال بود که باید در آن برنده می شد تا به دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان صعود کند. صعود بایرن به عنوان تیم اول قطعی شده بود و این تیم با چندین غایب برابر بارسا صف آرایی کرد.

بازی را بارسا بهتر شروع کرد و دقیقه ۷ روی شوت جوردی آلبا اولین خطر را ایجاد کرد ولی مانوئل نویر با جاگیری خوب خود توانست توپ را مهار کند.

کمی بعد شوت عثمان دمبله دروازه بایرن را تهدید کرد.

دقیقه ۱۸ بازی توماس مولر در موقعیت تک به تک با تراشتگن قرار گرفت ولی کمک داور به درستی پرچم زد. دو دقیقه بعد بارسا چیزی تا گلزنی فاصله نداشت ولی پاس ممفیس دیپای را دمبله از بیرون محوطه جریمه با شوتی بی دقت هدر داد.

دقیقه ۲۷ بازی بایرن مونیخ تا آستانه زدن گل اول پیش رفت. توماس مولر توپی را به دهانه دروازه فرستاد و به نظر می رسید روبرت لواندوفسکی با یک بغل پا کار را تمام کند ولی نوک انگشتان تراشتگن همه چیز را خراب کرد و توپ با برخورد به پای ستاره لهستانی به تیر خورد و سپس توسط آلبا دور شد.

یک دقیقه بعد آلبا به دلیل مصدومیت زمین را ترک کرد.

حملات بایرن سرانجام دقیقه ۳۴ نتیجه داد و توماس مولر روی سانتر لواندوفسکی و با ضربه سر توانست گل نخست بازی را به ثمر برساند. هرچند توپ را آرائوخو بیرون کشید ولی دیگر دیر شده بود و در واقع همه توپ از خط گذشته بود.

حتما بخوانید:  زمان‌بندی لیگ قهرمانان آسیا، اروپایی شد

بایرن دقیقه ۴۳ به دومین گل هم رسید. شوت از راه دور استثنایی لروی سانه وارد دروازه بارسا شد و کاری هم از دست تراشتگن ساخته نبود تا بایرن ۲-۰ پیش بیفتد. در سوی دیگر بنفیکا نیز ۲-۰ از دینامو پیش افتاده بود تا بارسا تیم حذف شده باشد.

دقیقه ۴۷ بازی لروی سانه از دو قدمی دروازه نتوانست پاس موسیالا را به گل تبدیل کند تا بارسا با خوش شانسی از پذیرش گل سوم فرار کند.

بایرن دقیقه ۶۳ به گل سوم هم رسید. نفوذ آلفونسو دیویس از چپ و پاس به عقب او را جمال موسیالا با یک بغل پا وارد دروازه کرد. به نظر می رسید در لحظه ارسال، توپ از خط گذشته باشد ولی در نهایت گل مورد قبول واقع شد.

بازی در ادامه متعادل دنبال شد و بارسا با وجود حملاتی که داشت نتوانست فاصله را کاهش دهد و بایرن با وجود اینکه تقریبا بی انگیزه بازی را دنبال می کرد، یکی دو شانس عالی را از دست داد تا بازی با همان نتیجه ۳-۰ به پایان برسد و بارسا با کسب عنوان سوم گروه به لیگ اروپا برود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *