حکم مارک ویلموتس در دادگاه CAS شکسته شد؟ حکم مارک ویلموتس در دادگاه CAS شکسته شد؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حکم مارک ویلموتس در دادگاه CAS شکسته شد؟

حکم مارک ویلموتس در دادگاه CAS شکسته شد؟

طرفداری: به نظر می رسد حکم ۶٫۲ میلیون دلاری مارک ویلموتس به ۲٫۵ میلیون یورو تقلیل پیدا کرده است.

حکم مارک ویلموتس در دادگاه CAS شکسته شد؟

وقتی مارک ویلموتس بعد از ماه ها بیکاری حاضر شد با دستمزدی پایین (حدود ۸۰۰ هزار دلار) هدایت رجا کازابلانکا مراکش را قبول کند، اینطور تصور می شد احتمالا رای دادگاه CAS صادر شده اما هنوز این حکم ابلاغ نشده است.

در این بین برخی منابع آگاه از ایران مدعی هستند حکم ۶٫۲ میلیون یورویی ویلموتس در فیفا به ۲٫۵ میلیون یورو در دادگاه CAS کاهش پیدا کرده است، خبری که اگر صحت داشته باشد می تواند فوتبال ایران را از دردسری بزرگ نجات بدهد.

طبق قوانین فیفا چون ویلموتس با فدارسیون فوتبال ایران قرارداد ۳ ساله امضا کرده و پولش را سر موعد دریافت نکرده بود، باید کل پول ۳ سالش را می گرفت و به همین دلیل هم ایران محکوم به پرداخت ۶٫۲ میلیون یورو به او شد.

با این حال احکام دادگاه CAS طبق قوانین کشور سوییس اجرا می شود و در آن مجازات باید با جرم متناسب باشد، در مورد ویلموتس استنباط این دادگاه این است فردی که کمتر از یک سال در یک کشور کار کرده است حقش نیست کل پولش را بگیرد و به همین دلیل فدراسیون فوتبال ایران محکوم به پرداخت ۲٫۵ میلیون یورو شده است.

حالا همه در انتظار ابلاغ رسمی حکم ویلموتس هستند تا ببینند آیا ایران می تواند از پرداخت یک خسارت وحشتناک جان سالم به در ببرد یا نه؟

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  جشنواره گل بایرن در شب جنجال‌آفرینی هواداران

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *