بازار ارز و سکه آرام شد بازار ارز و سکه آرام شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بازار ارز و سکه آرام شد

بازار ارز و سکه آرام شد

خبرگزاری ایسنا: همزمان با کاهش قیمت دلار در بازار آزاد، بازار سکه و طلا نیز شاهد ریزش قیمت‌ها است.

جریان بازار سکه و طلا که روز گذشته با التهاب زیادی همراه بود و سکه تمام بهار تا بیش از پنج میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هم قیمت خورد برای امروز (پنجشنبه) روندی معکوس داشت و تا حدی از التهابات آن کاسته شده است.

آخرین قیمت‌هایی که محمد کشتی‌آرای -عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران- از بازار سکه و طلا اعلام کرد حکایت از این دارد که هر انس طلا در بازارهای جهانی حدود ۱۱۹۶ دلار قیمت داشته که نسبت به دیروز کاهش دارد.

همچنین دیگر عامل تعیین کننده قیمت سکه یعنی دلار که تا ۱۹ هزار تومان در عصر دیروز قیمت خورد برای امروز به کمتر از ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است. بر این اساس قیمت سکه در تمامی قطعه‌های آن کاهشی شده است.

به گفته کشتی‌آرای، امروز هر سکه تمام بهار آزادی پنج میلیون و ۸۰ هزار تومان معامله شده است که ۳۱۵ هزار تومان کاهش را نشان می‌دهد. نیم سکه دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت خورد که کاهش ۲۰۰ هزار تومانی برای آن ثبت شد و ربع سکه با ریزش ۱۵۰ هزار تومانی به یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسید.

سکه گرمی نیز ۶۹۵ هزار تومان معامله شده که کاهش ۵۰۰۰ تومانی داشته است.

همچنین در بازار طلا هر مثقال تا دو میلیون و ۱۲۵ هزار تومان قیمت خورد و به دنبال آن هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۹۱ هزار تومان معامله شد که ۵۰ هزار تومان کاهش داشته است.

حتما بخوانید:  رئیسی: روزانه قیمت‌ها را رصد می‌کنم

عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران در رابطه با پیش‌بینی بازار در روزهای آینده اعلام کرد وضعیت بازار به‌گونه‌ای نیست که بتوان پیش‌بینی داشت اما در هر صورت کاهش التهابات روز گذشته موجب شده تا امروز بازار آرام‌تر باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *