حذف استقلالِ ۱۰ نفره با تساوی مقابل السد حذف استقلالِ ۱۰ نفره با تساوی مقابل السد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حذف استقلالِ ۱۰ نفره با تساوی مقابل السد

حذف استقلالِ ۱۰ نفره با تساوی مقابل السد

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال السد قطر و استقلال در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (دوشنبه) در ورزشگاه جاسم بن حمد مقابل هم قرار گرفتند. گل‌های این بازی توسط اکرم عفیف (۲۷) و بغداد بونجاح (۲+۹۰) برای السد و روح‌الله باقری (۳۲) و مرتضی تبریزی (۴۹) برای استقلال به ثمر رسید.

ترکیب السد: مشعل عیسی، پدرو کوریا، بوعلم خوخی، حمید اسماعیل، عبدالکریم حسن (علی اسد – ۴+۹۰)، گابی، وو یونگ جونگ (سالم الحجری – ۴+۹۰)، ژاوی، حسن الهیدوس (یاسر ابوبکر – ۷۰)، اکرم عفیف و بغداد بونجاح.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، روزبه چشمی، پژمان منتظری، خسرو حیدری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، طارق همام (وریا غفوری – ۷۶)، مهدی قائدی (اللهیار صیادمنش – ۴۶)، مرتضی تبریزی و روح الله باقری (آرمین سهرابیان – ۵۶).

داور: محمد تقی الجعفری

نیمه اولدقیقه ۸: مرتضی تبریزی و مهدی قائدی در محوطه جریمه السد موقعیت خوبی برای گلزنی داشتند، اما مدافعان حریف تن به کرنر دادند.

دقیقه ۱۶: وو یونگ جونگ پشت محوطه جریمه السد روی روح‌الله باقری خطایی انجام داد که موقعیت مناسبی برای استقلال ایجاد شد، اما بازیکنان استقلال نتوانستند از این موقعیت بهره‌ای ببرند.

دقیقه ۲۰: ارسال روی دروازه السد موقعیت خطرناکی برای استقلال ایجاد کرد، اما بازیکنان آبی‌پوش در محوطه جریمه حضور نداشتند تا از این موقعیت استفاده کنند. با این حال ناهماهنگی بین خط دفاعی و دروازه‌بان السد یک کرنر برای استقلال ساخت.

دقیقه ۲۲: روزبه چشمی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۲۶: السدی‌ها روی موقعیتی خطرساز شدند که مهدی رحمتی مانع باز شدن دروازه شد.

حتما بخوانید:  آناشید حسینی: آقازاده نیستیم و اجاره‌نشین هستیم

دقیقه ۲۷: اکرم عفیف دروازه استقلال را باز کرد.

دقیقه ۳۳: طارق همام ارسالی روی دروازه السد انجام داد که روح‌الله باقری با ضربه پای چپ دروازه السد را فرو ریخت.

دقیقه ۳۴: ارسال خوب فرشید اسماعیلی از روی ضربه ایستگاهی می‌توانست به گل دوم استقلال تبدیل شود که ضربه سر روزبه چشمی به اوت رفت.

دقیقه ۳۶: بغداد بونجاح در موقعیت تک به تک با رحمتی قرار گرفت که دروزاه‌بان استقلال با خروج به موقع مانع گلزنی او شد و توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۳۹: ژاوی هرناندز پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد که شوتی را به سمت دروازه روانه کرد تا مهدی رحمتی بار دیگر با واکنشی سریع تن به کرنر بدهد.

دقیقه ۴۵: پاس بلند طارق همام برای روح‌الله باقری موقعیت مناسبی برای این بازیکن ساخت، اما داور خطای او روی مدافع السد را اعلام کرد. هرچند باقری پس از انجام خطا نیز موقعیتش را از دست داد.

نیمه دومدقیقه ۴۸: توپ ربایی فرشید اسماعیلی و پاس رو به عقب او برای مرتضی تبریزی، با اینکه راهی به دروازه السد نداشت اما یک کرنر برای استقلال ساخت.

دقیقه ۴۹: کرنر ارسالی استقلالی‌ها توسط مرتضی تبریزی تبدیل به گل شد.

دقیقه ۵۰: روزبه چشمی که در نیمه نخست کارت گرفته بود، پس از اشتباهی که در خط دفاعی داشت روی بازیکن السد خطا کرد تا با کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شود.

دقیقه ۵۳: ارسال ژاوی روی ضربه ایستگاهی به موقعیت خطرناکی برای السد تبدیل شد که ضربه سر بونجاح راهی به دروازه استقلال نداشت.

حتما بخوانید:  خطیب‌زاده: اجساد ۵کولبر ایرانی پیدا شد

دقیقه ۵۴: پاس پشت مدافعان استقلال برای اکرم عفیف می‌توانست تبدیل به گل دوم السد شود، اما تکل به موقع علی کریمی مانع از این اتفاق شد.

دقیقه ۵۵: اکرم عفیف در موقعیت مناسب دیگری دروازه استقلال را تهدید می‌کرد که ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۶۳: پاس در عرض برای بغداد بونجاح مهاجم خطرناک السد را در موقعیت گلزنی قرار داد که ضربه او پس از برخورد با آرمین سهرابیان راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۶: صیادمنش در محوطه جریمه صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی بود، اما السدی‌ها این اجازه را به او ندادند تا برای بار سوم دروازه آنها باز شود.

دقیقه ۸۰: یاسر ابوبک از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۸۵: فرشید اسماعیلی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۸۸: فرشید اسماعیلی به دلیل مصدومیت بازی را ترک کرد و دیگر نتوانست به زمین برگردد.

دقیقه ۸۹: بغداد بونجاح در حرکتی انفرادی خود را در موقعیت گلزنی قرار داد که ضربه او را رحمتی با پای خود دفع کرد.

دقیقه ۱+۹۰: عفیف در موقعیت تک به تک با مهدی رحمتی قرار گرفت که دروازه‌بان استقلال برای باز نشدن دروازه‌اش تن به پنالتی داد. رحمتی با کارت زرد داور هم جریمه شد.

دقیقه ۲+۹۰: بغداد بونجاح ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد.

با این نتیجه السد در مرحله نیمه نهایی حریف پرسپولیس شد. بازی رفت دو تیم ۱۰ مهرماه در قطر و اول آبان‌ماه در تهران برگزار خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *