تاتنهام ۱- سیتی ۰؛ چه شروعی بهتر از بردن گواردیولا؟ تاتنهام ۱- سیتی ۰؛ چه شروعی بهتر از بردن گواردیولا؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تاتنهام ۱- سیتی ۰؛ چه شروعی بهتر از بردن گواردیولا؟

تاتنهام ۱- سیتی ۰؛ چه شروعی بهتر از بردن گواردیولا؟

ورزش سه: تاتنهام موفق شد با ارائه یک نمایش خوب و حساب شده با تک گل سون هیونگ مین منچسترسیتی را شکست دهد.

در حساس‌ترین بازی هفته اول لیگ برتر انگلیس دو تیم تاتنهام و منچسترسیتی به مصاف یکدیگر رفتند که نهایتاً مسابقه دو تیم با نتیجه ۱-۰ به سود شاگردان نونو اسپریتو خاتمه یافت.

در دقیقه ۵ منچستر سیتی به اولین موقعیت خود دست یافت. ارسال مندی به روی دروازه با دفع ناقص هوگو لوریس همراه شد اما ضربه سر فرناندینیو با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

تاتنهام ۱-۰ سیتی؛ چه شروعی بهتر از بردن گواردیولا؟

در دقیقه ۲۴ تا تاتنهام به یک ضربه ایستگاهی دست یافت. شوت سون هیونگ مین به شکل بدی توسط ادرسون دفع شد، توپ در گوشه محوطه به لوکاس مورا رسید اما ضربه این بازیکن توسط ایلکای گوندوگان برگردانده شد.

چند دقیقه بعد سیتی یک فرصت بزرگ گلزنی را از دست داد. ارسال رحیم استرلینگ به دهانه دروازه با ضربه فوق العاده بد ریاض محرز همراه شد تا بازی بدون گل ادامه پیدا کند.

تاتنهام ۱-۰ سیتی؛ چه شروعی بهتر از بردن گواردیولا؟

در دقیقه ۴۰ حرکت خوب لوکاس مورا روی یک ضد حمله با پاس این بازیکن به سون هیونگ مین همراه می شود اما ضربه این ستاره کره ای برای بعد از برخورد به ژائو کانسلو به بیرون می رود تا بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل تمام شود.

این تاتنهام بود که نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و نهایتاً توانست در دقیقه ۵۵ توسط ستاره کره ای خود به گل اول دست پیدا کند. حرکت در عرض سون هیونگ مین و ضربه دقیق و زیبای او از پشت محوطه جریمه به گوشه دروازه ادرسون رفت تا نتیجه ۱-۰ شود.

حتما بخوانید:  مکرون با روحانی، پوتین و ترامپ دیدار می‌کند

تاتنهام ۱-۰ سیتی؛ چه شروعی بهتر از بردن گواردیولا؟

در دقیقه ۶۰ منچسترسیتی می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما بعد از یک کش و قوس درون محوطه جریمه تاتنهام توپ توسط مدافعان این تیم برگردانده شد.

بلافاصله این تاتنهام بود که تا آستانه به ثمر رساندن گل دوم پیش رفت. استیون برخواین با دروازه سیتی تک به تک شد اما ضربه او با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۰ منچستر سیتی یک موقعیت خوب دیگر را از دست داد. ارسال ریاض محرز به دهانه دروازه با ضربه، فران تورس همراه شد اما توپ به شکل عجیبی به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۴ جک گریلیش به یک موقعیت نسبتا خوب دست یافت اما ضربه او در زاویه ای تقریباً بسته توسط هوگو لوریس مهار شد.

تاتنهام ۱-۰ سیتی؛ چه شروعی بهتر از بردن گواردیولا؟

در ادامه نیز حملات منچسترسیتی نتیجه نداد تا بازی با همان یک گل به سود تاتنهام خاتمه پیدا کند و نونو اسپریتو علاوه بر شروع خوب با این تیم، در گام اول مدافع عنوان قهرمانی را هم شکست داده باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *