توقف بارسلونا در میلان و انتقام اتلتیکو توقف بارسلونا در میلان و انتقام اتلتیکو | آوتاف
خانه / اخبار داغ / توقف بارسلونا در میلان و انتقام اتلتیکو

توقف بارسلونا در میلان و انتقام اتلتیکو

خبرگزاری تسنیم: در ادامه شب اول از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال بارسلونا با تساوی یک – یک در خانه اینتر صعودش را به تعویق انداخت.

در این بازی گروه دوم، مالکوم در دقیقه ۸۳ برتری بارسلونا را رقم زد، اما ایکاردی در دقیقه ۸۷ بازی را به تساوی کشاند. در دیگر بازی این گروه تاتنهام ۲ بر یک آیندهوون را برد. لوک دی‌یانگ در دقیقه دو برای آیندهوون گل زد، اما هری کین با گلزنی در دقایق ۷۸ و ۸۹ برتری تاتنهام را رقم زد.

براساس این گزارش، در جدول گروه دوم، پس از بارسلونای ۱۰ امتیازی، اینتر هفت امتیازی بالاتر از تاتنهام چهار و آیندهوون یک امتیازی شانس زیادی برای صعود دارد.

اتلتیکومادرید نیز در گروه اول و در خانه‌اش ۲ بر صفر میهمان خود دورتموند را برد و شکست بازی رفت را جبران کرد. سائول در دقیقه ۳۳ و گریزمان در دقیقه ۸۰ برای میزبان گل زدند. در جدول این گروه، دورتموند و اتلتیکوی ۹ امتیازی اول و دوم هستند و بروژ چهار امتیازی کماکان شانس صعود دارد. موناکو بختی برای صعود ندارد.

سه‌شنبه همچنین در گروه سوم مسابقات ناپولی و پاری‌سن‌ژرمن به تساوی یک – یک رسیدند. برنات در دقیقه ۴۷ برای پاریسی‌ها و اینسینیه در دقیقه ۶۲ از روی نقطه پنالتی برای ناپولی گل زدند. در جدول این گروه، ناپولی و لیورپول شش امتیازی بالاتر از پاری‌سن‌ژرمن پنج و ستاره سرخ چهار امتیازی قرار دارند.

در گروه چهارم نیز پورتو در خانه ۴ بر یک لوکوموتیو مسکو را برد. هررا در دقیقه ۲، مارگا در دقیقه ۴۳، کورونا در دقیقه ۶۷ و اوتایو در دقیقه ۳+۹۰ برای پورتو و فارفان در دقیقه ۵۹ برای تیم روسی گل زدند. شالکه هم در خانه‌اش ۲ بر صفر گالاتاسرای را برد. بورگاشتالر در دقیقه ۴ و اوث در دقیقه ۵۷ برای شالکه گل زدند. در جدول این گروه پورتوی ۱۰ و شالکه هشت امتیازی بالاتر از گالاتاسرای چهار امتیازی شانس صعود دارند و زسکا مسکوی بدون امتیاز حذف شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  فرخ نژاد به علیزاده: تاریخ درباره شما قضاوت می‌کند

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *