حمله علی کریمی به رسول‌پناه در ماجرای برانکو حمله علی کریمی به رسول‌پناه در ماجرای برانکو | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حمله علی کریمی به رسول‌پناه در ماجرای برانکو

حمله علی کریمی به رسول‌پناه در ماجرای برانکو

برترین‌ها: اسطوره باشگاه پرسپولیس در انتقاد به شیوه مدیریت رسول پناه، مدعی شد اگر او مدعی تامین منابع و مشکل برای انتقال است، خودش این کار را انجام خواهد داد.

رسول پناه امروز در مصاحبه‌ای مدعی شد که بزرگترین مشکل اکنون برای این باشگاه، شکل پرداخت و رساندن پول به دست برانکو ایوانکوویچ است و این مساله باعث دردسر برای آن‌ها خواهد شد.

اکنون، اما علی کریمی، اسطوره شماره هشت محبوب هواداران پرسپولیس در حمله به نوع مدیریت جاری در این باشگاه، مدعی شده اگر آن‌ها پول را تامین کرده‌اند و تنها در پرداخت و رساندن به دست برانکو مشکل دارند، او قادر به انجام این کار خواهد بود.

حمله علی کریمی به رسول‌پناه در ماجرای برانکو

علی کریمی در این ارتباط نوشته: مگه شما نمی‌گید نمیشه پول جابجا کرد؟! اگه شما راست می‌گید پول برانکو رو به من بدید من براتون می‌رسونم دستش! مرد و حرفش!

کریمی در بخش دیگری از حمله به رسول پناه در پاسخ به این ادعای سرپرست پرسپولیس که مدعی شده این موضوع را طی نامه‌ای به فیفا اعلام کرده اند (تحریم بانکی و مشکل پرداخت)، گفت: نامه رو قاب کن و بذار تو اتاقت و بهش افتخار کن! شما اگه مدیر بودی به ترابی ۱۵۰ میلیون می‌دادی تا ۴۰۰ هزار دلار درآمدزایی می‌شد برای باشگاه!

پیشکسوت پرسپولیس، اما در بخشی دیگر از انتقاداتش به شکلی عجیب سرپرست تیم را خطاب قرار داده و مدعی شده که پیروانی باید موضوع ترابی را به اطلاع باشگاه می‌رسانده، این در حالیست که معمولا سرپرست تیم در هیچ باشگاهی در جریان پرداختی‌ها و ارقام دقیق قرارداد‌ها نیست و نمی‌تواند نظر خود را در این خصوص اعلام کند: آقای پیروانی که درباره همه چیز نظر میده چرا درباره ترابی چیزی به مدیر نگفت تا یه درآمد خوب گیر باشگاه بیاد؟

حتما بخوانید:  لحظه نابِ مواجهه‌ی یک سرباز با مادرش

پخش پایانی انتقاد علی کریمی هم متوجه رسول پناه است: گذر زمان همه چیز رو مشخص می‌کنه، اما مقصر شما نیستید، اونیه که شما‌ها رو انتخاب میکنه!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *