بازیگرِ سریال «پدر» و «شمعدونی» از ایران رفت؟ بازیگرِ سریال «پدر» و «شمعدونی» از ایران رفت؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بازیگرِ سریال «پدر» و «شمعدونی» از ایران رفت؟

بازیگرِ سریال «پدر» و «شمعدونی» از ایران رفت؟

خبرآنلاین: انتشار یک عکس و متن در اینستاگرام ساناز طاری، بازیگر سریال‌هایی چون «شمعدونی» و «پدر» و فیلم سینمایی «گشت ارشاد۲»، در فضای مجازی جنجال‌ساز شده است.

با توجه به عکس و متنی که این بازیگر به اشتراک گذاشته است، به نظر می‌رسد او از ایران رفته و با جهان بازیگری هم وداع کرده است.

بازیگرِ سریال «پدر» و «شمعدونی» از ایران رفت؟

او نوشته است: «بعضی رویاها هست که برای بعضی دست نیافتنیه،حالا به هر دلیلی!من یک بار به دنیا اومدم و میخوام این یکبار را آزادانه و شاد زندگی کنم.خداحافظ رویای کودکیخداحافظ بازیگریشاید روزی در جایی بهتر و آزادانه‌تر دوباره به سراغت بیام… این عکس مهر تایٔیدی است برای تصمیمی که مدت‌هاست گرفته‌ام.»

بازیگرِ سریال «پدر» و «شمعدونی» از ایران رفت؟

پس از انتشار این پست اینستاگرامی و دست به دست شدن آن در فضای مجازی و گمانه‌زنی‌های بسیار، ساناز طاری در استوری خود با گلایه نوشت: «چقدر جالب که تا قبل از گذاشتن پست آخرم، هیچکدام از دوستان و همکارانم حتی یاد منم نبودند و براشون اهمیتی نداشت که من در چه حالم! ولی الان همه نگران شدند و پیگیر! داستان مرده پرستیمونه که تا وقتی زنده‌ایم، هیچکس حالمونو نمی‌پرسه وقتی می‌میرییم، تازه عزیز می‌شیم. لطفا همونطور که تا الان براتون اهمیتی نداشتم، الان هم کسی نگران من نباشه.»

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  آتش «هورالعظیم» ۲۵۰ نفر را راهی بیمارستان کرد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *