به دنبال بازیکن غیرمجاز؛ حالا سیاوش یزدانی! به دنبال بازیکن غیرمجاز؛ حالا سیاوش یزدانی! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / به دنبال بازیکن غیرمجاز؛ حالا سیاوش یزدانی!

به دنبال بازیکن غیرمجاز؛ حالا سیاوش یزدانی!

دنیای اقتصاد: تلاش بی‌وقفه تیم‎های لیگ برتری برای اینکه بتوانند یک بازیکن غیرمجاز از فهرست رقبا بیرون بکشند و بخت خود را برای پیروزی‌های بادآورده ۳برصفر بیازمایند، همچنان ادامه دارد. این عطش مخصوصا بعد از آن افزایش پیدا کرد که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل حضور باگناما، بازیکن غیرمجاز گابنی در ترکیب گل‌گهر سه بازی این تیم را برابر سپاهان، استقلال و پیکان با نتیجه ۳برصفر به سود رقبا اعلام کرد.

این شد که حالا همه با ذره‌بین دنبال بازیکنان غیرمجاز لیگ هستند. هنوز موج فرجام‌خواهی تعدادی از باشگاه‌ها در مورد حضور غیرقانونی حسین ساکی در نفت آبادان فروکش نکرده که نوبت به موشکافی در مورد اسناد هویتی سیاوش یزدانی رسیده است. در حال حاضر لینکی از سازمان سنجش در فضای مجازی دست به دست می‌شود که در آن سال تولد سیاوش یزدانی، داوطلب کنکور سال گذشته دکترا ۱۳۶۹ ذکر شده است.

به دنبال بازیکن غیرمجاز؛ حالا یزدانی!

در این صورت او بیش از ۳۰ سال دارد و نمی‌تواند از معافیت سربازی مربوط به بازیکنان ملی‌پوش استفاده کند. باشگاه فولاد هم این مدارک را جمع کرده و به کمیته انضباطی داده تا شاید شکست اخیر این تیم برابر استقلال پاک شود. هرچند ظهر دیروز تصویری از کارت ملی این بازیکن منتشر شد که او را متولد ۷۰ و در حال استفاده از آخرین سال معافیت ملی‌پوشان نشان می‌داد. باید صبر کرد و دید عاقبت این پرونده جدید چه خواهد شد!

به دنبال بازیکن غیرمجاز؛ حالا یزدانی!

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  بارسلونا با فرار از شکست، صدرنشین ماند

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *