توصیه پناهیان برای کنترل کرونا: تقوا کنید توصیه پناهیان برای کنترل کرونا: تقوا کنید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / توصیه پناهیان برای کنترل کرونا: تقوا کنید

توصیه پناهیان برای کنترل کرونا: تقوا کنید

برترین‌ها: حجت الاسلام جلیل محبی؛ فعال سیاسی اصولگرا و رئیس سابق ستاد امر به معروف روایتی از نظر حجت‌الاسلام پناهیان؛ استاد اصولگرای حوزه درباره مواجهه با شیوع ویروس کرونا در کشور را مطرح کرد.

محبی در توئیتر خود نوشت: 

توصیه پناهیان برای کنترل کرونا: تقوا کنید

چندی پیش حجت‌الاسلام پناهیان در مراسمی که به مناسبت آغاز ماه رجب در حسینیه آیت‌الله حق‌شناس برگزار شده بود درباره بحران شیوع کرونا گفت:

* می‌شود انسان باتقوا را فریب داد، خداوند مراقب او است به واسطه تقوا حضرت نوح و انسان‌هایی که به او ایمان آوردند، نجات یافتند، امروز که بحث بیماری کرونا است با تقوا از بلایا و بیماری‌ها می‌توانید عبور کنید.

* تقوا یعنی مراقبتی که منفعت طلبی دارد، تقوا از خود محافظت کردن است، خداوند انسان‌های مراقب را دوست دارد، فرهنگ دین بر اساس تقوا است.

* امروز که جریان ویروس کرونا آمده پزشک‌ها همواره بر مراقبت‌های بهداشتی تاکید دارند، برخی اهل مراقبت نیستند وقتی مراقبت می‌کنند حس تازه‌ای پیدا می‌کنند.

* اگر نظر الهی را مراقبت کنید تمام منافع دنیایی خود را با بهترین شکل آن تامین می‌کنید، تاکید کرد: اگر می‌خواهید در سفینه نجات الهی قرار بگیرید مراقبت داشته باشید. دستورات الهی از انجام واجبات و ترک محرمات را انجام دهید.

* هر کس امر الهی را مراقبت کند خداوند از او مراقبت می‌کند؛ ما در بلایا نیاز به مراقبت داریم اما گاهی مراقبت ما با مراقبت عادی تفاوت دارد وقتی تقوای الهی را مراعات کنید همچون مراقبت کودکی است که در آغوش والدین خود است. ما برای منافع خود باید مراقبت داشته باشیم که موفق شویم مراقبت یعنی دقت کردن، انسان باتقوا شخص بادقتی است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  لحظه به لحظه با مراسم راهپیمایی «روز قدس»

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *