ذوالنور درباره طرح برجامی: چشم اسفندیار کور شد! ذوالنور درباره طرح برجامی: چشم اسفندیار کور شد! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ذوالنور درباره طرح برجامی: چشم اسفندیار کور شد!

ذوالنور درباره طرح برجامی: چشم اسفندیار کور شد!

خبرگزاری خانه ملت: رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق مردم، چشم اسفندیار دشمن را کور کرد.

ذوالنور درباره طرح برجامی: چشم اسفندیار کور شد!

مجتبی ذوالنوری:

* (در واکنش به افشای گزارش محرمانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران): مجلس با تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق مردم، چشم اسفندیار آنها را کورکرد و به نوعی دست دشمن برای اقدامات جاسوسانه را بست.

* بازرسان آژانس بعضاً جاسوسان غرب هستند که در پوشش نماینده آژانس بین‌الملل انرژی اتمی، اطلاعات محرمانه ایران را در اختیار سازمان‌های اطلاعاتی دشمن قرار می‌دهند یا در مقاطعی شاهد بودیم اطلاعات ما برخلاف قوانین بین‌المللی رسانه‌ای می‌شد.

* اگر آژانس در جریان بازرسی‌های خود از تاسیسات هسته‌ای، اطلاعاتی به دست می‌آورد قرار نیست آنها را عمومی کند بلکه این نهاد بین‌المللی باید امانت دار باشد.

* مادامی که دیپلماسی وادادگی و خواهش و التماس در جریان باشد آژانس نیز این رفتارهای خود را ادامه می‌دهد، وقتی دیپلماسی بر اساس قانون و اقتدار باشد و از حقوق ملت پاسداری شود کسی به خود اجازه نمی دهد نقض عهد کند، اما وقتی که در مقابل اقدامات خلاف عرف بین‌المللی آنها تنها به یک تذکر سیاسی اکتفا کنیم دلیلی وجود ندارد که آنها حساب ببرند، بلکه باید با اقدام متقابل قانونی مواجه شوند و تا زمانی که از اقدام خود ابراز پشمانی نکنند، نباید حق حضور در ایران را داشته باشند، در این صورت دیگر شاهد چنین تجربه‌هایی نخواهیم بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  مهدوی‌کیا نماینده AFC در نهاد قانون‌گذاری فوتبال شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *