خطیر: شفر دلال بود و پول بازیکنان را به جیب میزد خطیر: شفر دلال بود و پول بازیکنان را به جیب میزد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / خطیر: شفر دلال بود و پول بازیکنان را به جیب میزد

خطیر: شفر دلال بود و پول بازیکنان را به جیب میزد

ورزش سه: امروز تعدادی از هواداران خشمگین استقلال جلوی در باشگاه جمع شدند و علیه امیرحسین فتحی شعار دادند و در این بین علی خطیر به نمایندگی از باشگاه در جمع آنها حاضر شد.

اولین سوال از خطیر در این باره بود که چرا باشگاه شفر را از کار برکنار کرد و شان او را حفظ نکرد تا کار به شکایت به فیفا بکشد که معاون ورزشی باشگاه به این شکل به سوال پاسخ داد: تمام اسناد موجود است، ایشان خودشان چند بازیکن خارجی به استقلال آوردند و زمانی که می خواستیم در نیم فصل آنها را رد کنیم او می گفت آنها در حال پیشرفت هستند. در زمان جذب این بازیکنان که اصلا ما حضور نداشتیم.او ادامه داد: همین تیام و جپاروف، مدیران وقت ۱۰۰ هزار دلار برده بودند به ترکیه تا با آنها تمدید کنند، شفر ۸۰ هزار دلار از قرارداد خودش را برداشت و ۲۰ هزار دلار برای آنها نگه داشت که نه تیام و نه جپاروف حاضر نشدند قرارداد خود را تمدید کنند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در مورد عملکرد فنی شفر هم به هواداران گفت: فکر کنم همه شما قبول دارید عملکرد فنی او خوب نبود. ما اصلا دربی را باختیم، اگر همین سایپا و پدیده را می بردیم حالا قهرمان شده بودیم. همه تیم ها صدر جدول را به ما بفرما زدند ولی ترکیب های عجیب باعث شد که نتیجه نگریم.

وی افزود: ما فرهاد مجیدی را آوردیم تا اوضاع تیم را جمع کند، او خوب هم نتیجه گرفت و اگر اشتباه داوری در بازی با صنعت نفت نبود ما قهرمان می شدیم.

حتما بخوانید:  غیررسمی: نرخ خودرو‌های داخلی در بازار اعلام شد

اما در ادامه یکی از هواداران گفت که حرف های خطیر در مورد برکناری شفر قانع کننده نیست که او به این شکل به آن پاسخ داد: شما ۱۰ چیز می دانید و من از ۲ هزار مساله خبر دارم. حالا که اینطور شد من سند دلالی های این آقا را رو می کنم تا متوجه شوید من چه می گویم.

اما یکی از هواداران پرسید پول صیادمنش کجاست که معاون باشگاه به این شکل به آن پاسخ داد: تمام پول صیادمنش خرج قرارداد شفر و کادرفنی تا لحظه ای شد که در تیم فعالیت می کردند. من شنیده ام که می گویند شفر پول نگرفته است، او برای ۵ هزار دلار به باشگاه می آمد و تا پولش را نمی گرفت بیرون نمی رفت. برانکو چند ماه پول نگرفت ولی صدایش در نیامد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *