بازار طعنه و کنایه در مناظره دوم داغ شد بازار طعنه و کنایه در مناظره دوم داغ شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بازار طعنه و کنایه در مناظره دوم داغ شد

بازار طعنه و کنایه در مناظره دوم داغ شد

برترین‌ها: دومین مناظره ۷ نامزد انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد و کاندیداها به پرسش‌هایی با موضوع فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مطرح شده پاسخ دادند.

دومین دور مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شد

حواشی برگزاری دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری را اینجا آورده‌ایم که در ادامه می‌خوانید: 

رئیسی: در جلسه قبل بداخلاقی شد که مثابه انچه که در قانون آمده، اجازه داده شد که من دفاع کنم، اما من به مردم واگذار می کنم. مناطق ترک نشین بسیار بنده را مورد محبت قرار داده اند. امیدوارم آنچه در این مناظره است بر اساس اخلاق باشد.

رضایی: مردم عزیز ایران مشکلات شما با شعار و شعبده‌بازی و حرف‌های مفت حل نمی‌شود. دولت ما امید را به سفره مردم بر می‌گرداند. حرف راستی در مناظره قبلی گفته شد که کسانی که نمیخواهند تا پایان بمانند، باید اعلام کنند؛ من تا پایان انتخابات هستم.

رضایی: من نمی دانم چرا من را به خاطر زاگرسی بودن متهم می کنند، اما من از همه‌ی اقوام استفاده کرده ام. با دولت‌های خواب آلوده خداحافظی می کنیم.

رضایی: امید زمانی تحقق پیدا می کند که انرژی جدیدی در جامعه آزاد شود. نه در دولت های خواب آلود که شب میخوابیدند و قیمت بنزین را چند برابر می کردند و مردم می ریزند به خیابان.

جلیلی: می گویند فلان توافق کردیم که تحریم ها برداشته شود، اما تحریم ها برداشته نشد، بعد هم می گویند کاپ اخلاق را بردیم. اگر در فرهنگ سیاسی کشور، نمایش جای کار واقعی را گرفت، نمی توانید انتظار داشته باشید کارها جلو برود

جلیلی: اگر شما آمدید مرتب به جای اینکه نتیجه کار را اعلام کنید، هی فرایند کار را گزارش کنید؛ این فرهنگ غلطی است. میگویند فلان توافق کردیم که تحریم ها برداشته شود، اما تحریم ها برداشته نشد، بعد هم می گویند کاپ اخلاق را بردیم.

حتما بخوانید:  حضور عجیب مهمانان برنامه افطار شبکه سوم

مهرعلیزاده: آقای رییسی گفتند که آذری زبان ها با او تماس و عذرخواهی کردند! اولا بابت کدوم توهین باید ایشان عذرخواهی کرد! دوما! ما در ایران آذری زبان نداریم! بلکه تُرک زبان داریم. من مناظره قبلی به آقای رییسی گفتم که ۶ کلاس سواد دارد! بله این عزیز در حوزه اکادمیک ۶ کلاس سواد دارد!

مهرعلیزاده: مستند من در صدا و سیما حذف شد! من گفتم صدا و سیما دیگر ملی نیست! بلکه عشقی شده است! آقای رییسی باید پاسخ دهند چرا شبکه های اجتماعی فیلتر شده است؟ چرا به دختران پیامک حجاب می‌رود؟

همتی: من نسبت به شیوه مناظره نقد دارم؛ شیوه مناظره، عین مسابقه هفته است. من مخالف انحصار در سیاست، اقتصاد و فرهنگ و رسانه هستم. انحصار عامل اصلی ناکارامدی و فساد است.

همتی: الان انتخاب بین بد و بدتر نیست؛ الان انتخاب بین فردی است که درها را به روی کنشگران می بنندد، و فردی که درها را به روی کنشگران باز می کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *