بنی‌گانتز: در برابر ایران، دیپلماسی را ترجیح می‌دهم بنی‌گانتز: در برابر ایران، دیپلماسی را ترجیح می‌دهم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بنی‌گانتز: در برابر ایران، دیپلماسی را ترجیح می‌دهم

بنی‌گانتز: در برابر ایران، دیپلماسی را ترجیح می‌دهم

خبرگزاری فارس: «بنی گانتز»، رئیس ائتلاف آبی و سفید که به تازگی از سوی رئیس رژیم صهیونیستی مأمور تشکیل کابینه شده گفته که دیپلماسی را برای مهار ایران ترجیح می‌دهد.

به نوشته روزنامه «تایمز اسرائیل»، گانتز که در «شورای حکام آژانس یهودیان» در بیت‌المقدس سخنرانی می‌کرد گفت که روش‌های دیپلماتیک را در برابر ایران ترجیح می‌دهد، اما در صورتی که همه راهکارهای دیگر به شکست منجر شوند «همه گزینه‌ها روی میز هستند.»

بنی‌گانتز: در برابر ایران دیپلماسی را ترجیح می‌دهم

گانتز گفت: «همه گزینه‌ها برای جلوگیری از ایران هسته‌ای روی میز هستند، اگرچه من همیشه دیپلماسی را ترجیح می‌دهم و ما همیشه باید دیپلماسی را ترجیح بدهیم. اما اگر ما ناچاز شویم، همه گزینه‌ها روی میز هستند. این شعار نیست. می‌دانم درباره چه صحبت می‌کنم.»

سخنان این مقام رژیم صهیونیستی در حالی مطرح شده که این رژیم تنها دارنده سلاح‌های هسته‌ای در منطقه غرب آسیا به شمار می‌رود و تا به حال با حمایت‌های آمریکا مانع نظارت‌های بین‌المللی بر برنامه تسلیحات هسته‌ای خودش شده است.

گانتز که سابقاً رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی بوده از سوی برخی از جناح‌های رقیب در فلسطین اشغالی به حمایت از توافق هسته‌ای برجام متهم شده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  نماینده دماوند: تعداد کشته‌ها بیش از ۱۳۰ نفر است

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *