تبریک سال نو از طرفِ استاد اسلامی ندوشن تبریک سال نو از طرفِ استاد اسلامی ندوشن | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تبریک سال نو از طرفِ استاد اسلامی ندوشن

تبریک سال نو از طرفِ استاد اسلامی ندوشن

ایسنا: فیلمی از محمدعلی اسلامی ندوشن که با یک پیام کوتاه نوروزی همراه است، بعد از شایعه‌هایی درباره درگذشت این چهره فرهنگی پیشکسوت منتشر شد.

این اواخر شایعه درگذشت این نویسنده و پژوهشگر پیشکسوت در فضای مجازی دست به دست می‌شد و حتی برخی رسانه‌های رسمی نیز این خبر کذب را منتشر کردند که با واکنش خانواده او مواجه شد؛ شیرین بیانی، نویسنده، پژوهشگر و همسر اسلامی ندوشن این خبر را تکذیب کرد.

حالا بعد از گذشت حدود دو هفته از این ماجرا و با تحویل سال ۱۴۰۰ خورشیدی ویدیویی کوتاه از اسلامی ندوشن که مدتی است در کانادا سکونت دارد منتشر شده که در آن نوروز را تبریک می‌گوید و برای ایران آرزوی آینده‌ای روشن می‌کند.

این چهره فرهنگی در این پیام که خطاب به “یاران موسسه اندیشه روشن ندوشن” منتشر شده می‌گوید: «سال نو را به همگی تبریک می‌گویم و به همت شما آفرین می‌گویم که این انجمن روشن را ایجاد کرده‌اید. من اگرچه از زادگاه خود کنده شده‌ام همواره این قریه را با سرنوشت خود همراه شناخته‌ام.

حق دارید که قدر آن را نگاه دارید که خیلی بیشتر از مساحت آن است. خوشبختانه جوانان این قریه به هر جای دنیا رفته‌اند موفق و خوشنام زیسته‌اند. من این بیت را تسکین خاطر می‌گیرم گرچه دوریم به یاد تو قدح می‌نوشیم بعد منزل نبود در سفر روحانی خاطره‌های نوجوانی در این قریه که اکنون شهرستان شده است، بهترین یادگار زندگانی من است. متاسفانه به علت خستگی وجود امکان سفر برایم نیست. سال نو را مجدداً به شما شادباش می‌گویم و برای ایران آرزوی آینده‌ای روشن می‌کنم. این کشور شایسته آن است که سرافراز و آباد باشد.»

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *