تحقیر مردم شریف ایران در صف مرغ ادامه دارد! تحقیر مردم شریف ایران در صف مرغ ادامه دارد! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تحقیر مردم شریف ایران در صف مرغ ادامه دارد!

تحقیر مردم شریف ایران در صف مرغ ادامه دارد!

گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: صف های طولانی خرید مرغ؛ صحنه ناخوشایندی است که این روزها شاید کمتر کسی آن را ندیده یا درباره آن نشنیده باشد. اما در این میان چیزی که تاسف برانگیزتر شده؛ برکنار نشدن وزرا و مسئولان بی کفایت در روزگار تحقیر مردم است!

متاسفانه به رغم شنیدن جمله تکراری ” همه تدابیر لازم اندیشیده شده” از سوی وزرا و مسئولان مربوطه؛ تاکید رهبری در پیام نوروزی مبنی بر مانع زدایی ها و درخواست رئیس جمهور از وزرا و مسئولان زیرمجموعه اش که حتی به خواهش هم کشیده شد! اما بی تدبیری ها برای حل کوچکترین مشکلات مردم ادامه دارد و همچنان شاهد صف ها خجالت آور مردم برای خرید مرغ و دریافت خدمات حداقلی در کشور هستیم.

در مملکت چهارفصلی که زیرساخت برای تولید و تامین انواع گوشت فراهم بوده و دولت مدعی اختصاص اعتبار قابل توجهی از ارز ۴۲۰۰ تومانی به تامین نهاده های دامی است؛ افزایش بیش از ۱۰۰% قیمت مرغ گرم و حل نشدن این مشکل و بحث توزیع مناسب مرغ که اکنون به بیش از یکماه هم می رسد عجیب تر از عجیب است!

اتحادیه مرغداران علت این مشکل را فعالیت دلالان و عدم نظارت در توزیع می داند و البته با ادعای نرخ مصوب پایین فروش مرغ از درب مرغداری ها، این عامل را هم بی تاثیر نمی داند.

در عین حال اختلافات میان وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی هم یکی دیگر از علت ها بیان می شود که هرچه باشد نهایتا، دودش به چشم مردم رنج کشیده می رود.

حتما بخوانید:  خوانندگی مانی رهنما و دکلمه صبا راد

تجربه اخیر نشان داد ظاهرا با پیام و خواهش و دستور هم اراده محکمی برای رفع مشکلات مردم نیست و از مسئولان رده بالای مملکت انتظار می رود با دیدن این وضعیت رقت بار و تحقیرآمیز؛ وزرا و مسئولان بی کفایت و عاجز از حل مشکلات را برکنار کنند.

** ویدیوی زیر مربوط به صف خرید مرغ امروز (۱۰ فروردین ۱۴۰۰) در میدان میوه و تره بار محله پیروزی تهران است که با وجود جمعیت چند هزار نفری؛ توزیع کنندگان مرغ می گفتند که حداکثر فقط به ۲۰۰ نفر مرغ می رسد!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *