بیت‌کوین باز هم مرز ۵۴هزار دلار را شکست بیت‌کوین باز هم مرز ۵۴هزار دلار را شکست | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بیت‌کوین باز هم مرز ۵۴هزار دلار را شکست

بیت‌کوین باز هم مرز ۵۴هزار دلار را شکست

تسنیم به نقل از راشاتودی نوشت: در حالی که قیمت بیت کوین شاهد جهش دیگری است، ارزش بازار بزرگترین دارایی دیجیتال جهان برای دومین بار در تاریخ خود از یک تریلیون دلار فراتر رفت.

در حالی که قیمت بیت کوین شاهد جهش دیگری است، ارزش بازار بزرگترین دارایی دیجیتال جهان برای دومین بار در تاریخ خود از یک تریلیون دلار فراتر رفت.

براساس داده های منتشر شده توسط پایگاه اینترنتی کوین بیس، قیمت بیت کوین در روز سه شنبه به بیش از ۵۴۰۰۰ دلار رسید که رشد روزانه بیش از هشت درصد را نشان می دهد.

ارزش بازار این رمز ارز برای اولین بار در تاریخ ۱۹ فوریه به نقطه عطف ۱ تریلیون دلار رسید و تا چند روز قبل از اینکه عقب نشینی کند در همان سطح باقی مانده بود.

بیت‌کوین باز هم مرز ۵۴هزار دلار را شکست

در حالی که این ارز رمزنگاری شده هنوز زیر رکورد خود یعنی ۵۸۳۳۲ دلار قرار دارد، امسال بیش از ۸۰ درصد و در ۱۲ ماه گذشته ۵۷۰ درصد افزایش یافته است.

افزایش بی سابقه ای که بیت کوین در ماه های اخیر نشان داده توسط چندین عامل از جمله پذیرش توسط سرمایه گذاران بزرگتر همراه با خریدهای قابل توجه توسط کسب و کارهای بزرگ صورت گرفته است.

در ماه فوریه، شرکت خودروسازی تسلا اعلام کرد که ۱٫۵ میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است و اینکه این ارز دیجیتال را هنگام فروش محصولاتش قبول می کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  رونمایی از پوستر طرح جنجالی مجلس!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *