حمله رسانه حامیِ هاشمی به محسن رضایی حمله رسانه حامیِ هاشمی به محسن رضایی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حمله رسانه حامیِ هاشمی به محسن رضایی

حمله رسانه حامیِ هاشمی به محسن رضایی

روزنامه آرمان: محمد محمودی دبیر سابق پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌ا… هاشمی در یادداشتی از منحسن رضایی به شدت انتقاد کرد.

او نوشت:

محسن رضایی اخیرا از نامه‌ای به مقام معظم رهبری درباره آیت‌ا… هاشمی رونمایی کرده که هم حاوی نکته عجیبی است و هم متاسفانه پیام تلخی درون خود دارد که به نظر می‌رسد باید فراتر از تخریب آیت‌ا… هاشمی به آن پرداخت. نکته عجیب، زمان رونمایی سردار از این نامه است که مقارن شده با سالگرد ارتحال امام و آغاز رهبری حضرت آیت‌ا… خامنه‌ای و با اینکه موضوع در نگاه اول معطوف به نیت نجات هاشمی در اوایل دهه ۷۰ شده ولی به طرز زیرکانه‌ای خود را به عنوان اولین ناجی نظام هم در مقابل هاشمی قلمداد کرده است!

این موضوع در شرایطی مطرح شده که رهبر معظم انقلاب به کرات آیت‌ا… هاشمی را در زمان ریاست‌جمهوری با تعابیری نظیر یار برجسته امام، رکن رکین انقلاب، مجتهد مسلم، نعمت برای نظام، برآورده‌کننده آرزوهای بازسازی، چهره شناخته شده‌ در دنیا، بازوی توانای نظام با کارنامه واضح و بی‌ابهام ستوده و در نهایت هم در زمان انتخاب رئیس‌جمهور بعدی فرمودند: هیچ‌کس برای من هاشمی نمی‌شود.

پیام تلخ و سوال اصلی ماجرا اینجاست که با وجود تعابیر بلند مقام معظم رهبری درباره دولت هاشمی، رونمایی سال ۹۹ سردار محسن رضایی از نامه به مقام معظم رهبری در سال ۷۲ آن ‌هم برای نجات رئیس‌جمهور وقت چه معنایی دارد؟ آیا خدای نکرده سردار با رونمایی از این نامه- بی‌هیچ اشاره‌ای به پاسخ آقا- به‌طور تلویحی مدعی شده است که تشخیص دقیق‌تری از معظم له درباره دولت هاشمی داشته که در پی نجات آن در نیمه راه برآمده است؟

حتما بخوانید:  بهترین‌های پلی استور اندروید در سال ۲۰۱۸

نگارنده البته هرگز قصد مقایسه سردار رضایی را با احمدی‌نژاد ندارد، ولی واقعا آیا مدل حمله تند و عجیب دبیر مجمع به آیت‌ا… هاشمی شبیه احمدی‌نژاد نیست؟ مگر احمدی‌نژاد غیر از این می‌گفت که آمده تا انقلاب را از دست امثال آیت‌ا… هاشمی نجات دهد؟ واقعا هدف نهایی احمدی‌نژاد، هاشمی بود؟ مگر سردار رضایی در این کشور نبوده و ندیده که سال‌هاست جریان انحرافی‌ دنبال ناکارآمد نشان دادن روحانیت در اداره کشور است و مهم‌ترین سنگر نظام را هم در این زمینه، سنگر هاشمی تشخیص داده و تا توانسته تخریبش کرده است؟

تفاوت سردار محسن رضایی و احمدی‌نژاد درباره تخریب آیت‌ا… هاشمی چیست؟ آیا هر دو به نوعی القای ناکارآمدی روحانیت را با تخریب کارآمدی دولت هاشمی، دنبال نمی‌کنند؟ به نظر نگارنده برای رفع این شبهات، سردار محسن رضایی می‌تواند با انتشار پاسخ آقا به نامه خود درباره نجات آیت‌ا… هاشمی هم از ادعایی تاریخی خود، ابهام‌زدایی کند و هم تفاوت خود را با احمدی‌نژاد در تخریب آیت‌ا… هاشمی به نمایش بگذارد که هر چه احمدی‌نژاد بی‌مستندات، تهمت می‌زد و می‌رفت، سردار عزیز ما -که سالیان سال هم در سایه مدیریت آیت‌ا… هاشمی، خدمت کرده- مستدل حرف می‌زند و ادعای خود را اثبات می‌کند!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *