ترافیک سنگینِ جاده‌های شمالی در آستانه تعطیلات ترافیک سنگینِ جاده‌های شمالی در آستانه تعطیلات | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ترافیک سنگینِ جاده‌های شمالی در آستانه تعطیلات

ترافیک سنگینِ جاده‌های شمالی در آستانه تعطیلات

خبرگزاری ایسنا: آزادراه تهران – شمال بعد از گذشت بیش از پنج ماه از افتتاح برای اولین بار در روزها و ساعت های وسط هفته به دلیل هجوم مردم به جاده چالوس بسته شد.

 آزادراه تهران شمال در حالی که تعداد بسیار زیادی از مردم به جاده چالوس هجوم بردند، مسدود شد. به گفته برخی از مسافران که در ابتدای مسیر آزادراه تهران – شمال (مسیر جنوب به شمال) پشت عوارضی مانده اند، به آنها اعلام شده که مشخص نیست کی آزادراه باز می شود و این برای اولین بار است که در ایام غیر از پنجشنبه و جمعه این مسیر به دلیل ترافیک سنگین بسته می شود.

هجوم مسافران به جاده چالوس

البته ساعت ۱۰ دقیقه بامداد سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه های کشور طی اطلاعیه ای درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی اعلام کرد که تردد در آزادراه تهران – شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی مسدود است و ترافیک سنگین در محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) حدافصل شهرستانک تا نسا و حد فاصل تونل کندوان تا سیاه بیشه وجود دارد.

همچنین ترافیک نیمه سنگین در همین محور در مسیر رفت و برگشت حد فاصل هریجان تا مرزن آباد در اکثر مقاطع اعلام شده است.

البته تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت وجود دارد اما در آزادراه تهران – کرج – قزوین حدفاصل پل فردیس تا بهشت سکینه ترافیک نیمه سنگین است.

ترافیک نیمه سنگین در هراز و فیروزکوه

رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین به سمت شهرهای شمالی خبر داد و گفت: تردد در محور هراز و فیروزکوه نیمه سنگین است.

حتما بخوانید:  طبیب مشهور ضدواکسن، ادعایش را پس گرفت

ترافیک سنگینِ جاده شمالی در آستانه تعطیلات

سرهنگ سیاوش محبی از ترافیک نیمه سنگین به سمت شهرهای شمالی خبر داد و اظهار داشت: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز نیمه سنگین و عبور خودروها پرحجم است.

وی با بیان اینکه آمد و شد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیمه سنگین و روان است گفت: حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده است.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران افزود: با وجود همه تأکیدات صورت گرفته برا ی عدم سفر و ماندن در خانه شاهد حجم زیاد خودروها در جاده‌ای استان تهران هستیم که موج نگرانی از افزایش شیوع را خواهد داشت، لذا از همه هموطنان عزیز می‌خواهم در صورت عدم ضرورت به سفر نروند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *