بازی گاف و تنش؛ از استارباکس تا تجاوز به سانسا بازی گاف و تنش؛ از استارباکس تا تجاوز به سانسا | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بازی گاف و تنش؛ از استارباکس تا تجاوز به سانسا

بازی گاف و تنش؛ از استارباکس تا تجاوز به سانسا

برترین‌ها: فصل جدید سریال «بازی تاج و تخت» با آمدنش سر و صدای زیادی به پا کرد، ولی با پخش ۴ قسمت از آن، انتقادات به اوج خود رسید و گاف هایی که در سریال وجود داشت، حسابی صدای طرفدارانش را در آورد تا جایی که میزان محبوبیت هر قسمت، رفته رفته کاهش یافت. 

دیالوگ سانسا استارک جنجالی شد

وقتی که چهارمین قسمت از فصل آخر سریال «بازی تاج و تخت» منتشر شد، تنها چند ساعت زمان برد تا تصاویری از کاراکتر دنریس تارگرین در حالی‌که یک لیوان قهوه استارباکس روی میزش قرار دارد در تمام فضای مجازی پخش شود و همه از گاف عجیب در طراحی صحنه سریال بگویند.

دیالوگ سانسا استارک جنجالی شد

بعد از گاف قهوه استارباکس، دیالوگ سانسا استارک نیز دردسر ساز شد. “جسیکا چستین” یک روز پس از پخش اپیزود چهارم از فصل هشتم “بازی تاج‌وتخت” در شبکه‌های اجتماعی به این مسئله معترض شد که چرا سازندگان سریال تجاوز به “سانسا استارک” را دلیل قدرتمندتر شدنش دانسته‌اند.

دیالوگ سانسا استارک جنجالی شد

این لحظه‌ی و دیالوگ جنجالی “سانسا” (سوفی ترنر) و”هوند” (روری مک‌کان) در اپیزود “آخرین استارک‌ها” به نمایش درآمد. در این صحنه هوند به سانسا می‌گوید در صورتی که در فصل دوم به همراه او کینگز لندیگ را ترک کرده بود این همه صدمات روحی و جسمی را تجربه نمی‌کرد. سانسا پاسخ می‌دهد: “بدون لیتل‌فینگر و رمزی و بقیه، تمام عمر یک پرنده‌ی کوچک باقی می‌ماندم.”

چستین در واکنش به این دیالوگ در صفحه‌ی توئیتر خود نوشت: “تجاوز ابزاری برای توانمندسازی یک شخصیت نیست. یک زن را نباید قربانی کرد تا به پروانه تبدیل شود. آن پرنده‌ی کوچک همیشه یک “ققنوس” بوده است. قدرت‌های فعلی‌اش را فقط از خودش دارد. تنها از خودش.”

حتما بخوانید:  بازداشت زوج اراکی به‌دلیل خواستگاری در مرکز خرید

توئیت چستین در این شبکه‌ی اجتماعی جنجالی شد و چندین هزار کاربر آن را به اشتراک گذاشتند. بازیگر “ققنوس تاریکی” در حالی به این جملات سانسا اعتراض کرد که پیش از او ژورنالیست‌های دیگری از “دیلی بیست” و “ریفاینری۲۹” نیز به این مسئله اشاره کرده بودند. “لیبی هیل” نویسنده‌ی “ایندی‌وایر” نیز در مقاله‌ی تند خود اشاره کرد بود که این جمله‌ی سانسا تمام داستان او را زیر سؤال می‌برد و از معنا تهی می‌کند.

چستین قرار است در فیلم “ققنوس تاریکی” (Dark Phoenix) در مقابل “سوفی ترنر” بازی کند. در این فیلم چستین در نقش یک شخصیت شرور مرموز ظاهر می‌شود که قصد دارد از نیروهای ماورائی “جین گری” با بازی ترنر به نفع خود استفاده کند. این فیلم ۷ ژوئن در آمریکا اکران می‌شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *