تا دقیقه ۷۹؛ ایران ۵ – یمن ۰ تا دقیقه ۷۹؛ ایران ۵ - یمن ۰ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تا دقیقه ۷۹؛ ایران ۵ – یمن ۰

تا دقیقه ۷۹؛ ایران ۵ – یمن ۰

 خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و یمن، نخستین دیدار گروه D مسابقات جام ملت‌های آسیا، از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (دوشنبه ۱۷ دی‌ماه) در ورزشگاه بن‌زاید شهر ابوظبی امارات آغاز شد.

نیمه اول این دیدار با سه گل به سود شاگردان کی روش خاتمه یافت.  گل‌های تیم ایران را در این دیدار مهدی طارمی (۱۲ و ۲۵) و سعود السوادی (۲۳ – گل به خودی) به ثمر رساندند.

نیمه دوم این دیدار در حال پیگیری است…

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، سیدمجید حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، احسان حاج‌صفی، امید ابراهیمی، اشکان دژاگه، مهدی ترابی، مهدی طارمی، وحید امیری و سردار آزمون.

ترکیب تیم ملی یمن: سعود السوادی، محمد فواد، محمد بارویس، علا‌الدین مهدی، مدیر عبدربه، احمد الحیفی، احمد السروری، وحید محمد، عماد منصور، عبدالواسع المطری و علاء الصاصی.

قضاوت این دیدار برعهده ساتو ریوجی ژاپنی است.

دقیقه ۲: ارسال وحید امیری از جناح چپ می‌رفت در محوطه جریمه یمن به آزمون برسد که السوادی این توپ را از آن خود کرد.

دقیقه ۷: اشتباه رامین رضاییان در دفع توپ باعث شد توپ در کنار محوطه جریمه به السروری برسد و ضربه این بازیکن در حالت خطرناک از بالای دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

دقیقه ۱۰: همکاری خوب ترابی و طارمی در نهایت با ضربه خوب طارمی می‌رفت دروازه یمن را باز کند که دروازه‌بان این تیم با یک شیرجه بلند توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۱۱: یمنی‌ها خیلی زود با یک ضد حمله جواب حمله ایران را دادند اما ضربه مهاجم این تیم در چارچوب نبود.

دقیقه ۱۲: شوت محکم سردار آزمون از پشت محوطه جریمه با دفع ناقص السوادی همراه بود و طارمی با حضور به موقع در محوطه جریمه یمن توانست روی یک ریباند گل اول تیم ملی را به ثمر برساند.

دقیقه ۲۳: اشکان دژاگه ضربه ایستگاهی خلق شده برای ایران را به صورت مستقیم به سمت دروازه شلیک کرد که توپ پس از برخورد به تیر دروازه و دروازه‌بان یمن، وارد دروازه شد.

دقیقه ۲۵: ارسال رامین رضاییان روی دروازه یمن با ضربه سر مهدی طارمی همراه بود تا گل سوم ایران به ثمر برسد.

دقیقه ۳۶: توپ ربایی امید ابراهیمی و شوتزنی او به سمت دروازه یمن، با واکنش دروازه‌بان همراه شد تا کرنری برای ایران شکل بگیرد.

حتما بخوانید:  سینماگران خواستار حذف پروانه ساخت شدند

دقیقه ۳۹: رامین رضاییان با تکل خطرناک روی پای بازیکن یمن، کارت زرد دریافت کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۴۷: ارسال رامین رضاییان به روی دروازه یمن با ضربه سر خطرناک سردار آزمون همراه بود که سعود السوادی موفق به مهار توپ شد.

دقیقه ۵۳: کرنر ارسالی توسط اشکان دژاگه پس از تأثیرگذاری مهدی طارمی در دهانه دروازه به سردار آزمون رسید تا این بازیکن گل چهارم را به ثمر برساند.

دقیقه ۶۲: ارسال احسان حاج‌صفی به دهانه دروازه یمن می‌توانست با تاثیر گذاری مهدی طارمی به گل دیگری برای ایران تبدیل شود، اما مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان یک قدم برای گل کردن این توپ کم آورد.

دقیقه ۷۵: ارسال سامان قدوس روی دروازه یمن در تیر دوم به سردار آزمون رسید که ضربه این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۷۷: عبدالواسع المطری با خطا روی مهدی ترابی کارت زرد گرفت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *