دردسر شیرین تیم ملی از زبان اسکوچیچ دردسر شیرین تیم ملی از زبان اسکوچیچ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / دردسر شیرین تیم ملی از زبان اسکوچیچ

دردسر شیرین تیم ملی از زبان اسکوچیچ

تسنیم: برای سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب دروازه‌بان اصلی این تیم از بین گزینه‌های موجود در اردوی «تیم ملی» به دردسری شیرین تبدیل شده است.

دردسر شیرین تیم ملی از زبان اسکوچیچ

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل امارات در بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: همانطور که می‌دانید کار صعود را مقابل عراق یکسره کردیم، ولی بازیکنان باید متوجه باشند در هر بازی نماینده کشورشان هستند و با تمام وجود پا به میدان بگذارند.

وی در ادامه افزود: از بازیکنانم انتظار دارم که مقابل امارات قوی بازی کنند. امارات تیم خوبی است، سابقه بازی کردن برابر این تیم را داریم و انتظار بازی سختی خواهیم داشت. امیدوارم هر چه در توان داریم به اجرا بگذاریم تا مردم خوشحال شوند. ما علیرضا بیرانوند را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا و شجاع خلیل‌زاده را به دلیل دو اخطاره بودن در اختیار نداریم. باید این دو بازیکن را به پنج بازیکن قبلی که در لیست ما غایب بودند، اضافه کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه بیرانوند در پنج سال گذشته سنگربان اصلی تیم ملی بوده است، ولی به دلیل اتفاقات بازی با لبنان، امیر عابدزاده جای او را گرفت و آیا با این شرایط سنگربان اصلی تیم ملی را انتخاب کرده است یا نه، گفت: موضوعی که مطرح کردید مربوط به پنج شش سال گذشته نیست و بیرانوند تحت هدایت من به‌عنوان دروازه‌بان تیم ملی بازی‌ها را آغاز کرده است. مهم این است در هر مقطع چه دروازه‌بانی آماده است که بتواند درون دروازه قرار بگیرد. دردسر شیرینی است و هر کدام از دروازه‌بان‌های ما درون دروازه قرار بگیرند خیالم راحت است و می‌دانم با تمام قوا انجام وظیفه خواهند کرد.

حتما بخوانید:  استاد حسن انوشه درگذشت

اسکوچیچ در پاسخ به این سؤال که آیا تیم ملی فردا با نفرات اصلی برابر امارات بازی خواهد کرد یا نه، تصریح کرد: هر زمانی که به‌عنوان نماینده کشورمان بازی می‌کنیم بهترین نفرات را به زمین می‌فرستیم. برای ما مهم است در گروه‌مان اول باشیم و همه بازی‌ها را با تمام قوا تمام کنیم. پیامی که به بازیکنان دارم این است از هرگونه غفلت و سهل‌انگاری در بازی فردا دوری کنند. به‌عنوان رهبر این تیم وظیفه دارم پیامی برای بازیکنان بفرستم و این بار پیام من این است که فردا با تمام قوا بازی کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بازیکنانم آگاه باشند و فردا با تمام وجودشان بازی کنند و مثل دیدار با عراق پایانی خوش و موفقیت‌آمیزی داشته باشیم. برای مردم آرزوی سلامتی می‌کنم و این پیام را به آنها داده‌ایم که برای هر بازی با مسئولیت‌پذیری وارد زمین خواهیم شد تا بهترین نمایش را داشته باشیم. امیدوارم موضوع کرونا باعث نشود در دقیقه ۹۰ برنامه‌های ما به‌هم بریزد و ناچار به تغییر شویم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *