حمله به علیرضا افتخاری تکذیب شد حمله به علیرضا افتخاری تکذیب شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حمله به علیرضا افتخاری تکذیب شد

حمله به علیرضا افتخاری تکذیب شد

خبرگزاری ایلنا: مصطفی آقاعلی معاون فرماندار بوئین زهرا در گفت و گویی در خصوص حمله به خودروی علیرضا افتخاری توسط اشخاص ناشناس بیان کرد: بنا بر اخبار واصله از نیروی انتظامی در ساعت ۱۳:۳۰ امروز -دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه- دقیقه امروز در جاده بوئین‌زهرا -ساوه یک دستگاه خودوری تویوتای کمری، به رانندگی علیرضا افتخاری خواننده کشور از یک خودروی سواری ریو به رانندگی حسن افشار از سمت راست سبقت می گیرد که این امر موجب اعتراض راننده ریو می شود.

وی گفت: بعد از طی سه کیلومتر و مسیر سه راهی آراسنج، راننده تویوتای کمری با خودروی خود جلوی خودروی ریو پیچیده و درگیری لفظی بین دو راننده شکل می‌گیرد که بعد از تجمع مردم و تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیس با حضور نیروی انتظامی مشاجره لفظی دو طرف خاتمه می پذیرد.

فرمانداری بوئین‌زهرا، حمله به افتخاری را تکذیب کرد

آقاعلی اظهار کرد: در این مشاجره هیچ گونه صدمه به خودروی دوطرف و راننده‌ها وارد نمی شود و اهالی تجمع کننده نیز به محض شناخت این خواننده با احترام با وی برخورد می کنند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس استان قزوین نیز در این باره توضیحاتی داد که بخشی از آن به این شرح است: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، علیرضا افتخاری ساعت ۱۳:۳۰ پس از اتمام برنامه کنسرت خود در شهرستان تاکستان حین برگشت به سمت تهران از سمت راست خودرو سواری ریو سبقت گرفته که این امر مورد اعتراض قرار می گیرد.

پس از توقف خودروها، طرفین با یکدیگر درگیر شده که در این هنگام ضربه ای از سوی یکی از طرفین دعوا به صورت این خواننده کشورمان اصابت می کند که این امر به مصدومیت جزئی در ناحیه صورت وی، منجر می‌شود.

حتما بخوانید:  حکم قضایی فیلترینگ اینستاگرام صادر شد

پس از این اتفاق، با حضور پلیس در محل درگیری و نیز اظهار رضایت طرفین، نزاع خاتمه می یابد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *