بازیگر سریال فرندز به سرطان مبتلا شد بازیگر سریال فرندز به سرطان مبتلا شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بازیگر سریال فرندز به سرطان مبتلا شد

بازیگر سریال فرندز به سرطان مبتلا شد

ایران آرت: جیمز مایکل تایلر، ستاره سریال “دوستان” (Friends) از سپتامبر سال ۲۰۱۸ با سرطان مبارزه می‌کند. این بازیگر ۵۹ ساله در سریال کمدی شبکه ان‌بی‌سی نقش “گانتر” را بازی کرده است.

تایلر امروز دوشنبه (۲۱ ژوئن) در مصاحبه با برنامه “تودی” فاش کرد: “سرطان پروستات پیشرفته‌ای که تا استخوان‌هایم گسترش پیدا کرده را در من تشخیص دادند. تقریباً از سه سال گذشته با این بیماری درگیرم. به مرحله ۴ رسیده. آخرین مرحله. یعنی عاقبت، می‌دانید، احتمالاً مرا می‌گیرد.”

بازیگر سریال فرندز به سرطان مبتلا شد

تایلر توضیح می‌دهد: “در آن زمان ۵۶ ساله بودم، و پی‌اس‌ای را بررسی کردند، یعنی “پادگن ویژه پروستات”. عددش فوق‌العاده بالا بود… وقتی آنلاین شدم و نتیجه آزمایش خون و عملکرد خون را دیدم فوراً متوجه شدم که یک جای کار به‌شدت می‌لنگد. پزشکم فوراً تماس گرفت و گفت: “باید فردا مراجعه کنید چون ممکن است پروستات شما مشکلی جدی داشته باشد.””

او در ادامه می‌گوید به مدت یک سال درمان مؤثری را پی گرفته است: “تمام کاری که باید می‌کردم این بود که قرصی را صبح و شب مصرف می‌کردم و بوم، زندگی به حالت عادی بازگشت. راستش احساس می‌کردم حالم خوب شده. هیچ علائمی نداشتم و احساس نمی‌کردم.”

اما سرطان در ابتدای پاندمی به استخوان تایلر می‌رسد و پایین تنه او را از کار می‌اندازد. او می‌گوید: “یکی از آزمایش‌ها را از دست دادم، و این اتفاق خوبی نبود. سرطان تصمیم گرفت که در حین پاندمی تغییر و پیشرفت کند.”

تایلر اضافه می‌کند: “مردها گزینه‌های دیگری هم خواهند داشت اگر زودتر از من تشخیصش دهند. دفعه بعد که برای چک‌آپ سالانه خود می‌روید، از پزشک خود بخواهید تست پی‌اس‌ای بگیرد. به راحتی قابل تشخیص است… اگر سرطان از پروستات به استخوان‌ها برسد که این مورد شایع‌ترین است، کنترلش بسیار سخت‌تر خواهد شد.”

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  انتقاد شدید معین از اظهارات اخیر جهانپور

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *