بنجامین باتنِ دنیای واقعی در ۱۵سالگی درگذشت بنجامین باتنِ دنیای واقعی در ۱۵سالگی درگذشت | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بنجامین باتنِ دنیای واقعی در ۱۵سالگی درگذشت

بنجامین باتنِ دنیای واقعی در ۱۵سالگی درگذشت

روزیاتو: آدالیا رُز ویلیامز ملقب به بنجامین باتنِ دنیای واقعی پنجشنبه در سن ۱۵ سالگی درگذشت.

او یکی از ستاره های یوتیوب بود که قلب میلیون ها نفر را با نمایش مبارزه اش با بیماری نادر خود تسخیر کرده بود. به گزارش Sun، او که یکی از تولیدکنندگان محبوب محتوا در شبکه های اجتماعی بود، به شرح مبارزه اش با بیماری پیری زودرس یا سندرم هاچینسون-گیلفورد پروگریا می پرداخت.

بنجامین باتنِ دنیای واقعی در ۱۵سالگی درگذشت

آدالیا رُز از زمان کودکی به پیری زودرس که کمتر از ۵۰۰ کودک در جهان را درگیر خود کرده، مبتلا شده بود.

این عارضه باعث تسریع فرآیند پیر شدن و ریزش مو و نیز مشکلات صدا و مفاصل می شود. پس از این که برخی از ترول های اینترنتی به این ستاره ی یوتیوب پیام های ناخوشایند فرستادند و او را «زشت» خطاب کردند و حتی بعضی شان به او گفتند که بهتر است خودش را بکشد، او از دیگران خواست تا با سایرین به ویژه آن هایی که با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند، مهربان تر باشند.

بنجامین باتنِ دنیای واقعی در ۱۵سالگی درگذشت

آدالیا رُز در شبکه های اجتماعی علاوه بر خبرهای جدید از وضعیت سلامتش، پیام های انگیزشی پست می کرد و رویکرد شجاعانه خود در رویارویی با مصائب زندگی را به نمایش می گذاشت.

یکی از افرادی که تحت تاثیر داستان آدالیا قرار گرفت، مایکل کاستلو، طراح لباس های جنیفر لوپز بود. او که در سال ۲۰۱۹ برای تولد ۱۳ سالگی آدالیا رُز لباس طراحی کرده بود، نوشت: «دلم شکسته است. دیشب ساعت ۷ پیامی دریافت کردم مبنی بر این که آدالیا رُز ویلیامز به سوی خدا پرکشیده است. زبانم بند آمده و نمی توانم جلوی گریه ام را بگیرم. آدالیا خیلی انسان خاصی بود؛ او یک فرشته بود. دلم برایت تنگ می شود دوست عزیزم و تمام لحظاتی را که با هم گذراندیم برای همیشه در خاطرم نگاه خواهم داشت.»

حتما بخوانید:  آغاز واکسیناسیونِ کرونا در ایران قبل از ۲۲بهمن

بنجامین باتنِ دنیای واقعی در ۱۵سالگی درگذشت

ناتالیا، مادر آدالیا، در صفحه ی اینستاگرام آدالیا خطاب به ۴۴۶ هزار دنبال کننده او نوشت: «۱۲ ژانویه ۲۰۲۲ ساعت ۷ شب آدالیا رُز ویلیامز از این جهان پر کشید. او آرام و بی صدا به دنیا آمد و آرام و بی صدا از دنیا رفت اما زندگی اش آرام و بی صدا نبود. او بر میلیون ها نفر تاثیر گذاشت. حالا دیگر او درد نمی کشد… ما از تمام کسانی که او را مورد حمایت و محبت خود در این سال ها قرار دادند، تشکر و قدردانی می کنیم.»

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *