دلیل اصلی آرامش ایران از زبان جانشین ناجا دلیل اصلی آرامش ایران از زبان جانشین ناجا | آوتاف
خانه / اخبار داغ / دلیل اصلی آرامش ایران از زبان جانشین ناجا

دلیل اصلی آرامش ایران از زبان جانشین ناجا

خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نا آرامی در کشورها منطقه گفت : امروز عزت ، آرامش و آسایش مردم مرهون راهنمایی ها و سکانداری مدبرانه رهبری و ولایت فقیه است.

دلیل اصلی آرامش ایران از زبان جانشین ناجا

سردار قاسم رضایی روز چهارشنبه در آیین دانش آموختگی ۲ هزار نفر از فراگیران درجه داری آموزشگاه‌های علمی تخصصی ناجا استان های البرز، آذربایجان شرقی، مرکزی و اصفهان که در آموزشگاه علمی تخصصی شهید چمران کرج برگزار شد، افزود: عزت، آرامش، آسایش و شرف ما مدیون مسیر انسان ساز ولی فقیه است، در واقع ولایت فقیه امروز عزت بخش است.

وی بیان داشت: این در حالی است که در دیگر کشورها شاهد ناآرامی هایی هستیم اما به خوبی می بینیم که چه آرامشی در ایران اسلامی حاکم است که رمز این آرامش حضور با خیر و برکت مقام معظم رهبری است که قلب تپنده جهان اسلام و امید تمام مستضعفان مسلمان و غیر مسلمان هستند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت یاد وخاطره رشادت های رزمندگان اسلام و شهدای والامقام در هشت سال دفاع مقدس افزود: جنگ تحمیلی در واقع یک جنگ جهانی علیه ملت ایران بود که ما در این نبرد پیروز و موفق شدیم، ۳۱ شهریور سال ۵۹ که صدام با تجاوز به ایران اسلامی مرتکب جنایات بزرگی شد، اما در همین عصر خداوند او را تنبیه و از سوراخ موش اش به بیرون کشید و دندان هایش را شمردند.

رضایی ادامه داد: در واقع این پیروزی بزرگ نشان از عظمت، شکوه و جانفشانی های سربازان این مرز و بوم دارد.

حتما بخوانید:  مجلس آماده بررسی ماجرای سلمان خدادادی

وی با اشاره به از خود گذشتگی سردار شهید سلیمانی عنوان کرد: این شهید بزرگوار با اخلاص و مطیع محض ولایت فقیه بودند که تا قیامت ماندگار و ما نیز بایستی تلاش کنیم که در مسیر این شهدا حرکت کنیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *