برگزیدگان پنجمین جشنواره جام جم معرفی شدند برگزیدگان پنجمین جشنواره جام جم معرفی شدند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / برگزیدگان پنجمین جشنواره جام جم معرفی شدند

برگزیدگان پنجمین جشنواره جام جم معرفی شدند

باشگاه خبرنگاران جوان: مراسم اختتامیه پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم با حضور رئیس سازمان صداوسیما، معاون سیما و جمع کثیری از هنرمندان برگزار شد که در آن برگزیدگان این دوره از جشنواره تلو یزیونی معرفی شدند.

اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:

برگزیدگان بخش مردمی پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم

سریال‌ منتخب: پایتخت ٥ – بانوی عمارت – بچه مهندس – لیسانسه‌ها٢ – دلدادگان – پدر

برنامه‌ شاخص: نود – برنده باش – خندوانه – دورهمی – ماه عسل – ویدئو چک

برنامه‌ پرمخاطب: «حالا خورشید» با اجرای رضا رشیدپور

تیتراژ: مهران مدیری (دورهمی) – حجت اشرف زاده (شبی با عبدی) – محمد اصفهانی (دلدادگان)- محسن چاووشی (سایه بان) – گروه خوانندگان (بهار نارنج) – بهنام صفوی (صبحی دیگر)

بازیگر زن: مریم مؤمن – ریما رامین فر – گلچهره سجادیه – بهنوش بختیاری – مهرانه مهین ترابی – لعیا زنگنه

بازیگر مرد: حسام منظور – بهرام افشاری – ابراهیم شفیعی – امیر کاظمی – آرش مجیدی -مهدی سلطانی

مجری زن: مژده لواسانی – فاطمه امینی برای برنامه تلویزیونی «مل مل» – صبا راد – ثریا بناکار – مبینا نصیری – الهه پرسون

مجری مرد: رضا رشیدپور برای برنامه «حالا خورشید» – نجم الدین شریعتی – مهران مدیری – احسان علیخانی – رامبد جوان – نیما کرمی

بخش دوبلاژ: لوح تقدیر و تندیس جشنواره به افشین زی‌نوری برای مدیریت دوبلاژ و صداپیشگی اهدا شد.

لوح تقدیر و تندیس جشنواره به مینو غزنوی برای صداپیشگی اهدا شد.

لوح تقدیر و تندیس جشنواره به سعید شیخ زاده برای مدیریت دوبلاژ و صداپیشگی اهدا شد. برگزیدگان کمیسیون‌های پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم

برگزیدگان کمیسیون مسابقات و سرگرمی جشنواره جام جم

بهترین پژوهش مسابقه: فاز – هوش برتر – کودک شو – دستم را بگیر

حتما بخوانید:  حجاب متفاوت، کدخداییِ پاسخگو، تلویزیون آزاد

بهترین دکور: پنج ستاره – کودک شو – زمانی برای خندیدن – هوش برتر

بهترین نورپردازی: هوش برتر – برنده باش – پنج ستاره – کودک شو

بهترین اجرا: حمید گودرزی برای مسابقه «پنج ستاره» – محمدرضا گلزار برای مسابقه «برنده باش» – پژمان بازغی برای مسابقه «کودک شو» – رضا رفیع برای مسابقه «قند پهلو»

بهترین کارگردان: پنج ستاره – فرمانده – آقای آتش نشان – برنده باش

بهترین مسابقه: آقای آتش نشان – برنده باش – کودک شو – پنج ستاره

برگزیدگان کمیسیون نمایش جشنواره جام جم

بهترین تهیه کننده: سعید سعدی، سریال «بچه مهندس»- مجید مولایی، سریال «بانوی عمارت» – بهروز مفید، سریال «محکومین ۱» – ایرج محمدی، سریال «دلدادگان» – ابوالفضل صفری، سریال «سارق روح» – حامد عنقا، سریال «پدر»

بهترین کارگردان : عزیر الله حمیدنژاد، سریال «بانوی عمارت» – سیروس مقدم، سریال «پایتخت ۵» – منوچهر هادی، سریال «دلدادگان» – احمد معظمی، سریال «سارق روح» – جواد افشار، سریال «آنام»

بهترین نویسنده: بابک کایدان/ مهدی محمدنژاد، سریال «دلدادگان» – امیرعباس پیام، سریال «آنام» – احسان جوانمرد، سریال «بانوی عمارت» – سعید دولت خوانی، سریال «سایه بان» – هومان فاضل، سریال «سارق روح»

بهترین بازیگر زن : ریما رامین فر، سریال «پایتخت ۵» – نسرین نصرتی، سریال «پایتخت ۵» – پانته آ. پناهی ها، سریال «بانوی عمارت» – گلچهره سجادیه، سریال «آنام» – بهناز جعفری، سریال «بچه مهندس» – ساناز سعیدی، سریال «سارق روح» – پانته آ. بهرام، سریال «دلدادگان»

بهترین بازیگر مرد: محسن تنابنده، سریال «پایتخت ۵» – بهرام افشار، سریال «پایتخت ۵» – مهدی سلطانی، سریال «پدر» – مجتبی پیرزاده، سریال «سایه بان» – حسام منظور، سریال «بانوی عمارت» – حسین محجوب، سریال «محکومین» – دانیال حکیمی، سریال «سارق روح»

حتما بخوانید:  خانه نیما یوشیج، پاتوق فرهنگی می‌شود

بهترین دستاورد ویژه هنری: امیر پرتو زاده صدابردار سریال «پایتخت ۵» – محسن چاوشی خواننده تیتراژ سریال «سایه بان» – محمد رسولی تصویربردار سریال «زندگی از نو» – نادیا دینی سازنده تیتراژ سریال «سارق روح» – فرید ناظر فصیحی جلوه ویژه سریال «پایتخت ۵»

برگزیدگان کمیسیون پویانمایی جشنواره جام جم

بهترین تهیه کننده مجموعه و سریال:سید مسعود صفوی برای انیمیشن ناز بالش

بهترین کارگردان مجموعه و سریال: علی احمدی برای انیمیشن جوانمردان

بهترین تهیه کننده میان برنامه و کلیپ موزیکال: تندیس این بخش به ابوالفضل رازانی برای «بازی کنیم بخندیم » توسط رئیس رسانه ملی به او اهدا شد.

بهترین انیمیت مجموعه و سریال: ناز بالش – موزه ۲- تندر ـ. یوز ایرانی – این جوری بهتره

بهترین طراحی شخصیت مجموعه و سریال: تندر ـ. یوز ایرانی – جوانمردان- نقاش کوچولو ۲- ناز بالش

بهترین فضا سازی مجموعه و سریال: جوانمردان- موزه ۲- نقاش کوچولو ۲- تندر ـ. یوز ایرانی

بهترین موسیقی مجموعه و سریال: ناز بالش – مثل نامه – موزه ۲- جوانمردان

برگزیدگان کمیسیون مستند جشنواره جام جم

بهترین مجموعه: لوح تقدیر و تندیس جشنواره به جواد قارایی برای مستند ایرانگرد اهدا شد.

بهترین مستند تک قسمتی: مردمان لب رود – مارشمیرا – چین دامن البرز – نبرد پاسیله -ده برادر

بهترین کارگردانی مستند: ایرانگرد – پارسین – خشت بهشت – مسیر – زندگی زیر پوست من

بهترین پژوهش: لوح تقدیر و تندیس جشنواره به هادی نعمت الهی برای مستند مار شمیرا اهدا شد.

بهترین دستاورد‌های هنری:لوح تقدیر و تندیس جشنواره به داود سماواتی یار برای مستند دست‌آفریده‌ها اهدا شد.

برگزیدگان کمیسیون برنامه‌های ترکیبی جشنواره جام جم

حتما بخوانید:  پیروزی مقتدرانه والیبال ایران برابر مغولستان

بهترین برنامه ترکیبی: عادل فردوسی پور در بخش تهیه کنندگی برای برنامه «نود» – رامین موسوی برای تهیه کنندگی «صبحی دیگر» – جواد فرحانی برای تهیه کنندگی «هزار داستان»

بهترین اجرا: احسان علیخانی برای برنامه «ماه عسل» – محمدجعفر خسروی برای برنامه «زنده باد زندگی»-محمد دلاوری برای برنامه «پایش»-رضا رشیدپور برای برنامه «حالا خورشید» – ندا ملکی برای برنامه «آفتاب شرقی»- زینب ابوطالبی برای برنامه «نیمه پنهان ماه»

بهترین تحقیق و پژوهش: شوکران – نوآوران – هزار داستان – توحید آتش یار برای برنامه «پایش» – گستره شریعت

بهترین برنامه کودک و نوجوان: بازی ویزیون سید مهدی حسینی – سر سفره خدا به تهیه کنندگی حمیدرضا اطارود

بهترین کارگردانی تلویزیونی: ماه عسل – صبح بخیر ایران – کتاب باز – صبحی دیگر – موتور جستجوجوایز بخش چهل سالگی در بخش فضای مجازی

در بخش فضای مجازی محمد طرخانی برای سایت و شبکه اجتماعی شبکه قرآن لوح تقدیر و تندیس دریافت کرد .

همچنین سمیه فیروزفر برای شبکه پویا و گودرز عزیزی برای برنامه «به خانه برمی گردیم» دیگر نفرات برگزیده حوزه سایت و شبکه اجتماعی بودند.

برنامه های گفتگو محور

در بخش برنامه های گفتگو محور لوح تقدیر و تندیس را مهدی سموعی برای برنامه چهل سیزده دریافت کرد .

به مهدی نقویان برای موشن گرافیک اولین ها و مستند «در برابر طوفان» لوح تقدیر و تندیس اهدا کردند.

مستنددربخش تقدیر هیئت داوران مستند «دیده شو» محمد مظفری،موشن گرافی «ما نمی توانیم»، «نسیم دانش»،«بچرخ تا بچرخیم» را شایسته تقدیر دانستند. لوح تقدیر و تندیس جشنواره به ایمان گودرزی برای مستند عزت تقدیم شد.

بهترین گروه تولید تلویزیونی به سعید رضایت برای برنامه «ماه عسل» اهدا شد.

در حال تکمیل….

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *