بازخورد مثبت «جاده خاکیِ» پناهی در جشنواره کن بازخورد مثبت «جاده خاکیِ» پناهی در جشنواره کن | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بازخورد مثبت «جاده خاکیِ» پناهی در جشنواره کن

بازخورد مثبت «جاده خاکیِ» پناهی در جشنواره کن

دنیای تصویرآنلاین: نمایش فیلم «جاده خاکی» ساخته پناه پناهی ۳۷ ساله و فرزند جعفر پناهی در کن تحسین منتقدان را در پی داشت.

پناه پناهی در جدیدترین مصاحبه خود در جشنواره کن می‌گوید که بزرگترین مشکل من در طول زندگی این بوده که چگونه هویت مستقلی از پدرم بسازم.»

پناه پناهی:  هویت مستقلی از پدرم بسازم.»

«من بطور غریزی به سمت سینما با علاقه کشیده شدم…اما همیشه این مقایسه وجود داشته است.»پناه پناهی در ادامه تصریح می‌کند:« من تصمیم گرفتم فقط به خودم و آنچه می خواهم برسم فکر کنم و خودم را درگیر مشکلات پدرم یا این مقایسه ها نکنم. در غیر این صورت هرگز نمی توانستم فیلم بسازم.»

تلاش پناه پناهی نیز یک موفقیت است ، نگاهی تأثیرگذار و سرگرم کننده به خانواده ای که فرزندشان را از تهران به مرز می برند تا بتواند کشور را ترک کند.

پناه می‌گوید:”من دوستان صمیمی دارم که ایران را ترک کرده اند ، بنابراین این مسئله واقعی برای من است. همه دوستان من به نقطه ای رسیده اند که وضعیت غیر قابل تحملی را می بینند. “

“من به سراغ این ایده رفتم که پسر به بن بست کامل رسیده است. این بن بست واقعی بود که من برای خودم و اطرافیانم شاهدش بوده ام. “

پناهی می گوید که فیلم «جاده خاکی» بیشتر درباره تعامل تلخی است که در میان اعضای خانواده وجود دارد از جمله برای برادر کوچک با روحیه خانواده.

“من می خواستم از خاص بودن زیاد مضمون پرهیز کنم تا اگر افرادی از کشورهای دیگر فیلم را تماشا می کنند و پسر یا برادر آنها با مشکلات مشابهی روبرو هستند ، بتوانند با او ارتباط برقرار کنند.”

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  تیم کانوپولوی بانوان قهرمان بازی‌های آسیایی شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *