تصویر مردی که قصد کُشتن ملکه را داشت تصویر مردی که قصد کُشتن ملکه را داشت | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تصویر مردی که قصد کُشتن ملکه را داشت

تصویر مردی که قصد کُشتن ملکه را داشت

روزیاتو: مردی که با کمان صلیبی در دست در ویدیویی تهدید می کرد که «به تلافی کشتار جلیان والا باغ در سال ۱۹۱۹ ملکه را به قتل برساند» دستگیر و به بیمارستان روانی منتقل شد.

دستگیری مردی که قصد کُشتن ملکه را داشت

این ویدیو مردی را ـ که گمان می رود شخص بازداشت شده باشد ـ در حالی نشان می دهد که کمان صلیبی سیاه رنگی در دست دارد و صدایش توسط نرم افزار تغییر داده شده و رو به دوربین ایستاده است.

دستگیری مردی که قصد کُشتن ملکه را داشت

انتشار تصویر جوان نوزده ساله که قصد کشتن ملکه را داشت

جاسوانت سینگ چِیل این ویدیوی از قبل ضبط شده را در ساعت ۸:۰۶ صبح روز کریسمس در اسنپ چت بارگذاری کرد و ۲۴ دقیقه بعد مردی در محوطه ی قلعه ویندسور دستگیر شد.

جاسوانت که سوئی شرت مشکی به تن و ماسکی رعب آور بر چهره دارد می گوید: «متاسفم. متاسفم برای کارهایی که کرده ام و کارهایی که خواهم کرد. من سعی خواهم کرد ملکه الیزابت را به قتل برسانم. این انتقام آن هایی است که طی قتل عام جلیان والا باغ در سال ۱۹۱۹ کشته شدند. این همچنین انتقام برای آن هایی است که به خاطر نژادشان کشته، تحقیر و یا مورد تبعیض واقع شدند. من یک سیک هندی هستم؛ یک سیت. اسمم جاسوانت سینگ چِیل است. اسمم دارث جونز است.»

دستگیری مردی که قصد کُشتن ملکه را داشت

«سیت» اشاره به شخصیت های منفی جنگ ستارگان است و دارث جونز احتمالا اشاره به جیمز ارل جونز باشد که صداپیشگی دارث ویدر را بر عهده داشته است. تصویر قاب شده ای از شخصیت دارث مالگوس، یکی از شخصیت های منفی جنگ ستارگان نیز در پشت سر جاسوانت دیده می شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  مفقود شدن ۳ دانشجو در ارتفاعات شاهرود

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *